Menu strony
Zakupy
odzwierciedlenie - sklep

Co chętniej kupujesz- tańsze ubranie czy droższy, markowy ciuch?

Handel z Chin oraz eksport do Chin aktualnie rozwijają się coraz prężniej i mogą zapewnić nam wiele tanich produktów. Nierzadko mamy dylemat, czy lepiej będzie wybrać markowe ubrani lub inny markowy asortyment, czy też należy zdecydować się na oszczędności. Rzecz jasna tanich produktów jest obecnie tak dużo i są one tak często zakupywane, że wątpliwości znikają.
książka

W toku poszukiwania pomysłów na prezenty i robieniu sprawunków inetrnet jest niezmiernie pomocny

W dzisiejszych czasach coraz nagminniej i chętniej decydujemy się realizować zakupy w sieci. Nabywamy bardzo różne produkty, od artykułów spożywczych rozpoczynając, a na specjalistycznych urządzeniach kończąc.
sakupy

Lojalność , czyli programy partnerskie- obecne obserwacje

Lojalność kojarzy nam się bardzo pozytywnie. W życiu prywatnym trudno jest zmierzyć poziom lojalności drugiej osoby, ale już w marketingu nie jest to aż tak trudne. Nie raz słyszeliśmy o programach lojalnościowych i na sto procent sami w takowych, choć może nie do końca świadomie, uczestniczymy. Posiadamy karty stałego klienta, które są właśnie częścią tego typu programów. Programy lojalnościowe to metoda stosowana od dawna, ludzie dzięki temu, że dostają kartę stałego klienta czują się wyróżnieni.
zakupy przez internet

Satysfakcjonujące zakupy przez internet

W sklepach internetowych można nabyć rzeczywiście wszystko. Od strojów i obuwia, poprzez kosmetyki i środki czystości, a skończywszy na sprzęcie fotograficznym leica.
praca

Przywiązanie na wagę złota

O lojalność swojego otoczenia walczy każde przedsiębiorstwo. Lojalność dwóch grup okazuje się tutaj najważniejsza: klienci oraz pracownicy. W jaki sposób jednak zjednać nam tych wszystkich ludzi a także w jaki sposób działać, by atrakcyjna oferta innych przedsiębiorstw nie zachęciła ich do skorzystania z innej oferty?
Biznes, mężczyźni

Programy lojalnościowe B2B

Rolą programów lojalnościowych, jak sama nazwa wskazuje, jest budowanie i umacnianie kontaktów między dwoma uczestnikami. Najpowszechniejsze są tego sortu działania, w których firma usiłuje zbudować lojalność konsumentów. Zazwyczaj w użyciu są takie techniki, jak na przykład specjalne karty, dzięki którym klienci mogą gromadzić punkty, naliczane za częste zakupy. Następnie takie punkty można wymienić na różne nagrody. Eksperymenty udowodniły, że dzięki takim programom klienci rzeczywiście są zachęceni do zakupów i lojalni wobec marki. Dlatego wiele firm aplikuje takie programy, nawet wielkie koncerny międzynarodowe.
odkurzacz

odkurzacze jako konieczne urządzenia

Na przestrzeni minionych lat, ufność Polaków do dokonywania zakupów w Internecie dostrzegalnie zwiększyło się. Jest to w ogromnej mierze spowodowane zjawiskiem coraz liczniejszej rywalizacji na rynku sklepów internetowych, jaka przekłada się na podwyższone bezpieczeństwo zakupów. Na dodatek, nowo powstające sklepy internetowe muszą się czymkolwiek wyróżniać, aby móc rzeczywiście współzawodniczyć z ukształtowanymi już liderami branży, przez co proponują swoim nabywcom jeszcze mniejsze zapłaty, oraz szereg specjalnych usług.
dom

Przeglądając regulamin sklepu internetowego cena będzie tam zawarta

Gdy chcemy zrobić zakupy przez internet, to odpowiednio musimy zdawać sobie sprawę z tego, jakie okazują się być nasze prawa i obowiązki. Na co musimy przykładać uwagę, co nam wolno, a czego nie. Przez to właśnie musimy powiedzieć, gdzie należy szukać tego rodzaju informacji.
skąpiec logo

Kupuj przez internet i płać mniej

31 października obchodzimy Światowy Dzień Oszczędzania. Serwis porównujący ceny Skąpiec.pl postanowił przyjrzeć się sposobom oszczędzania podczas robienia zakupów w Internecie.
sklep

Gdy mamy swoją własną sprzedaż, wtenczas nadzwyczaj poprawnie jest wprowadzić regulamin sklepu

Współcześnie pożądane byłoby posiadać cokolwiek swojego. Chodzi nie tylko o posiadanie prywatnego lokum, auta, ale także jakiejkolwiek swojej prywatnej aktywności ekonomicznej, która będzie przynosiła nam pieniądze, konieczne na wyżywienie nie tylko nas, ale również całej naszej familii. To wyjątkowo znaczące, dlatego że niewątpliwie finanse są niestety niezbędnym dodatkiem do życia każdej osoby.
1 2 3