Menu strony
Lotnisko
samolot

Zanim wyruszysz w podróż samolotem przeanalizuj jakie prawa ci przysługują

Jeśli jeszcze jak dotąd nie mieliśmy sposobności latać samolotem, powinniśmy obowiązkowo spróbować! To cudowne uczucie unosić się nad ziemią i spoglądać na świat z góry. Mamy wówczas zupełnie odmienne odczucie, niż gdy wykorzystujemy inne środki transportu. Sporo ludzi nie przepada za lataniem, ma wręcz nawet wrodzone poczucie strachu przed lataniem. Warto ten strach przełamać, tym bardziej, że jak podkreślają badania, podróżowanie samolotem jest najbardziej bezpiecznym rodzajem transportu.
lotnisko

Odwołany lot odszkodowanie - co zrobić kiedy nam się to zdarzy

Biura lotnicze to świetna sprawa. Ogółem samo latanie to super rzecz. W bardzo krótkim czasie dostajemy się z jednego miejsca do drugiego. Nie trzeba się niczym martwić, wystarczy z odpowiednim wyprzedzeniem zjawić się na lotnisku. Czasem jednak lot może być spóźniony a zdarza się, że jest odwołany lot odszkodowania. W kwestii odszkodowań, to możemy się o nie starać za każdym razem. Bez znaczenia, czy kupujemy ubezpieczenie na konkretny lot i tak powinniśmy otrzymać przynajmniej część pieniędzy, które zainwestowaliśmy w bilet.
pasażerowie samolotu

Czy podróż samolotem to wygoda i ekonomia czasu? Naturalnie, jednak nie zaszkodzi zapoznać się z prawami, które stoją na naszej straży.

Wycieczki kształcą – to zdanie usłyszymy od wielu ludzi i sami ich doświadczając mało prawdopodobnym jest, że się z nimi nie zgodzimy. Każda wyprawa związana jest jednakże z koniecznością transportu. Jaki rodzaj wybierzemy zależy już od nas i naszego portfela, a także ekstra szans upublicznianych w sieci.
Lotnisko

Twój lot jest odwołany? Pamiętaj o swoich prawach i wnoś o odszkodowanie. Istnieje sporo wytycznych, co do tego zagadnienia

Wielka szkoda, że w naszym życiu nie może być zawsze wszystko idealnie. Być może i po określonym czasie bylibyśmy tym znudzeni, ale kto wie? Nie można odrzucać pozytywów, a tym byłaby na przykład perfekcyjna wycieczka bez zbędnych problemów czy mecz naszego ulubionego teamu, perfekcyjnie zagrany, od początku do końca, z najlepszym z możliwych wyników.