Menu strony
Rachunki
dokument

Przeczytaj nim przystąpisz do kalkulowania PIT online

Frapujesz się nad tym, jak możesz rozliczyć własny PIT online? To naprawdę nic trudnego! Rozrachunki on-line są bardzo proste, znacznie łatwiejsze od rozrachunków w formie papierowej.
adwokaci na sali sądowej

Jak stworzyć sprzeciw od nakazu zapłaty? Dowiedz się co możesz zrobić!

Czy możemy nie zapłacić kary?

Przekraczanie szybkości, nie sprzątanie po własnym psie, a być może obliczone odsetki za spóźnienie w zapłaceniu rachunków, zwłokę która nie wynikła z naszej strony?
pieniądze

Domowe i firmowe finanse

Nasze dochody nie rosną, a cały czas pojawiają się nowe koszty. Jak zatem zachować stabilność pieniężną przez cały rok? To możliwe, pod warunkiem że ustalimy rozsądny plan działania i nie braknie nam konsekwencji.
hotel

Dobre strony najmu mieszkania za pośrednictwem zarządcy

Serdecznie zapraszamy każdego, kto posiada puste mieszkanie i chciałby je wynająć, do skorzystania z ofert przedsiębiorstw parających się zarządzaniem nieruchomościami. Zarządzanie najmem jest w Polsce bardzo nowe i jeszcze niezbyt znane, naprawdę jednak warto przekonać się do takiego systemu zarządzania swoimi nieruchomościami. Na czym polega zarządzanie nieruchomościami? Najprościej sprawę ujmując, jest to oddanie wszelkich praw do zarządzania lokalem przez daną firmę. W zamian za to właściciel nieruchomości dokonuje regularnych opłat na rzecz tej firmy, nie jest to w ogóle tak spora kwota, że nie byłoby to korzystne dla właściciela mieszkania.
LAPTOP Z SERII Q

Skuteczne zarządzanie zasobami

Systemy komputerowe w firmie są pomocne we właściwym obrocie zasobami i w przetwarzaniu dostępnych informacji. Nawet bardzo małe przedsiębiorstwo może pozwolić sobie na zakup zestawu tego rodzaju oprogramowania, które w powszechnym języku nazywa się jako „erp”.