Menu strony
Praca
Praca, biznesmen

Organizacja imprez integracyjnych – świetne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa.

Dziś coraz więcej zakładów pracy zwraca uwagę na rozmaite kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie zamiłowania, swoją ofertę przygotowało również setki innych firm. Na przykład można wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak wyjazdy firmowe, by przekonać się jak bardzo dużo możliwości pomocy mamy.
Szkolenie menedżerów

Droga do sukcesu i podnoszenia kompetencji przez fachowe szkolenia menedżerskie

Praca w charakterze profesjonalnego managera bez wątpienia może być rewelacyjną propozycją dla każdego, kto tylko chciałby cieszyć się posadą zapewniającą mu zarówno znaczne zarobki jak i zwykłą satysfakcję. Warto jednocześnie zwrócić uwagę na to, że samo słowo „manager” może odnosić się do wielu różnych branż, zatem jeżeli sami interesujemy się czymś takim to przede wszystkim musimy dokładnie określić, gdzie tak właściwie pragniemy pracować – w końcu wymagania na poszczególnych posadach tego typu mogą wyraźnie się od siebie różnić.

Jak zmienia się rynek nieruchomości użytkowych?

Intensywnie dyskutuje się o kryzysie gospodarczym, lecz póki co nie zauważa się go na rynku lokali użytkowych. Zwłaszcza w warszawie, tak mocno rozwiniętym biznesowo polskim mieście, gdzie powierzchnie pod biura nadal sprzedają się prawie od razu.
kurs językowy

Nauczanie dialogu w języku włoskim - gdzie poszukiwać propozycji?

Żyjemy w czasach, kiedy znajomość języków obcych jest niezbędna. Najmłodsi już w przedszkolu rozpoczynają nauczanie się języków poprzez zabawę, naukę piosenek. W trakcie edukacji szkolnej nauka języka obcego nie jest maluchowi obca.
praca po studiach

Pierwsza praca jak ją znaleźć?-jak szukać?

Chcąc utrzymać się na rynku pracy, trzeba postarać się, aby umocnić swą pozycje w oczach pracodawcy. Wraz ze wzrostem poziomuwyedukowania przyszłych pracowników, rosną też wymagania pracodawców wobec ludzi, których mieliby zatrudnić. Co zatem trzeba zrobić, aby być postrzeganym jako najlepszy?
Business

Usługi outsourcingu IT

Bycie dziś biznesmenem otwiera przed każdą ambitną osobą chętnych różnorodnych perspektyw rozwoju, daje możliwość samodzielnej i zrównoważonej pracy oraz zarobki. Należy jednak popatrzeć na sprawę trzeźwo: szeroko pojmowany rynek jest dla każdego przedsiębiorcy w dzisiejszych czasach bardziej pociągający od alternatyw. W takiej pracy silnie przydaje się najbardziej cierpliwość a także pomysłowość.
dom

Praca w nieruchomościach

Jak w każdej branży, tak i w tej niezbędne są pewne umiejętności i wiedza. Nie ma jednak aktu prawnego, który określałby, jakie wykształcenie jest niezbędne do zajmowania danego stanowiska. Oczywiście nie oznacza to, iż takie wymagania nigdzie nie obowiązują.
Magdalena Piasecka Ludwin integer

Żyć z pasją, pracować z pasją

Jest szefową i akcjonariuszem firmy Integer, która ma na swym koncie rewitalizację kilkuset cennych budowli zabytkowych - wśród nich między innymi prestiżową renowację krakowskich Sukiennic.
opiekunka

Jak postępować z osobami starszymi dotkniętymi zaburzeniami pamięci?

Demencja i zaburzenia pamięci to jedne z najczęstszych problemów trapiących osoby starsze. Ta poważna choroba wymaga od opiekunek ogromnej wiedzy, a także wyrozumiałości.
opiekunka

Pracujemy za granicą - legalnie czy na czarno?

Ubezpieczenie zdrowotne, terminowa wypłata wynagrodzenia, bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia - to największe atuty legalnej pracy za granicą. Doceniają to także Polacy, którzy coraz częściej rezygnują z zatrudnienia "na czarno" właśnie na rzecz pracy na podstawie umów cywilnoprawnych.
1 2 3 4 5 6 7