Menu strony
Gaz
giełda

Największe spółki notowane na polskiej giełdzie - poznaj najświeższe informacje

Giełda papierów wartościowych jest z pewnością czymś, co od bardzo dawna wzbudza naprawdę bardzo duże emocje. Jest bardzo wiele osób, które stawiają na granie właśnie na giełdzie. Jest to nieraz bardzo duże ryzyko, ale również bardzo duża szansa na zarobienie naprawdę niemałych pieniędzy. Na polskiej giełdzie papierów wartościowych notowanych jest mnóstwo spółek. Do tych największych bez najmniejszych wątpliwości zalicza się PGNIG oraz JSW.
gaz

Jak zmienić dostawcę gazu

Obecnie mamy wolny wybór w wielu sprawach. Z tego powodu również w kwestii dostawy gazu ziemnego możemy wybierać. Obecnie jest kilka firm będących dostawcy gazu ziemnego i możemy pośród nich wybrać. Jednak trzeba pamiętać, że warto sprawdzić dostawcę zanim podpisze się z kimkolwiek umowę. Prawda jest taka, że jest wielu oszustów, którzy chcą wyłudzić o nas pieniądze. Dostawcy gazu ziemnego posiadają różnego typu promocje. Brzmi dziwnie?
platforma wydobywcza

Ostatni czas by pomyśleć o zabezpieczeniu dostaw gazu na okres zimowy

Początek jesieni to ostatni moment na to aby pomyśleć o tym czy nasze przedsiębiorstwo ma zabezpieczone dostawy surowców energetycznych na okres zimowy. Chodzi w tym miejscu w głównej mierze o gaz, który jest fundamentem efektywnego funkcjonowania wielu firm. Sprawa jest tym ważniejsza kiedy zauważy się dzisiejsze problemy natury politycznej w Europie wschodniej. Turbulencje w kontaktach z Rosją, która jest jednym z ważniejszych producentów gazu na świecie mogą przynieść w najbliższym okresie wiele kłopotów z dostarczaniem tego surowca.
odwzorowanie - przemysł

Stalowe zbiorniki nierdzewne oraz oprzyrządowanie chemiczne

Przedsiębiorstwa, które zajmują się dystrybucją zbiorników, posiadają szeroki oraz ogromnie atrakcyjny asortyment stalowych zbiorników nierdzewnych o różnym przeznaczeniu. Zbiorniki są dostosowane do potrzeb każdego Klienta.