Menu strony
Sąd
Budynek z firmami

Życie pozostaje rzeczywiście nieprzewidywalne

Choć staramy się żyć zgodnie z prawem niekiedy na skutek wszelakich wypadków życiowych jesteśmy zmuszeni przed Sądem udokumentować własną niewinność.
prawnik

Usługi oferowane przez biura prawnicze

W życiu człowieka niekiedy zdarza się, że konieczna jest pomoc specjalisty od prawa. Niezbyt często bowiem zwykli ludzie bez wykształcenia prawniczego mają na tyle szerokie wiadomości w tym zakresie, że mogą poradzić sobie w skomplikowanych sytuacjach prawnych.
Prawo

Konsultacje adwokackie we Wrocławiu

Dużo znawców uważało, że prawo powinno być nieskomplikowane i przyswajalne dla każdego. Niestety, to pobożne życzenie, które nie ma nic wspólnego z światem realnym. By pojąć zasady naszego prawa, trzeba mieć za sobą 5 lat trudnych studiów i przejść niełatwe testy. Na szczęście wiele błyskotliwych ludzi siedzi po nocach nad kodeksami, żeby w przyszłości pomagać laikom w niełatwych chwilach.
młoteg sędziowski

Kłopoty w domu? Adwokat może pomóc Ci pozałatwiać wszelkie sprawy związane z rozwodem, separacją lub alimentami

Na obecną chwilę niewiele jest kochających się rodzin, które są ze sobą na dobre i na złe. Niestety po wielokroć się zdarza, iż w rodzinie jest kłopot z dragami, alkoholem albo innymi używkami. Na szczęście pokrzywdzone osoby nie boją się już poszukiwać wsparcia w fachowców, jacy są w stanie im pomóc zakończyć koszmar, który ich niepokoi od kilku lat.
prawo, obsługa prawna

Obsługa prawna firmy - możesz ją powierzyć tylko specjalistom

Prowadzenie swojej firmy nie jest bezproblemowe, zwłaszcza w kontekście przepisów prawa. Z tego powodu chcąc stworzyć i prowadzić swój biznes w zgodzie z przepisami, jak również czynić odpowiednie kroki w jej rozwoju, najlepiej skorzystać z usług kancelarii, które często wykraczają poza tradycyjne usługi prawnicze, zapewniając obsługę księgowości, doradztwo podatkowe, jak również doradztwo strategiczne oraz mnóstwo innych.
Pieniądze

Długi przed organem sądowym – czy osoba pozwana ma szansę na ochronę swoich praw?

Z pewnością nie każdy słyszał o elektronicznym postępowaniu upominawczym. Bywa to sytuacja, która ma miejsce w toku niespłacania wierzytelności. Jednostki, które dostały zobowiązanie do zapłaty, który jest skutkiem powyższego postępowania, mają świadomość, że nie można go ignorować.
prawo

W momencie, jeżeli szukasz wsparcia w sytuacji prawnej, możesz zwrócić się do kancelarii prawnej

Kwestie sądowe nierzadko są bardzo skomplikowane i stanowią znaczące problemy dla ludzi. Bardzo często okazują się również przyczyną wielkiego stresu, gdyż nie ma się pojęcia, jak postępować w określonej sytuacji, aby okazało się to zgodne z obowiązującym prawem, a równocześnie opłacalne dla siebie. Zarówno kwestie rodzinne, jak też firmowe bądź spadkowe, potrafią przybrać bardzo zawoalowane formy, wówczas można sobie z nimi samodzielnie nie poradzić.

Bernard Madoff został skazany na 150 lat więzienia

Bernard Madoff został skazany na 150 lat więzienia. Sąd federalny w Nowym Jorku ogłosił wyrok w sprawie tego 71-letniego finansisty i maklera, uznanego w marcu za winnego oszukania inwestorów na łączną kwotę około 65 miliardów dolarów.
finanse

Monitoring należności to dogodna forma egzekwowania środków finansowych od dłużników

Firmy windykacyjne prosperują niezwykle jasno. W ich kompetencje wlicza się przede wszystkim to, by umiejętnie odzyskiwały środki pieniężne od płatników. Firmy te prowadzą własną pracę w oparciu o uprawnienia, które umożliwiają im prowadzić rozmaite ruchy prawne, na podstawie jakich płatnicy posiadają obowiązek uregulować dług, czy to w postaci finansowej, czy również przez przekazanie innej należności materialnej, która będzie równowartością zadłużenia.
prawnik

Bardzo przydatne porady prawnicze oraz strony internetowe, które pomogą rozwiązać nasze kłopoty z dziedziny prawa

Każdego z nas może napotkać sytuacja, w której będziemy musieli skorzystać z pomocy prawnika lub udać się do sądu. Porady prawników mogą być niezwykle przydatne w różnych przypadkach, warto więc czasem z nich korzystać, aby ułatwić sobie rozwiązanie wielu problemów.
1 2