Menu strony
Gaz
giełda

Największe spółki notowane na polskiej giełdzie - poznaj najświeższe informacje

Giełda papierów wartościowych jest bez najmniejszych wątpliwości czymś, co od bardzo dawna wzbudza naprawdę wielkie emocje. Jest bardzo wiele osób, które decydują się na granie właśnie na giełdzie. Jest to nieraz bardzo duże ryzyko, ale również bardzo duża szansa na zarobienie naprawdę niemałych pieniędzy. Na działającej na polskim rynku giełdzie papierów wartościowych notowanych jest kilkadziesiąt spółek. Do tych największych bez wątpienia zalicza się PGNIG oraz JSW.
gaz

Jak zmienić dostawcę gazu

W dzisiejszych czasach mamy wolny wybór w wielu sprawach. Dlatego również w sprawie dostawy gazu ziemnego mamy możliwość wyboru. Obecnie jest kilka firm będących dostawcy gazu ziemnego i można wśród nich wybierać. Ale trzeba pamiętać, że warto sprawdzić dostawcę zanim podpisze się z kimkolwiek umowę. Prawda jest taka, że możemy trafić na oszustów, którym zależy tylko na szybkim zarobku. Dostawcy gazu ziemnego mają różnego typu promocje. Brzmi niedorzecznie?
platforma wydobywcza

Ostatni czas by pomyśleć o zabezpieczeniu dostaw gazu na okres zimowy

Koniec lata to ostatni dzwonek na to aby pomyśleć o tym czy nasza firma ma zabezpieczone dostawy paliw energetycznych na czas zimowy. Chodzi tutaj w głównej mierze o gaz, który jest podstawą efektywnego funkcjonowania wielu firm. Sprawa jest tym ważniejsza kiedy zaobserwuje się obecne problemy natury politycznej w Europie wschodniej. Problemy w kontaktach z Federacją Rosyjską, która jest jednym z ważniejszych producentów paliw energetycznych na świecie mogą przynieść w najbliższym okresie mnóstwo kłopotów z otrzymywaniem tego surowca.
odwzorowanie - przemysł

Stalowe zbiorniki nierdzewne oraz oprzyrządowanie chemiczne

Firmy, jakie zajmują się dystrybucją zbiorników, mają szeroki oraz ogromnie atrakcyjny asortyment stalowych zbiorników nierdzewnych o różnym przeznaczeniu. Zbiorniki są dostosowane do potrzeb każdego Konsumenta.