Menu strony
Rachunki
hotel

Dobre strony najmu mieszkania za pośrednictwem zarządcy

Serdecznie zapraszamy każdego, kto posiada stare mieszkanie i chciałby je wynająć, do skorzystania z ofert firm parających się zarządzaniem nieruchomościami. Zarządzanie najmem jest w Polsce stosunkowo nowe i póki co niezbyt cenione, naprawdę jednakże warto przekonać się do takiego sposobu zarządzania swoimi nieruchomościami. Na czym polega zarządzanie najmem? Najprościej rzecz ujmując, jest to oddanie wszelkich praw do zarządzania lokalem przez daną firmę. W zamian za to właściciel mieszkania dokonuje comiesięcznych opłat na rzecz tej firmy, nie jest to jednak tak duża kwota, że nie byłoby to opłacalne dla właściciela lokalu.
adwokaci na sali sądowej

Jak stworzyć sprzeciw od nakazu zapłaty? Dowiedz się co możesz zrobić!

Czasami należy zapłacić kary

Przekraczanie prędkości, nie sprzątanie po swoim psie, a może naliczone odsetki za opóźnienie w opłacaniu zobowiązań, zwłokę która nie wynikła z naszej winy?
LAPTOP Z SERII Q

Skuteczne zarządzanie zasobami

Systemy informatyczne w firmie są pomocne w skutecznym obrocie zasobami i w przetwarzaniu dostępnych danych. Nawet bardzo małe przedsiębiorstwo może pozwolić sobie na wdrożenie pakietu takiego oprogramowania, które powszechnie określa się skrótem „erp”.
pieniądze

Domowe i firmowe finanse

Nasze dochody nie rosną, a wciąż pojawiają się nowe wydatki. W jaki sposób zatem zachować równowagę pieniężną przez cały rok? To realne, pod warunkiem że określimy roztropny plan działania oraz nie zabraknie nam konsekwencji.
dokument

Przeczytaj nim przystąpisz do kalkulowania PIT online

Zastanawiasz się nad tym, jak możesz rozliczyć własny PIT on-line? To faktycznie nic trudnego! Rozrachunki online są bardzo proste, dużo łatwiejsze od rozrachunków w postaci papierowej.