Menu strony
Lotnisko
pasażerowie samolotu

Czy podróż samolotem to wygoda i ekonomia czasu? Naturalnie, jednak nie zaszkodzi zapoznać się z prawami, które stoją na naszej straży.

Wyprawy kształcą – to zdanie słyszymy od różnych ludzi i sami ich doświadczając mało przypuszczalnym jest, że się z nimi nie zgodzimy. Każda podróż związana jest jednakże z koniecznością transportu. Jaki rodzaj wybierzemy zależy już od nas oraz naszego portfela, a także ekstra okazji upowszechnianych w sieci.
lotnisko

Odwołany lot odszkodowanie - co zrobić kiedy nam się to zdarzy

Biura lotnicze to świetna sprawa. Zresztą samo latanie to super rzecz. W bardzo krótkim czasie można dostać się z punktu A do punktu B. Nie musimy się niczym martwić, wystarczy z właściwym wyprzedzeniem pojawić się na lotnisku. Bywa, że jednak lot może się okazać spóźniony a zdarza się, że jest odwołany lot odszkodowania. Jeśli chodzi o odszkodowanie, to można się o nie starać za każdym razem. Nie ma znaczenia, czy mamy wykupione ubezpieczenie na dany lot i tak musimy dostać chociaż część środków, które zapłaciliśmy za bilet.
samolot

Zanim wyruszysz w podróż samolotem przeanalizuj jakie prawa ci przysługują

Jeżeli jeszcze dotychczas nie mieliśmy możliwości latać samolotem, powinniśmy obowiązkowo spróbować! To wspaniałe uczucie unosić się nad ziemią i widzieć świat innymi oczami. Towarzyszy nam wtedy zupełnie inne odczucie, niż kiedy korzystamy z innych środków transportu. Wiele osób nie przepada za lataniem, ma wręcz nawet wrodzone poczucie strachu przed lataniem. Warto ten strach przezwyciężyć, tym bardziej, że jak podkreślają badania, latanie samolotem jest najbardziej bezpiecznym rodzajem transportu.
Lotnisko

Twój lot jest odwołany? Pamiętaj o swoich prawach i wnoś o odszkodowanie. Istnieje sporo wytycznych, co do tego zagadnienia

Szkoda, iż w naszym życiu nie może być zawsze wszystko jak najbardziej dobrze. Być może i po określonym czasie stalibyśmy się tym znudzeni, ale kto to wie? Nie możemy odrzucać dobra, a tym mogłaby być przykładowo wspaniała wycieczka bez zbędnych kłopotów czy mecz naszego ulubionego teamu, wspaniale zagrany, od początku do końca, z najlepszym z realnych do osiągnięcia wyników.