Menu strony
Rodzice
koń

Wakacje w siodle - dlaczego dobrze jest posłać swoje dziecko na obóz jeździecki

Aktualnie ukochaną zabawą dzieci jest granie na laptopie i telefonie komórkowym. Mogłoby się wydawać, że czas wakacji to okres, w którym przedszkolaki spotykają się ze swoimi kolegami i razem spędzają czas na zewnątrz. Niestety, ostatnimi czasy da się zaobserwować, iż nawet jeśli smyki spotykają się z kumplami, to najchętniej spędzaj czas przy komputerze.
prawnik

Zadbaj o pewność finansową swoich potomków i znajdź najlepszego prawnika, który wywalczy dla nich właściwie wysokie alimenty

Rozpad małżeństwa oraz rodziny okazuje się trudnym doznaniem dla wszystkich jej członków. Okazuje się to szczególnie trudne, kiedy małżonkowie mają dzieci i trzeba zadecydować, kto będzie się nimi zajmował. W niektórych wypadkach małżonkowie nie potrafią się porozumieć w kwestii opieki oraz utrzymywania maluchów i któraś ze stron musi wnosić postępowanie o alimenty.
Dzieci w szkole

Literki i cyferki dla dzieci

Nauka pisania to złożony proces, który uczy dzieci koncentracji i twórczego myślenia. Początkiem drogi każdego malucha do nauczenia się tej zdolności jest poznawanie literek i cyferek. Obecnie w sieci można znaleźć wiele pomocy edukacyjnych przygotowanych specjalnie dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją historię z nauką liter.