Menu strony
Diagnoza
Mocne wejście Twojej firmy

Pomoc dla firmy - nowoczesne podejście do biznesu

Kultura organizacji to istotne pojęcie, które ocenia klimat, system wartości i norm w firmie. Formuje się samoistnie, ale może ulec wpływowi ze strony kadry zarządzającej. Ogólnie zależy od takich czynników, jak nastawienie pracowników, podział zadań i techniki motywowania
okulista

Jak może wyglądać sprawa odpowiedzialności lekarzy za błędy, które popełnią w czasie leczenia, w jaki sposób regulują to przepisy prawne.

Lekarz ustalając leczenie bierze odpowiedzialność za to, co stanie się później z pacjentem, od jego fachowości i rzetelności wielokrotnie będzie zależeć ludzkie życie. Oczywiście nikt nie może winić lekarza, który dołożył wszelkich starań, aby się udało wyleczyć, lecz i w tym zawodzie mogą się zdarzyć rozmaite pomyłki czy zaniedbania.
Praca, biznesmen

W jaki sposób przeprowadzić ocenę pracownika?

w Polsce ukazuje się coraz więcej korporacji chcących inwestować w biegłego w danej dziedzinie pracownika. postanawiają uzupełnić swoje systemy o pakiety ocen pracowniczych , które mogą podsumować wydajność w danym kwartale czy miesiącu. Stosuje się je w zamyśle usunięcia najsłabszego ogniwa, lub likwidowania kłopotów organizacji.