Menu strony
Pasażer
pasażer

Jesteś pasażerem, lecz czy wiesz, jakie prawa Ci przysługują? Warto o nich wiedzieć, by nie zostać oszukanym

Czy wiesz jakie są prawa pasażera w ruchu lotniczym? W temacie odmowy przyjęcia na pokład czy odwołania lotu? To niezwykle istotne kwestie, ponieważ mogą się zdarzyć każdemu z nas. Warto wiedzieć, jakie prawa nam przysługują, by korzystać z nich świadomie. Regulacja określa, jaka jest odpowiedzialność sprzedawcy biletu, i nie jest istotne, czy jest to lot rejsowy czy czarterowy. Zastosowania nie mają tu też pozostałe czynniki, takie jak to, czy bilet zakupiliśmy bezpośrednio w biurze podróży czy sprzedały nam go linie lotnicze. Co jeszcze warto wiedzieć?
samolot pasażerski

Procedura postępowania w trakcie wypłacania odszkodowań przez linie lotnicze.

Przedsiębiorstwa lotnicze w ustalonych sytuacjach mają obowiązek zapłaty odszkodowania. Zazwyczaj sytuacje tego typu związane są wprost z opóźnieniami rejsów lotniczych lub też całościowym ich nieodbyciem się. Wtedy procedura postępowania w trakcie wypłacania zobowiązań finansowych lotniczych jest stricte podyktowana przez konkretną linię a także ustalenia, jakie wyznaczyła ona w takim temacie.
pasażerowie samolotu

Czy podróż samolotem to wygoda i ekonomia czasu? Naturalnie, jednak nie zaszkodzi zapoznać się z prawami, które stoją na naszej straży.

Wyprawy kształcą – to stwierdzenie słyszymy od wielu ludzi i sami ich doznając mało przypuszczalnym jest, że się z nimi nie zgodzimy. Każda wyprawa wiąże się jednakże z niezbędnością transportu. Jaki typ wybierzemy zależy już od nas oraz naszego kapitału, a także ekstra okazji upublicznianych w Internecie.
reklama w autobusie

Jak to jest z tym przekazem reklamowym obecnie? Czy warto się reklamować jedynie w internecie?

Co jest zupełnie niezbędne, ażeby ktoś nas zobaczył, aby byli rozpoznawalni? Odpowiedzi w tym miejscu może być rzeczywiście sporo, gdyż znane są przypadki ludzi, którzy chcieli na siebie zwrócić uwagę, więc skakali przykładowo z wysokiego budynku. Owszem, taki człowiek na pewno będzie dostrzeżony, ale to czy przeżyje czy będzie miał z tego korzyść – pozostaje niewiadomą. Na szczęście jesteśmy cywilizowani i posiadamy lepsze metody na to, by się wypromować. Normalna reklama to jednakże w dzisiejszych czasach zbyt niewiele, bo trzeba czegoś naprawdę ekstra. Najkorzystniej to promować się w kilku miejscach, żeby był efekt.
Lotnisko

Twój lot jest odwołany? Pamiętaj o swoich prawach i wnoś o odszkodowanie. Istnieje sporo wytycznych, co do tego zagadnienia

Szkoda, iż w naszym życiu nie może być zawsze wszystko jak najbardziej dobrze. Być może i po określonym czasie stalibyśmy się tym znudzeni, ale kto to wie? Nie możemy odrzucać dobra, a tym mogłaby być przykładowo wspaniała wycieczka bez zbędnych kłopotów czy mecz naszego ulubionego teamu, wspaniale zagrany, od początku do końca, z najlepszym z realnych do osiągnięcia wyników.