Menu strony
Prawnik
sąd

Problemy z prawem? To jeszcze nie koniec świata! Powinieneś tylko znaleźć odpowiedniego specjalistę, który ci pomoże

Problemy związane z prawem mogą się przytrafić praktycznie każdemu. I wcale nie oznacza to, że jesteśmy przestępcami. Wręcz przeciwnie – bywają one bardzo różnorodne. Możemy przykładowo dostać spadek i mieć problem z jego podziałem. Może nam się także przydarzyć stłuczka na drodze, po której będzie trzeba dochodzić swoich praw w sądzie.
wzrosty w sklepie internetowym

W dobie internetu wiele mówi się o ochronie danych osobowych w sieci - jest to niezwykle ważne zadanie, któremu trzeba poświęcić chwilę

Dla wielu przeciętnych konsumentów internetu regulaminy portali są rzeczą niepotrzebną. Klikają akceptację, a często nawet nie ciekawi ich regulamin portalu i nie przeglądają go.
zagraniczne banknoty

Oferty prawne, jakie mogą ułatwić nasz byt

Choć na co dzień się o tym nie mówi, czasem w życiu każdego z nas nadejdzie taki moment, gdy pomoc prawnika okaże się niezbędna, gdy po prostu nie damy sobie rady bez fachowej wiedzy oraz bogatego doświadczenia.
prawo

Fachowe doradztwo prawne w sprawach powiązanych z prawem autorskim

Prawa autorskie obejmują niemało przejawów działalności twórczej, do przedmiotów ochranianych prawem autorskim należą utwory plastyczne, muzyczne, literackie, oraz także fotograficzne, ponadto prawem autorskim chronione są też utwory architektoniczne, audiowizualne, urbanistyczne czy też sceniczne. Prawo autorskie tworzy się bezwiednie i nierozerwanie wiąże pisarza z jego dziełem, nie można przekazać go na inną osobę czy też się go zrzec. Za złamanie praw autorskich grożą duże sankcje karne, zdołają to być grzywny pieniężne, oraz nawet pozbawienie wolności.
obraz przedstawiający prawników

Odszukanie pomocy prawnej w dużym mieście jest coraz bardziej łatwe

Aktualnie coraz więcej Polaków angażuję się codziennie w szereg działań, które są zdolne przynieść duże korzyści materialne i realizację różnorodnych strategii biznesowych.


Odszukanie pomocy prawnej w dużym mieście jest coraz bardziej łatwe

Przedsiębiorstwa każdej wielkości od poziomu mikro po korporacje przez formę coraz szerzej zakrojonych działań najzwyklej potrzebują odpowiedniego zabezpieczenia pod względem prawnym.
sąd

Wiele zagadnień prawnych jak np. odwołanie od wyroku, kwestia dziedziczenia czy podobne, poruszane są na bieżąco w internecie

Sprawy prawne, to tego rodzaju sprawy, jakich wiele osób woli unikać jak ognia. Podobnie jest zresztą z kwestiami rachunkowymi, tyle że prawo bardziej potrafi zajść nam za skórę, ponieważ zwyczajnie w świecie pozostaje dla nas bardzo często niezrozumiałe. Jak sobie jednak radzić, w przypadku, gdy niestety ale weszliśmy w konflikt z prawem czy też mimowolnie mamy pod tym względem problemy?
komunia święta


Korzystanie z pomocy prawnika lub notariusza – jakie zagadnienia trzeba mieć dziś koniecznie na uwadze

Prawo polskie bywa czasami rzeczywiście dosyć mocno skomplikowane, toteż nie należy się dziwić, że całkiem spora grupa osób nie potrafi samodzielnie zrozumieć niektórych przepisów oraz musi w tym celu korzystać z pomocy fachowców.
Koszta

Codziennie w Polsce jakieś małżeństwo kupuje mieszkanie albo dom - by to zrobić trzeba dopełnić wszelkich prawnych formalności

spory procent par w naszym kraju śni o tym, by mieć swe mieszkanie. Większości z nich udaje się te sny spełnić.
bezpłatna pomoc prawna

Kiedy konieczny jest jurysta?

Prawie każdemu z nas prędzej, czy później w życiu może być konieczne wsparcie ze strony adwokata. Przypadki są rozmaite, od zwykłych sporów z chlebodawcą, aż po fałszywe oskarżenia, gdzie niezbędnością będzie skuteczna obrona, aby nie ponieść odpowiedzialności za czyjeś pomyłki.


Kiedy konieczny jest jurysta?

Przyjrzyjmy się zatem temu zagadnieniu troszkę bliżej, by przekonać się, w jaki sposób współpracować z prawnikiem, ażeby osiągnąć odpowiednie rezultaty kooperacji.
Wzrost wartości pieniądza

Kancelaria odszkodowawcza - czym konkretnie jest oraz jakie posiada zadania?

Usłyszawszy na temat kancelarii każdy z nas widzi naprzeciw oczu przede wszystkim prawników - no i jest to w rzeczywistości jak najbardziej trafione myślenie, jednak wbrew wszelkim pozorom istnieją różni prawnicy, jak i różne kancelarie.
1 2 3 4