Menu strony
Diagnoza
Mocne wejście Twojej firmy

Pomoc dla firmy - nowoczesne podejście do biznesu

Kultura organizacji to kluczowe pojęcie, które ocenia ogólną atmosferę, system wartości i praw w przedsiębiorstwie. Formuje się samoistnie, jednak może ulec modyfikacjom ze strony kadry zarządzającej. Generalnie jest zależna od takich elementów, jak płeć kadry, podział zadań i sposoby motywowania
Praca, biznesmen

W jaki sposób przeprowadzić ocenę pracownika?

Na polski rynku pojawia się coraz więcej korporacji ukierunkowanych na dobrze wykwalifikowanego pracownika. Decydują się na wdrążenie do swoich systemów ocen pracowniczych , które są w stanie obliczyć zdolność produkcyjną w danym kwartale czy miesiącu. Stosuje się je w zamyśle usunięcia najsłabszego ogniwa, lub likwidowania problemu przedsiębiorstwa.
okulista

Jak może wyglądać sprawa odpowiedzialności lekarzy za błędy, które popełnią w czasie leczenia, w jaki sposób regulują to przepisy prawne.

Lekarz ustalając leczenie bierze dużą odpowiedzialność za to, co się później stanie z chorym, od jego zaangażowania i rzetelności wielokrotnie zależy czyjeś życie. Rzecz jasna nikt nie powinien winić osoby, która dołożyła wszelkich starań, żeby chorego wyleczyć, jednak i w tym zawodzie zdarzają się różnego rodzaju pomyłki czy zaniedbania.