Menu strony
Rachunki
adwokaci na sali sądowej

Jak stworzyć sprzeciw od nakazu zapłaty? Dowiedz się co możesz zrobić!

Czy mamy sposobność nie zapłacić kary?

Przekraczanie szybkości, nie posprzątanie po własnym czworonogu, a być może obliczone odsetki za spóźnienie w opłaceniu rachunków, zwłokę która nie pojawiła się z naszej winy?
dokument

Przeczytaj nim przystąpisz do kalkulowania PIT online

Zastanawiasz się nad tym, jakim sposobem możesz rozliczyć własny PIT online? To istotnie nic trudnego! Rozrachunki internetowe są ogromnie proste, o wiele łatwiejsze od rozrachunków w postaci papierowej.
pieniądze

Domowe i firmowe finanse

Nasze przychody nie rosną, a wciąż pojawiają się nowe koszty. W jaki sposób zatem zachować równowagę finansową przez cały rok? To realne, pod warunkiem że ustalimy roztropny plan działania jak też nie zabraknie nam konsekwencji.
hotel

Dobre strony najmu mieszkania za pośrednictwem zarządcy

Serdecznie zapraszamy każdego, kto posiada stare mieszkanie i chciałby je wynająć, do korzystania z usług przedsiębiorstw parających się zarządzaniem nieruchomościami. Zarządzanie najmem jest w Polsce bardzo nowe i na razie niezbyt znane, naprawdę jednakże warto przekonać się do takiego sposobu zarządzania swoimi mieszkaniami. Na czym polega zarządzanie najmem? Najprościej sprawę ujmując, jest to oddanie wszelkich praw do zarządzania mieszkaniem przez daną firmę. W zamian za to właściciel nieruchomości dokonuje comiesięcznych opłat na rzecz tej firmy, nie jest to bynajmniej tak wielka kwota, że nie byłoby to korzystne dla właściciela lokalu.
LAPTOP Z SERII Q

Skuteczne zarządzanie zasobami

Systemy komputerowe w firmie są pomocne we właściwym obrocie zasobami i w przetwarzaniu dostępnych informacji. Nawet bardzo małe przedsiębiorstwo może pozwolić sobie na zakup zestawu tego rodzaju oprogramowania, które w powszechnym języku nazywa się jako „erp”.