Menu strony
Dług
Księgowość, finanse

Jak skutecznie rozwiązać trudności związane z brakiem pieniędzy?

Niestety nasz kraj nie jest państwem zbytnio zamożnym. Coraz częściej ludzie nie mają, za co egzystować i zaciągają długi w banku lub biorą pożyczki. Pożyczki stały się tak samo słynne jak kredyty, dlatego też wyróżniamy sporo ich rodzajów.
finanse

Monitoring należności to dogodna forma egzekwowania środków finansowych od dłużników

Firmy windykacyjne funkcjonują wyjątkowo oczywiście. W ich prace wlicza się przede wszystkim to, by skutecznie odzyskiwały środki finansowe od dłużników. Firmy te wykonują swą pracę w oparciu o uprawnienia, jakie umożliwiają im prowadzić różnorodne czynności prawne, na podstawie jakich płatnicy posiadają obowiązek spłacić dług, czy to w formie finansowej, czy również poprzez oddanie innej wartości materialnej, jaka będzie równowartością zadłużenia.
wycena przedsiębiorstwa

Chcesz sprzedać swą firmę Zorientuj się konkretnie, ile jest warta!

Jeżeli akurat musisz sprzedać swą firmę, którą starałeś się jak najlepiej rozwijać przez długie lata, a jednocześnie włożyłeś w to naprawdę mnóstwo pracy i siły, niewątpliwie wiesz znakomicie, jak ciężko będzie Ci się z nią rozstawać.
informacje

Licytacje komornicze w Tarnowskich Górach - w jakim miejscu szukać obwieszczeń aukcyjnych?

Licytacje komornicze nigdy nie są niczym komfortowym dla osoby, która posiada długi. Wiele osób korzysta z niełatwej sytuacji innych lub też - działając w intencji danego dłużnika - robi wszystko aby pomóc takiego typu osobie.
tłumacz

Gdzie otrzymać wiadomości o przetargach jak też zamówieniach publicznych?

Przetargi a także publiczne zamówienia są idealnymi sposobami uzyskania nie tylko ponadplanowego doświadczenia w branży, lecz również tak koniecznej na rynku popularności.
odzyskiwanie pieniędzy - windykacja

Jak najkorzystniej odzyskać swoje pieniądze? Jakie są na to metody? O czym warto wiedzieć?

Kiedy dług nie jest zapłacony w terminie, a ponadto, nic nie wskazuje na to, żeby miało się to odmienić, to znak, iż musimy wybrać najlepszy sposób, aby poradzić sobie z tym problemem. Najbardziej łatwym i najszybszym rozwiązaniem będzie sprzedaż długu, nie jest to jednak najlepsze wyjście, ponieważ w ten sposób odzyskamy wyłącznie małą część należności. Co więcej, firmy skupujące długi zrobią to dopiero wtedy, jak same stwierdzą, że można je odzyskać. Co więc możemy zrobić?