Menu strony
Raty
kredyt

Małe kłopoty z płynnością finansową? Już nie! Sprawdzone produkty finansowe.

Przejściowe kłopoty z gotówką mogą zdarzyć się każdemu. Ponieważ nie zawsze mamy możliwość zwrócić się o pomoc do rodziny czy znajomych, warto skorzystać z ofert finansowych, będących już dłużej na rynku.
Pieniądze

Dlaczego warto korzystać z pożyczek chwilówek?

Czasami w życiu tak się układa, że tracisz wszystko. W jednej chwili możesz być bez pracy, bez mieszkania, z zadłużeniem i bez pieniędzy. Tak więc choć nie wiadomo jak byś starał się, to nie masz szans uregulować wziętej pożyczki w określonym czasie. Dług wtedy zaczyna rosnąć razem z odsetkami i opłatami windykacyjnymi. Pomimo mnóstwa starań i próśb, rozmowy z bankiem nie przynoszą rezultatów.
pieniądze

Domowe i firmowe finanse

Nasze dochody nie rosną, a wciąż pojawiają się nowe wydatki. W jaki sposób zatem zachować równowagę pieniężną przez cały rok? To realne, pod warunkiem że określimy roztropny plan działania oraz nie zabraknie nam konsekwencji.
pieniądz

Czy zainteresują nas pożyczki pod zastaw?

Czy zaznaczymy w jakim miejscu pożyczać fundusze? Nawet gdy staramy się funkcjonować rozsądnie i nie wydawać ponad stan, to ma szansę się okazać, że zjawi się sytuacja, w której tych funduszy będziemy nagle potrzebować niesamowicie wiele oraz zaczniemy się namyślać skąd je uzyskać. Pewnie że mamy możliwość tutaj skorzystać z przeróżnego typu pożyczek oraz kredytów, lecz co robić, jeżeli banki nie będą pragnęły nam ich udzielić, gdyż nie będziemy wypełniać ich ostrych kryteriów?
mieszkanie od dewelopera

Na polskich drogach każdego dnia niestety dochodzi do wielu wypadków - ich ofiary mają przecież prawo do rekompensaty finansowej

Po naszym kraju jeździ spora ilość aut. Część kierowców prowadzi brawurowo. Są też tacy, którzy prowadzą pojazd pod wpływem alkoholu.