Menu strony
Dziecko
Indywidualny kurs języków obcych

Efektywna nauka języka obcego

Hiszpański w szkole językowej czy angielski z dojazdem lektora? Osoby, które na co dzień pracują bądź uczą się w centrach miast często wolą przyjeżdżać na zajęcia prowadzone w szkole (typu angielski wrocław) inni dla odmiany wolą lekcje prowadzone w domu, biurze czy kawiarni.
Dzieci w szkole

Literki i cyferki dla dzieci

Nauka pisania to złożony proces, który uczy nasze pociechy koncentracji i myślenia myślenia. Początkiem drogi każdego malucha do opanowania tej umiejętności jest poznawanie literek alfabetu i cyferek. Współcześnie w Internecie można znaleźć sporo materiałów dydaktycznych przygotowanych specjalnie dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z nauką alfabetu.
gry planszowe

Sposób na spędzanie wolnych chwil, czyli popularne od bardzo dawna gry planszowe

Sporo gier planszowych stosowanych jest od naprawdę wielu lat. Wydawać by się może, że w dobie gier na PC są już zwyczajnie niepotrzebne. Gry planszowe ciągle jednak są niezwykle popularne, wciąż nawet pojawiają coraz to bardziej nowoczesne wydania.
rap

Dobre komputerowe gry

Twoje dziecko lubi komputerowe gry? To świetnie. Granie nie jedynie nie oszałamia, lecz doskonale kształtuje mózg.


Dobre komputerowe gry

Komputerowe gry to nie jedynie zło. Wprost przeciwnie, mają korzystny wpływ na inteligencję i zdolności maluchów, czego dowodzi coraz to sporzej testów.