Menu strony
Kredytu
pieniądze

Pożyczka bez BIK, którą będzie okazja otrzymać od ręki.

Wiele ludzi zdecydowanych jest w tej chwili na wzięcie pożyczki w innych instytucjach aniżeli instytucje bankowe. Od kilku lat będzie to wyraźnie zauważalna tendencja w Polsce. Jest to wygodniejsze, umożliwia oszczędzić czasu, plus nie trzeba wypisywać zbyt dużej ilości papierów. Dobrze będzie także podkreślić, iż kredyty tego typu sprawdzą się w ofercie nowych propozycji pożyczek, bo już rzadko kiedy da się usłyszeć o jakichkolwiek oszustwach w tym zakresie, co jeszcze jakiś czas wstecz nie było aż na tyle czymś oczywistym.

Single na swoim

Rynek budowlany w mieszkaniach dla singli nie widzi nic dziwnego. Co więcej, ta grupa społeczna jest bardzo doceniana przez developerów. Single postrzegani są jako ludzie sukcesu, nastawieni na karierę, a co za tym idzie - na pieniądze. Czy jest to jednak regułą?

Kredyty konsolidacyjne w SKOK

Jeżeli wszedłeś w kilka kredytów z których wartością rat sobie nie radzisz lub powoli przestajesz, należy byś poznał kredyt konsolidacyjny SKOK. To kredyt konsolidacyjny SKOK jest dla ciebie jedyną "deską ratunku". W kolejnej części wpisu opowiem Tobie czym szczegółowo jest w SKOK kredyt konsolidacyjny i na czym on bazuje.
pożyczka dla firmy

Czy korzystnie jest brać pożyczki pozabankowe - ich dobre i złe strony

W życiu każdego człowieka, może wydarzyć się sytuacja, która zmusi do zaciągnięcia pożyczki. Czasami może mieć miejsce taka sytuacja, w której nie będziemy mogli pozwolić sobie na długie oczekiwanie na pieniądze. Wówczas dobrym rozstrzygnięciem może być szybka pożyczka pozabankowa. Generuje o wiele mniej spraw formalnych, co pozwoli na naprawdę szybką pożyczkę. Dodatkowo nie wszyscy spełniają wszystkie wymagania do innej formy kredytów. W takiej sytuacji szybka pożyczka pozabankowa może być jedynym wyjściem.