Menu strony
Praca
Pokój dzienny - kolekcja CLASSIC

Uroda kwater sypialnych dla pracowników

Kwatery pracownicze to specjalne przybytki, które kwaterują na określony czas pracujących w pobliskich fabrykach i instytucjach. Miejsca proponujące noclegi pracownicze powstają zwykle przy zakładach medycznych, remizach strażackich, instytucjach oświatowych różnego szczebla, pocztach, budynkach wojskowych i dużych fabrykach. Niektórym kojarzą się one z z okresem komunizmu, bo w erze gigantycznych komunalnych zakładów pracy hotele pracownicze były bardzo często spotykane.
praca po studiach

Pierwsza praca jak ją znaleźć?-jak szukać?

Planując utrzymać się na rynku pracy, trzeba dołożyć wszelkich starań, aby wzmocnić swoją pozycje w oczach pracodawcy. Wraz ze wzrostem poziomuwyedukowania przyszłych zatrudnionych, rosną też wymagania pracodawców wobec ludzi, których mieliby zatrudnić. Co więc trzeba uczynić, by stać się idealny kandydat?
praca

BHP - główne wiadomości

Z określeniem bezpieczeństwa i higieny pracy (skrótowo BHP) ma się do czynienia bardzo często. Termin ten powstał i został wprowadzony wiele lat temu i znajduje zastosowanie w bardzo wielu zróżnicowanych miejscach i okazjach. Określenie to obejmuje zbiór określonych przepisów, dotyczących reguł bezpiecznej i prawidłowej pracy fabryce czy innych zakładach. Punkty bezpieczeństwa i higieny pracy dotyczą w zasadzie każdego budynku, w którym przebywa spora liczba osób przez dłuższy czas.
kurs językowy

Nauczanie dialogu w języku włoskim - gdzie poszukiwać propozycji?

Egzystujemy w czasach, kiedy znajomość języków obcych jest konieczna. Najmłodsi już w przedszkolu rozpoczynają uczenie się języków przez zabawę, naukę piosenek. W toku edukacji szkolnej nauka języka nie jest maluchowi obca.
Apple MacBook

Poszukiwanie zatrudnienia

Przeciętna osoba, słysząc hasło „programista”, wyobraża sobie osobę pracującą osobiście nad procesem pisania programu komputerowego. Jak pokazuje rynek pracy swoją bogatą ofertą skierowaną właśnie dla programistów – jest to skojarzenie mylne, a pojęcie programisty jest o wiele szersze. Tym słowem opisuje się już nie tylko ludzi tworzących aplikacje komputerowe, ale także aplikacje mobilne oraz przeznaczone do wykorzystywania w ramach witryn internetowych.
dziadek

Choroby układu krążenia u osób starszych

Jednym z najczęstszych schorzeń osób starszych są dolegliwości układu krążenia. Senior, z problemami sercowymi wymaga systematycznej opieki, która uwzględnia farmakologię, ruch i dietę. O tym na co zwrócić uwagę w pielęgnacji osoby starszej dotkniętej chorobą układu krążenia opowiadają opiekunki z firmy Promedica24.
Praca przy komputerze

Systemy elektronicznego obiegu dokumentów

Systemy elektronicznego obiegu dokumentów w firmie to kwestia niebanalna. Od uzgodnienia systemu i kontroli powinniśmy zaczynać kwestię obiegu danych w administracji całego przedsiębiorstwa. Ponadto, w celu uporządkowania, nie tylko faktur papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej zakupić firmie program do zarządzania dokumentami, np. Sharepoint.
statystyka przerw w pracy

Potrzebna przerwa w pracy

Statystyczna Polka robi sobie średnio trzy przerwy w ciągu dnia. Zazwyczaj wtedy, gdy potrzebuje doładowania lub uspokojenia. Przerwie oddaje się w samotności, towarzyszy jej kawa oraz słodka przekąska.

Kamery zewnętrzne jako narzędzie wykorzystywane przy ochronie lokali i obiektów użyteczności publicznej.

Kamera przemysłowa to kamera używana w systemach monitoringu. To inaczej kamery CCTV. Montuje się je w celu rękojmie bezpieczeństwa w celach żądających warty, np. bankach, sklepach, stacjach benzynowych itp. Zainstalowanie kamer pilnujących kreuje większe prawdopodobieństwo ujęcia włamywacza ewentualnie napastnika poprzez zarejestrowanie jego wizerunku.Dlatego coraz to więcej ludzi decyduje się na zakładanie kamer na swoim terenie, gdyż dzięki nich właściciel prawdopodobnie czuć się się cokolwiek bezpieczniej.
dom

Praca w nieruchomościach

Jak w każdej branży, tak i w tej niezbędne są pewne umiejętności i wiedza. Nie ma jednak aktu prawnego, który określałby, jakie wykształcenie jest niezbędne do zajmowania danego stanowiska. Oczywiście nie oznacza to, iż takie wymagania nigdzie nie obowiązują.
1 2 3 4 5 6 7