Menu strony
Zakupy
dom

Przeglądając regulamin sklepu internetowego cena będzie tam zawarta

Jeżeli pragniemy zrobić zakupy przez sieć, to odpowiednio musimy wydawać sobie sprawę z tego, jakie okazują się być nasze prawa i obowiązki. Na co musimy poświęcać uwagę, co nam wolno, a czego nie. Przez to właśnie musimy zaznaczyć, gdzie powinno się szukać tego rodzaju informacji.
E-biznes, internet

Marketing relacji - zainwestuj w swoją firmę

Wielki handel kieruje się swoimi prawami. Aby mieć sukcesy, powinniśmy dowiedzieć się, w jaki sposób działać. W każdym interesie chodzi tak naprawdę o to, by robić na nim kasę. Dlatego należy wszystkimi dostępnymi ścieżkami docierać do nowych klientów. To przecież oni są naszą siłą napędową.
praca

Szeroka ilość fascynujących ofert pracy w Necie

Internet służy nam aktualnie do wielu celów. Korzystamy z niego podczas nauki, w pracy, służy nam też do rozrywki czy komunikowania się z innymi osobami. Zawiera niemało informacji i wiadomości z rozmaitych dziedzin, jakie nieraz okazują się potrzebne i przydatne. W Necie w wielu przypadkach robimy również zakupy, bo sklepów internetowych oferujących różne artykuły oraz usługi jest współcześnie niezmiernie wiele.
Dwie monety

Leasing jako metoda zdobywania niezbędnych przedmiotów i materiałów

W życiu każdego człowieka zdarzają się takie momenty, w których zachodzi potrzeba kupienia nowego sprzętu lub innych przedmiotów, których kupno związane jest z wielkim wydatkiem. Poza tym jednak nie każdego stać na zakupy tego rodzaju. Z tej przyczyny opracowano rozmaite sposoby umożliwiające uniknięcie konieczności kupna i wpłacania całej sumy.
Regulamin, dokument

Wymarzone zakupy nie zawsze finalizują się przyjemnie. Należy zapoznać się ze swoimi prawami, by położyć kres bolesnym doświadczeniom.

Nowy miesiąc, kolejna wypłata. Przyszedł więc moment, aby wybrać się na upragnione zakupy. Miejmy nadzieję, że sfinalizują się szczęśliwie oraz bez większych trudności konsumenckich. Nic tak nie niszczy naszej radości jak szybka reklamacja, czy niepełna zgodność towaru z opisem, w przypadku zakupów na odległość.
internet

Jak kupować i sprzedawać przez Internet

W dobie internetu i ograniczonego czasu coraz częściej kupujemy w sieci. ułatwiamy sobie życie poprzez sprzedaż internetową. Upraszcza nam to zakup produktów, które są trudno dostępne lub sprowadzane z za granicy.
skąpiec logo

Kupuj przez internet i płać mniej

31 października obchodzimy Światowy Dzień Oszczędzania. Serwis porównujący ceny Skąpiec.pl postanowił przyjrzeć się sposobom oszczędzania podczas robienia zakupów w Internecie.
zakupy

Zakupy grupowe – wszystkie usługi w jednym miejscu

Zakupy w grupie stały się modne. Jeszcze nie wszyscy są do nich przekonani, ale co dzień zainteresowanie rośnie. Zastanawiasz się, jak włączyć sie do najtańszych zakupów w towarzystwie?
Obliczenia księgowe

Podatek w umowie o dzieło, sprzedaż wysyłkowa oraz potrącenie vat od paliwa - przydatne porady

Umowa o dzieło nie podlega oskładkowaniu, nie należy więc odprowadzać składek na ubezpieczenie zdrowotne lub społeczne. Chociaż konieczne jest odprowadzanie od tego typu umowy podatku.
odzwierciedlenie - sklep

Co chętniej kupujesz- tańsze ubranie czy droższy, markowy ciuch?

Handel z Chin oraz eksport do Chin aktualnie rozwijają się coraz prężniej i mogą zapewnić nam wiele niedrogich produktów. Nierzadko mamy problem, czy lepiej będzie wybrać markowe ubrani bądź inny markowy asortyment, czy też należy zdecydować się na oszczędności. Rzecz jasna tanich produktów jest współcześnie tak dużo i są one tak często kupowane, że wątpliwości znikają.
1 2