Menu strony
Gaz
platforma wydobywcza

Ostatni czas by pomyśleć o zabezpieczeniu dostaw gazu na okres zimowy

Koniec lata to ostatni dzwonek na to aby pomyśleć o tym czy nasza firma ma zabezpieczone dostawy paliw energetycznych na czas zimowy. Chodzi tutaj w głównej mierze o gaz, który jest podstawą efektywnego funkcjonowania wielu firm. Sprawa jest tym ważniejsza kiedy zaobserwuje się obecne problemy natury politycznej w Europie wschodniej. Problemy w kontaktach z Federacją Rosyjską, która jest jednym z ważniejszych producentów paliw energetycznych na świecie mogą przynieść w najbliższym okresie mnóstwo kłopotów z otrzymywaniem tego surowca.
gaz

Jak zmienić dostawcę gazu

Dziś posiadamy wolny wybór pod każdym względem. Z tego powodu nawet w kwestii dostawy gazu ziemnego możemy wybierać. Obecnie jest kilku dostawcy gazu ziemnego i możemy wśród nich wybrać. Jednak trzeba pamiętać, że warto sprawdzić dostawcę zanim podpisze się z kimkolwiek umowę. Rzeczywistość jest taka, że możemy trafić na oszustów, którzy chcą wyłudzić o nas pieniądze. Dostawcy gazu ziemnego mają różnego rodzaju promocje. Brzmi niedorzecznie?
giełda

Największe spółki notowane na polskiej giełdzie - poznaj najświeższe informacje

Giełda papierów wartościowych jest bez najmniejszych wątpliwości czymś, co od lat wzbudza naprawdę ogromne emocje. Jest bardzo wiele osób, które decydują się na granie właśnie na giełdzie. Jest to nieraz bardzo duże ryzyko, ale także ogromna szansa na zarobienie naprawdę ogromnych pieniędzy. Na działającej na polskim rynku giełdzie papierów wartościowych notowanych jest bardzo dużo spółek. Do tych największych z całą pewnością zalicza się PGNIG oraz JSW.
odwzorowanie - przemysł

Stalowe zbiorniki nierdzewne oraz oprzyrządowanie chemiczne

Firmy, jakie zajmują się dystrybucją zbiorników, mają szeroki oraz ogromnie atrakcyjny asortyment stalowych zbiorników nierdzewnych o różnym przeznaczeniu. Zbiorniki są dostosowane do potrzeb każdego Konsumenta.