Menu strony
Hotele
Pokój dzienny - kolekcja CLASSIC

Uroda kwater sypialnych dla pracowników

Hotele pracownicze to specjalne przybytki, które kwaterują na określony czas pracujących w pobliskich fabrykach i instytucjach. Miejsca oferujące noclegi pracownicze znajdują zazwyczaj przy zakładach medycznych, remizach strażackich, instytucjach oświatowych różnego szczebla, pocztach, budynkach należących do armii i dużych fabrykach. Pewnie komuś kojarzą się one z czasami Polski Ludowe, gdyż w erze gigantycznych komunalnych zakładów przemysłowych hotele robotnicze były bardzo często spotykane.
korytarz hotelowy

Odpowiedzialność utrzymujących hotele i podobne zakłady

Przyjęcie gościa do hotelu wymaga regulacji prawnej, bowiem w takich sytuacjach może wystąpić wiele punktów spornych. Polska przystąpiła do konwencji europejskiej o odpowiedzialności utrzymujących hotele za rzeczy wniesione przez gości hotelowych, która została sporządzona w 1962r. w Paryżu. Prawo polskie musiało zostać dostosowane do postanowień prawa międzynarodowego, co wymagało nowelizacji kodeksu cywilnego.
Tatry, Chochołowska

Gdzie zarezerwować noclegi w Zakopanem?

Ostatnimi czasy Karkonosze stały się niesamowicie lubiane pośród naszych wschodnich sąsiadów. Góry są z chęcią odwiedzanew sezonie letnim, gdy temperatura jest odpowiednia do długich, wyżynnych wycieczek – marszy do Karpacza i głębiej w Tatry, do innych miejsc. Zimową porą za to Szklarska Poręba jest odwiedzana przez wielbicieli białego szaleństwa z całej Polski i z zagranicy. A co z okresem pomiędzy pogodnym lipcem i sierpniem a zimowym mrozem? Tatry jesienią to świetna oferta na niedługi wyjazd. Polecam ci, żebyś już teraz zarezerwował sobie porządne noclegi w Karpaczu.
Dzieci, Korbielów

Jak promować usługi turystyczne?

Sprzedaż usług turystycznych nie musi polegać wyłącznie na udostępnianiu miejsc noclegowych uczestnikom wycieczki.
Siedlisko Morena

Turystyka biznesowa w Polsce

Jak wynika z marcowego raportu portalu biznesowego IPO, polskie hotele oferują dziesięć razy mniej miejsc noclegowych na jednego mieszkańca niż pozostałe kraje Europy Zachodniej. Ponadto, większość hoteli o wysokim standardzie skupiona jest w największych aglomeracjach miejskich.
nocowanie

Tani hotel dla robotników najlepszym miejscem zakwaterowania dla budowlańców

Aktualna sytuacja na rynku pracy pozostawia dużo do życzenia. Najtrudniej mają osoby tuż po szkole, panie po 60 i osoby bez żadnych ściśle określonych umiejętności. Wielu młodych magistrów decyduje się wyjechać zagranicę, a pozostali bywają gotowi porzucić swoje teraźniejsze miejsce zameldowania, aby tylko znaleźć pracę. Do takich dalekich wyjazdów zobowiązani są także pracownicy firm budowlanych.