Menu strony
Towary
handel

Handel międzynarodowy

Rozwój komunikacji, Internetu i systemów cyfrowych pozwoliły firmom o działaniu ogólnoświatowym bardzo poprawić i usprawnić swoje pozycję na rynku. To jednak nie jest jedyna rzecz, która pozwala handlować lub w odmienny sposób pracować na arenie międzynarodowej czy też transkontynentalnej, bo wszakże nawet najlepsza komunikacja elektroniczna nie pozwoli na przesył transportu wysyłek z danego kraju do innego, nie wspominając nawet przecież o przewozie transkontynentalnym.
Kontenery

Skuteczny transport międzynarodowy

Działalność taka jak spedycja międzynarodowa to realizowanie przewożenia towaru w jak najbardziej korzystny dla obu stron sposób. Wymienić można dwa rodzaje, jakie spedycja wyróżnia, a mianowicie: spedycja handlowa i spedycja czynnościowa. Różnią się one tym, że pierwsza wymieniona spedycja sprowadza się do rozmaitych praw własności towaru od początku podjęcia wykonywania usługi jego sprzedaży. Inny typ spedycji – spedycja czynnościowa – opiera się na spełnianiu roli przewoźnika, który w tym przypadku jest reprezentantem struktur podażowych wśród usług transportowych na rynku.
Program lojalnościowy

Programy lojalnościowe – efektywne wsparcie sprzedaży

Dobrze zaprojektowane programy lojalnościowe mogą stworzyć znakomitą platformę komunikacyjną z grupą ważnych klientów, gdzie wymiana zdobywanych przez klientów punktów na określone towary tworzy rodzaj dialogu. To, że klienci zyskują możliwość wymiany zebranych punktów na nagrody, stanowi w wielu wypadkach bardzo silny element w ich pozyskiwaniu i z reguły jest znaczącym elementem dialogu.
transport

Kompetentne i rasowe usługi transportowe hds w Warszawie

Warszawa jest bardzo sporym miastem, wobec tego bez kłopotu odnajdziesz tu multum renomowanych i profesjonalnych firm, jakie oferują liczne usługi transportowe. Firm transportowych w Warszawie jest naprawdę mnóstwo i większa część z nich oferuje naprawdę dobre usługi wysokiej jakości. Jeśli interesują Cię na przykład usługi transportowe hds to zdołasz być przekonany, że Warszawa posiada bardzo szeroką a także interesującą ofertę transportu ciężarowego hds.