Menu strony
Odszkodowanie
prawa autorskie w sieci

Walka z oszustwem i nieuczciwością, czyli co możemy robić, aby nie stać się ofiarą niegodnej walki.

Niektórzy mieli ową sytuację, iż musieli stawić czoła z niektórymi fałszywymi taktykami, które dotykały w posiadaną pracę, czy też działania. Nie jest to miłe kiedy ktoś kradnie Twoje pomysły lub też kopiuje informacje, To powoduje, że trzeba walczyć i dochodzić swoich praw.
Lotnisko

Twój lot jest odwołany? Pamiętaj o swoich prawach i wnoś o odszkodowanie. Istnieje sporo wytycznych, co do tego zagadnienia

Wielka szkoda, że w naszym życiu nie może być zawsze wszystko idealnie. Być może i po określonym czasie bylibyśmy tym znudzeni, ale kto wie? Nie można odrzucać pozytywów, a tym byłaby na przykład perfekcyjna wycieczka bez zbędnych problemów czy mecz naszego ulubionego teamu, perfekcyjnie zagrany, od początku do końca, z najlepszym z możliwych wyników.
Stetoskop lekarski

Jesteś kierowcą z wieloletnim stażem

Przez cały ten czas nie spowodowałeś nawet niewielkiej stłuczki, aż tu niespodziewanie pech - stałeś się uczestnikiem zdarzenia drogowego i co najgorsze, jednym z poszkodowanych.


Jesteś kierowcą z wieloletnim stażem

Sprawcą zdarzenia okazał się inny prowadzący, jemu nic się nie stało, a Ty z licznymi obrażeniami trafiłeś do szpitala.
radca prawny

Jak się zachować na wypadek stłuczki drogowej? Które dane sprawcy będą nam potrzebne? Gdzie zgłasza się szkodę?

Wypadki na drogach to niestety codzienność. Pomimo że jest trochę bezpieczniej, niż jeszcze kilka lat wstecz, to i tak ciągle słychać o niebezpiecznych wypadkach. Co zrobić, jeśli zdarzy nam się uczestniczyć w jednym z takich zdarzeń? W jaki sposób starać się o wypłatę odszkodowania?