Menu strony
Podpis
Wrocław nocą

Regulamin sklepu internetowego - a więc, najbardziej duży błąd popełniany przez klientelę

Z pewnością zerkając do jakiegoś, w obojętny sposób jakiego sklepu w sieci internetowej, zerkałeś na wszelkiego rodzaju zakładki wewnątrz niego zawarte - ale nawet i jeżeli tej rzeczy nie robiłeś, to zjeżdżając stroną na sam dół, mignęły Tobie przed oczami słowo takie jak choćby: Regulamin.
dokumenty do podpisania

E-podpis użyteczny w działalności przedsiębiorstw.

Podpis elektroniczny to środek identyfikujący uczestników przepływu dokumentów elektronicznych i służące przyjęciu odpowiedzialności za ich treść.

E-podpis użyteczny w działalności przedsiębiorstw.

Bezpieczny podpis elektroniczny, zwykle jest składany za pomocą specjalnej karty procesorowej lub tokena USB i oprogramowania służącego do składania e-podpisu. Dane w postaci elektronicznej opatrzone bezpiecznym podpisem elektronicznym sprawdzanym przy pomocy ważnego kwalifikowanego certyfikatu są równoważne pod względem skutków prawnych dokumentom opatrzonym podpisami własnoręcznymi.
biały samochód

Jeżeli poszukujemy dobrego rzeczoznawcy, to z łatwością znajdziemy go w Krakowie

Może zdarzyć się taka sytuacja, iż będziemy potrzebowali wykonać wycenę własnej nieruchomości lub takiej, którą planujemy kupić. Dobrze będzie wtedy zwrócić się do specjalisty, który pomoże nam szybko załatwić takie sprawy formalne.


Jeżeli poszukujemy dobrego rzeczoznawcy, to z łatwością znajdziemy go w Krakowie

Jeśli potrzebny nam jest rzeczoznawca majątkowy Kraków będzie miastem, gdzie z łatwością takiego fachowca odnajdziemy.
notariusz wrocław

Notariusz jako postać zaufania społecznego

Notariusz to wyznaczony przez ministra sprawiedliwości prawnik notariatu upoważniony do sporządzania działań notarialnych i dopełniania różnych działań notarialnych.


Notariusz jako postać zaufania społecznego

Notariusz Wrocław jest jednostką zaufania publicznego i powołany jest do dokonywania aktów, jakim strony są obowiązane, albo pragną przyznać postać notarialną, przy czym działania takie posiadają zakres dowodu oficjalnego.
samolot

Kim jest notariusz, które są jego obowiązki i czego można od niego oczekiwać?

Wielu z nas natrafia w przyszłości na taką sytuację, w jakiej jest nabywcą jakiegokolwiek spadku. Czasem chodzi o jakiekolwiek gospodarstwo "po dziadkach", czasami o specyficzny "upominek" z okazji np. wesela.