Menu strony
Dług
wycena przedsiębiorstwa

Chcesz sprzedać swą firmę Zorientuj się konkretnie, ile jest warta!

Jeżeli akurat musisz sprzedać swą firmę, którą starałeś się jak najlepiej rozwijać przez długie lata, a jednocześnie włożyłeś w to naprawdę mnóstwo pracy i siły, niewątpliwie wiesz znakomicie, jak ciężko będzie Ci się z nią rozstawać.
informacje

Licytacje komornicze w Tarnowskich Górach - w jakim miejscu szukać obwieszczeń aukcyjnych?

Licytacje komornicze nigdy nie są niczym komfortowym dla osoby, która posiada długi. Wiele osób korzysta z niełatwej sytuacji innych lub też - działając w intencji danego dłużnika - robi wszystko aby pomóc takiego typu osobie.
finanse

Monitoring należności to dogodna forma egzekwowania środków finansowych od dłużników

Firmy windykacyjne prosperują niezwykle jasno. W ich kompetencje wlicza się przede wszystkim to, by umiejętnie odzyskiwały środki pieniężne od płatników. Firmy te prowadzą własną pracę w oparciu o uprawnienia, które umożliwiają im prowadzić rozmaite ruchy prawne, na podstawie jakich płatnicy posiadają obowiązek uregulować dług, czy to w postaci finansowej, czy również przez przekazanie innej należności materialnej, która będzie równowartością zadłużenia.
tłumacz

Gdzie otrzymać wiadomości o przetargach jak też zamówieniach publicznych?

Przetargi a także publiczne zamówienia są idealnymi sposobami uzyskania nie tylko ponadplanowego doświadczenia w branży, lecz również tak koniecznej na rynku popularności.
Księgowość, finanse

Jak skutecznie rozwiązać trudności związane z brakiem pieniędzy?

Niestety nasz kraj nie jest państwem zbytnio bogatym. Bardzo często ludzie nie mają, za co egzystować i zaciągają długi w banku albo korzystają z pożyczek. Pożyczki stały się tak samo powszechne jak kredyty, w związku, z czym wyróżniamy sporo ich rodzajów.
odzyskiwanie pieniędzy - windykacja

Jak najkorzystniej odzyskać swoje pieniądze? Jakie są na to metody? O czym warto wiedzieć?

Kiedy dług nie jest zapłacony w terminie, a ponadto, nic nie wskazuje na to, żeby miało się to odmienić, to znak, iż musimy wybrać najlepszy sposób, aby poradzić sobie z tym problemem. Najbardziej łatwym i najszybszym rozwiązaniem będzie sprzedaż długu, nie jest to jednak najlepsze wyjście, ponieważ w ten sposób odzyskamy wyłącznie małą część należności. Co więcej, firmy skupujące długi zrobią to dopiero wtedy, jak same stwierdzą, że można je odzyskać. Co więc możemy zrobić?