Menu strony
Zakupy
skąpiec logo

Kupuj przez internet i płać mniej

31 października obchodzimy Światowy Dzień Oszczędzania. Serwis porównujący ceny Skąpiec.pl postanowił przyjrzeć się sposobom oszczędzania podczas robienia zakupów w Internecie.
sklep

Gdy mamy swoją własną sprzedaż, wtenczas nadzwyczaj poprawnie jest wprowadzić regulamin sklepu

Współcześnie pożądane byłoby posiadać cokolwiek swojego. Chodzi nie tylko o posiadanie prywatnego lokum, auta, ale także jakiejkolwiek swojej prywatnej aktywności ekonomicznej, która będzie przynosiła nam pieniądze, konieczne na wyżywienie nie tylko nas, ale również całej naszej familii. To wyjątkowo znaczące, dlatego że niewątpliwie finanse są niestety niezbędnym dodatkiem do życia każdej osoby.
Sklep z grami planszowymi

Gry dla każdego

Granie staje się dziś coraz powszechniejsze również wśród osób dorosłych, którzy potrafią czerpać przyjemność z takiej rozgrywki. Gry planszowe to świetne urozmaicenie zwyczajnego wypadu do pubu. Dużo lokali organizuje nawet specjalne gamesroomy, gdzie da się za niewielką opłatą wypożyczać gry, aby tylko sprostać wymogom własnych klientów. Po co jednak płacić za pożyczenie polskich wersji atrakcyjnych gier, skoro można zakupić je na własność?
zakupy

Zakupy grupowe – wszystkie usługi w jednym miejscu

Moda na zakupy w grupie zapanowała na dobre. Nie wszyscy Polacy ufają im, ale ciągle rośnie ich popularność. Myślisz, jak dołączyć do tanich towarzyskich zakupów?
odkurzacz

odkurzacze jako konieczne urządzenia

Na przestrzeni minionych lat, ufność Polaków do realizowania zakupów w Internecie zauważalnie wzrosło. Jest to w dużej mierze podyktowane zjawiskiem coraz to liczniejszej konkurencji na rynku sklepów internetowych, jaka przekłada się na podniesione bezpieczeństwo zakupów. Na dodatek, nowo powstające sklepy internetowe muszą się czymkolwiek odróżniać, żeby być w stanie realnie konkurować z ukształtowanymi już liderami branży, przez co proponują swym nabywcom jeszcze mniejsze ceny, oraz szereg nadzwyczajnych usług.
Biznes, mężczyźni

Programy lojalnościowe B2B

Zadaniem programów lojalnościowych, jak podpowiada nazwa, jest budowanie i umacnianie więzi między dwoma podmiotami. Najpowszechniejsze są tego rodzaju działania, w których firma usiłuje zbudować lojalność konsumentów. Zwykle stosowane są takie techniki, jak chociażby specjalne identyfikatory, dzięki którym kupujący zbierają punkty, przyznawane za systematyczne zakupy. Następnie takie punkty wymienia się na rozmaite fanty. Eksperymenty pokazały, że dzięki takim działaniom konsumenci w rzeczywistości są zachęceni do zakupów i przywiązani do marki. Z tej przyczyny wiele przedsiębiorstw realizuje takie programy, nawet gigantyczne koncerny międzynarodowe.
samochód

Co to jest leasing samochodów i czy powinniśmy z tego korzystać? Jakie mamy plusy i minusy tej decyzji?

Utrzymywanie auta jest konieczne w dużej liczbie firm bez względu na profil ich działania czy liczbę zatrudnionych. Faktem jest, że tam, gdzie firma jest jednoosobowa, a rodzaj produkcji nie wymaga transportowania ich do klienta na pewno można poradzić sobie bez służbowego pojazdu. Dotyczy się to zwłaszcza do firm zapewniającym usługi przez Internet. zazwyczaj jednak utrzymywanie samochodu jest zdecydowanie korzystne choćby z uwagi na konieczność załatwiania urzędowych zadań, regulowania rachunków lub zaopatrywania biura we właściwe wyposażenie, a już taki środek lokomocji jest konieczny w znacznych przedsiębiorstwach.
internet

Jak kupować i sprzedawać przez Internet

W dobie internetu i ograniczonego czasu coraz częściej kupujemy w sieci. ułatwiamy sobie życie poprzez sprzedaż internetową. Dzięki zakupom przez Internet jesteśmy w stanie nabyć cały potrzebny nam asortyment.
odzwierciedlenie - sklep

Co chętniej kupujesz- tańsze ubranie czy droższy, markowy ciuch?

Handel z Chin oraz eksport do Chin aktualnie rozwijają się coraz prężniej i mogą zapewnić nam wiele tanich produktów. Często mamy dylemat, czy lepiej będzie zakupić markowe ubrani lub inny markowy asortyment, czy też lepiej postawić na oszczędności. Rzecz jasna tanich produktów jest aktualnie tak wiele i są one tak często zakupywane, że wątpliwości znikają.
książka

W toku poszukiwania pomysłów na prezenty i robieniu sprawunków inetrnet jest niezmiernie pomocny

Obecnie coraz nagminniej i chętniej postanawiamy realizować zakupy w sieci. Kupujemy nadzwyczaj różne towary, od artykułów spożywczych rozpoczynając, a na specjalistycznych narzędziach kończąc.
1 2 3