Menu strony
Pasażer
pasażer

Jesteś pasażerem, lecz czy wiesz, jakie prawa Ci przysługują? Warto o nich wiedzieć, by nie zostać oszukanym

Czy wiesz jakie są prawa pasażera w ruchu lotniczym? W zakresie odmowy przyjęcia na pokład czy odwołania lotu? To bardzo ważne kwestie, bo mogą się zdarzyć każdemu z nas. Dobrze znać, jakie prawa nam przysługują, by korzystać z nich skutecznie. Regulacja definiuje, jaka jest odpowiedzialność sprzedawcy biletu, i nie jest ważne, czy jest to lot czarterowy czy rejsowy. Zastosowania nie mają tu też inne czynniki, takie jak to, czy bilet kupiliśmy bezpośrednio w biurze podróży a może sprzedały nam go linie lotnicze. Co jeszcze musimy wiedzieć?
Lotnisko

Twój lot jest odwołany? Pamiętaj o swoich prawach i wnoś o odszkodowanie. Istnieje sporo wytycznych, co do tego zagadnienia

Szkoda, iż w naszym życiu nie może być zawsze wszystko jak najbardziej dobrze. Być może i po określonym czasie stalibyśmy się tym znudzeni, ale kto to wie? Nie możemy odrzucać dobra, a tym mogłaby być przykładowo wspaniała wycieczka bez zbędnych kłopotów czy mecz naszego ulubionego teamu, wspaniale zagrany, od początku do końca, z najlepszym z realnych do osiągnięcia wyników.
reklama w autobusie

Jak to jest z tym przekazem reklamowym obecnie? Czy warto się reklamować jedynie w internecie?

Co jest zupełnie konieczne, by ktoś nas zobaczył, aby byli rozpoznawalni? Odpowiedzi w tym miejscu może być naprawdę wiele, bo znane są przypadki ludzi, którzy pragnęli na siebie zwrócić uwagę, więc skakali na przykład z wysokiego budynku. No tak, taki człowiek z pewnością zostanie zauważony, ale to czy uda mu się przeżyć czy będzie miał z tego pożytek – pozostaje niewiadomą. Całe szczęście jesteśmy cywilizowani i mamy w zanadrzu korzystniejsze sposoby na to, by się wypromować. Zwykła reklama to jednakże w dzisiejszych czasach zbyt mało, ponieważ trzeba czegoś naprawdę ekstra. Najkorzystniej to reklamować się w kilku miejscach, ażeby był prawdziwy rezultat.
samolot pasażerski

Procedura postępowania w trakcie wypłacania odszkodowań przez linie lotnicze.

Przedsiębiorstwa lotnicze w określonych sytuacjach zobowiązane są do wypłacenia odszkodowania. Zazwyczaj przypadki tego typu związane są wprost z opóźnieniami lotów bądź także całościowym ich nieodbyciem się. Wówczas zasady postępowania w przypadku wypłacania odszkodowań przez linie lotnicze będzie ściśle podyktowana przez konkretną firmę oraz przepisy, które wystosowała ona w tym zakresie.
pasażerowie samolotu

Czy podróż samolotem to wygoda i ekonomia czasu? Naturalnie, jednak nie zaszkodzi zapoznać się z prawami, które stoją na naszej straży.

Wycieczki kształcą – to zdanie usłyszymy od wielu ludzi i sami ich doświadczając mało prawdopodobnym jest, że się z nimi nie zgodzimy. Każda wyprawa związana jest jednakże z koniecznością transportu. Jaki rodzaj wybierzemy zależy już od nas i naszego portfela, a także ekstra szans upublicznianych w sieci.