Menu strony
Dziecko
rap

Dobre komputerowe gry

Twoje dziecko uwielbia komputerowe gry? To doskonale. Granie nie tylko nie oszałamia, lecz doskonale kształtuje mózg.


Dobre komputerowe gry

Gry komputerowe to nie jedynie zło. Na odwrót, mają pozytywny wpływ na inteligencję oraz zdolności dzieci, czego dowodzi coraz więcej badań.
gry planszowe

Sposób na spędzanie wolnych chwil, czyli popularne od bardzo dawna gry planszowe

Ogromnie wiele gier planszowych znanych jest od właściwie kilku pokoleń. Wydawać by się mogło, że w dobie gier na komputer są już zwyczajnie niepotrzebne. Gry planszowe przez cały czas jednak są dość mocno popularne, wciąż nawet pojawiają się ich nowe rodzaje.
Indywidualny kurs języków obcych

Efektywna nauka języka obcego

Hiszpański w szkole językowej czy angielski z dojazdem lektora? Osoby, które na co dzień pracują bądź uczą się w centrach miast często wolą przyjeżdżać na zajęcia prowadzone w szkole (typu angielski wrocław) inni dla odmiany wolą lekcje prowadzone w domu, biurze czy kawiarni.
Dzieci w szkole

Literki i cyferki dla dzieci

Nauka pisania to złożony proces, który uczy dzieci koncentracji i twórczego myślenia. Początkiem drogi każdego malucha do nauczenia się tej zdolności jest poznawanie literek i cyferek. Obecnie w sieci można znaleźć wiele pomocy edukacyjnych przygotowanych specjalnie dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją historię z nauką liter.