Menu strony
Odszkodowanie
Lotnisko

Twój lot jest odwołany? Pamiętaj o swoich prawach i wnoś o odszkodowanie. Istnieje sporo wytycznych, co do tego zagadnienia

Wielka szkoda, iż w naszym życiu nie może być zawsze wszystko jak najbardziej dobrze. Może i po pewnym okresie bylibyśmy tym znudzeni, ale kto to wie? Nie możemy odrzucać pozytywów, a tym byłaby na przykład wspaniała wycieczka bez nadmiernych kłopotów czy mecz naszej drużyny, idealnie rozegrany, od pierwszej do ostatniej minuty, z najlepszym z realnych do osiągnięcia wyników.
Stetoskop lekarski

Jesteś kierowcą z wieloletnim stażem

Nigdy nie spowodowałeś nawet najmniejszej stłuczki, aż tu niespodziewanie pech - stałeś się uczestnikiem wypadku i co najgorsze, osobom poszkodowaną.


Jesteś kierowcą z wieloletnim stażem

Sprawcą kolizji okazał się inny prowadzący, jemu nic się nie stało, a Ty z wieloma obrażeniami musiałeś pójść do szpitala.
radca prawny

Jak się zachować na wypadek stłuczki drogowej? Które dane sprawcy będą nam potrzebne? Gdzie zgłasza się szkodę?

Wypadki na drogach to niestety codzienność. Mimo że jest trochę bezpieczniej, aniżeli jeszcze kilka lat temu, to i tak stale słyszy sie o niebezpiecznych zdarzeniach drogowych. Co zrobić, gdy zdarzy nam się uczestniczyć w jednym z takich zdarzeń? Jak starać się o odszkodowanie?


prawa autorskie w sieci

Walka z oszustwem i nieuczciwością, czyli co możemy robić, aby nie stać się ofiarą niegodnej walki.

Część z nas miała taką sytuację, iż byli zmuszeni walczyć z niektórymi fałszywymi taktykami, które dotykały w posiadaną pracę, czy też działania. Nie jest to miłe kiedy ktoś kradnie Twoje pomysły lub również kopiuje informacje, To powoduje, że należy stawić czoła i dochodzić posiadanych praw.