Menu strony
Praca
szkolenie

Szkolenia wstępne a także cykliczne z zakresu BHP

Obowiązek zatrudnienia służby BHP nakłada na pracodawcę Kodeks Pracy. W myśl regulacji pracodawca ma obowiązek organizować pracę w sposób przynoszący bezpieczne i higieniczne warunki pracy, oraz zagwarantować przestrzeganie w zakładzie pracy przepisów, również reguł BHP.
Kask, BHP

Profesjonalne usługi BHP

Usługi bezpieczeństwa i higieny pracy są zwykle standardowymi szkoleniami, które organizowane są w miejscu pracy od razu przyjęciu do pracy nowego pracownika. Najistotniejszymi założeniami takiego rodzaju szkoleń zdają się być przepisy wiążące się z utrzymaniem stosownego poziomu bezpieczeństwa w zakładzie czy też każdym innym miejscu pracy.
Komputer

Kurs vba cieszy się wielkim powodzeniem

Kurs vba proponowany będzie dla każdego zaciekawionego. Im więcej szkoleń mamy na swoim koncie, im więcej certyfikatów z ich ukończenia mamy możliwość przedstawić, tym znaczniejsza będzie szansa na to, że uda nam się odnaleźć odpowiednią firmę, która poza odpowiednimi finansami, będzie nam jeszcze proponowała dużą satysfakcję.
szkolenie firmowe w sali konferencyjnej

Które gałęzie w przedsiębiorstwach wymagają uzupełniających umiejętności?

Powszechnie wiadomo, że każdy z nas bezsprzecznie dąży do uzyskiwania jak największych profitów pochodzących ze swojej pracy. W życiu bowiem wielokrotnie okazuje się, że nasze zarobki po wielokroć zdeterminowane są naszymi umiejętnościami, które jak wiadomo potrafią być wybitnie różne.

Jak działają odlewnie żeliwa

Odlewnictwo jest gałęzią gospodarki produkującą elementy wykorzystywane w wielu różnych branżach. Czasem nawet nie wiemy, jak dużo elementów wytwarzanych jest właśnie przy użyciu tej techniki. Naturalnie są różnorodne gatunki żeliwa. Dla przykładu żeliwo szare, ciągliwe, białe, sferoidalne. Wymagają odmiennych technik odlewania, różnych umiejętności.
statystyka przerw w pracy

Potrzebna przerwa w pracy

Statystyczna Polka robi sobie średnio trzy przerwy w ciągu dnia. Zazwyczaj wtedy, gdy potrzebuje doładowania lub uspokojenia. Przerwie oddaje się w samotności, towarzyszy jej kawa oraz słodka przekąska.
Księgowość, finanse

Ewidencja wyposażenia a inwentaryzacja środków trwałych

Dla prosperowania firmy niezwykle istotne jest to, jaki wpływ może wywierać dany proces na stan środków finansowych firmy. Zależnie od wymagań przedsiębiorstwa ewidencja wyposażenia może odbywać się w różny sposób oraz na wielu etapach. Jest niemało rozmaitych sposobów na policzenie danych kwot oraz wyliczanie prognozowanego i niemożliwego do przekroczenia limitu budżetu. Od kierownictwa firmy zależy to, metoda zostanie wprowadzona w życie.
sala konferencyjna

Gdzie zarezerwować firmowe szkolenie?

Biurko we współczesnej korporacji to dla wielu absolwentów ogromne marzenie. Chociaż taka praca jest przez mnóstwo osób krytykowana, to jednak uosabia ona wielkomiejski styl. Praktycznie okrągły dzień spędzamy w biurze. Śniadania oraz obiady spożywamy w korporacyjnej jadłodajni albo ze współpracownikami na mieście. Czasami również spotykamy się z przyjaciółmi z pracy w kawiarni lub pubie już po pracy. Bardzo popularne są imprezy firmowe, na których jesteśmy w stanie bez skrępowania porozmawiać z dyrektorem, a nawet wypić z nim drinka.
praca

BHP - główne wiadomości

Z określeniem bezpieczeństwa i higieny pracy (skrótowo BHP) można się spotkać niezwykle często. Skrót ten został stworzony i wdrożony dłuższy czas temu i używany jest w bardzo wielu zróżnicowanych lokalizacjach i okazjach. Określenie to obejmuje zbiór konkretnych zapisów prawnych, dotyczących reguł bezpiecznej i właściwej pracy fabryce czy innych zakładach. Punkty BHP stosują się w zasadzie do każdego miejsca, w którym znajduje się spora liczba osób przez określony czas.
zatłoczone open office

Praca w biurze to nie wyłącznie kawa i komputer.

Nie da się ukryć faktu, że bezsprzecznie każdy z nas posiada inne predyspozycje do wykonywania określonego zawodu. Kluczem do sukcesu w życiu w szeregu przypadków jest poprawne rozeznanie naszych umiejętności, które następnie będziemy mogli w wielu przypadkach wykorzystać w praktyce. Praktyka pokazuje nadzwyczaj wyraźnie, że w ostatnich latach bardzo dużym zainteresowaniem w naszym kraju cieszy się przede wszystkim praca biurowa.