Menu strony
Zakupy
Regulamin, dokument

Wymarzone zakupy nie zawsze finalizują się przyjemnie. Należy zapoznać się ze swoimi prawami, by położyć kres bolesnym doświadczeniom.

Nowy miesiąc, następna wypłata. Przyszedł więc czas, aby wyruszyć się na upragnione zakupy. Miejmy nadzieję, iż skończą się pomyślnie i bez większych trudności klienckich. Nic tak nie narusza naszej uciechy jak szybka reklamacja, czy niepełna zgodność wyrobu z opisem, w wypadku zakupów na dystans.
dom

Przeglądając regulamin sklepu internetowego cena będzie tam zawarta

Gdy chcemy robić zakupy przez internet, to dobrze musimy zdawać sobie sprawę z tego, jakie są nasze prawa i obowiązki. Na co powinniśmy zwracać uwagę, co nam wolno, a czego nie. Przez to właśnie musimy wiedzieć, gdzie trzeba szukać tego rodzaju informacji.
praca

Przywiązanie na wagę złota

O lojalność ich otoczenia zabiega każda firma. Lojalność dwóch grup jest w tym miejscu kluczowa: konsumenci oraz pracownicy. W jaki sposób jednak zjednać nam tych wszystkich ludzi oraz co zrobić, by intratna oferta pozostałych firm nie przekonała ich do zmiany preferencji?
E-biznes, internet

Marketing relacji - zainwestuj w swoją firmę

Wielki handel kieruje się swoimi prawami. Aby mieć sukcesy, powinniśmy dowiedzieć się, w jaki sposób działać. W każdym interesie chodzi tak naprawdę o to, by robić na nim kasę. Dlatego należy wszystkimi dostępnymi ścieżkami docierać do nowych klientów. To przecież oni są naszą siłą napędową.
praca

Szeroka ilość fascynujących ofert pracy w Necie

Internet służy nam aktualnie do wielu celów. Korzystamy z niego podczas nauki, w pracy, służy nam też do rozrywki czy komunikowania się z innymi osobami. Zawiera niemało informacji i wiadomości z rozmaitych dziedzin, jakie nieraz okazują się potrzebne i przydatne. W Necie w wielu przypadkach robimy również zakupy, bo sklepów internetowych oferujących różne artykuły oraz usługi jest współcześnie niezmiernie wiele.
Dwie monety

Leasing jako metoda zdobywania niezbędnych przedmiotów i materiałów

W życiu każdego człowieka zdarzają się takie momenty, w których zachodzi potrzeba kupienia nowego sprzętu lub innych przedmiotów, których kupno związane jest z wielkim wydatkiem. Poza tym jednak nie każdego stać na zakupy tego rodzaju. Z tej przyczyny opracowano rozmaite sposoby umożliwiające uniknięcie konieczności kupna i wpłacania całej sumy.
internet

Jak kupować i sprzedawać przez Internet

W dobie internetu i ograniczonego czasu coraz częściej kupujemy w sieci. ułatwiamy sobie życie poprzez sprzedaż internetową. Upraszcza nam to zakup produktów, które są trudno dostępne lub sprowadzane z za granicy.
skąpiec logo

Kupuj przez internet i płać mniej

31 października obchodzimy Światowy Dzień Oszczędzania. Serwis porównujący ceny Skąpiec.pl postanowił przyjrzeć się sposobom oszczędzania podczas robienia zakupów w Internecie.
zakupy

Zakupy grupowe – wszystkie usługi w jednym miejscu

Zakupy w grupie stały się modne. Jeszcze nie wszyscy są do nich przekonani, ale co dzień zainteresowanie rośnie. Zastanawiasz się, jak włączyć sie do najtańszych zakupów w towarzystwie?
Obliczenia księgowe

Podatek w umowie o dzieło, sprzedaż wysyłkowa oraz potrącenie vat od paliwa - przydatne porady

Umowa o dzieło nie podlega oskładkowaniu, nie należy więc odprowadzać składek na ubezpieczenie zdrowotne lub społeczne. Chociaż konieczne jest odprowadzanie od tego typu umowy podatku.
1 2