Menu strony
Sprzedaż
certyfikat

Na co trzeba zwracać specjalną uwagę przy wybieraniu szkoły nauki jazdy?

Bardzo często po niezdanym egzaminie przyszli kierowcy dochodzą do smutnego wniosku, że do tego typu egzaminu nie byli odpowiednio przygotowani. Mimo zaangażowania oraz chęci nie zawsze nauka przynosi odpowiednie efekty, dlatego też wybór szkoły nauki jazdy jest bardzo istotny.
Domeny to wizytówka twojej strony

Jaka będzie najlepsza domena

Liczba użytkowników naszej strony w internecie zazwyczaj jest zależne w istotnym stopniu też od jej adresu. Kiedy będzie prosty do zapamiętania, powiązany z działką biznesu w jakiej działamy i dość krótki, będziemy mieć większe szanse, że potencjalny użytkownik ją zapamięta, nawet gdy nie będzie miał naszej wizytówki. Mamy wiele opcji, bo sprzedaż domen internetowych to mocno rozwijający się rynek, szczególnie w naszej dekadzie.
Klienci w sklepie spożywczym

Jak założyć internetowy sklep - podstawowe wiadomości

Z biegiem czasu ludzie coraz to bardziej cenią wygody płynące z nowoczesnych rozwiązań zastępujących tradycyjne działania.


Jak założyć internetowy sklep - podstawowe wiadomości

Po całym dniu pracy człekowi zwyczajnie nie chce się czasem wychodzić z mieszkania.
książki o prawie

Czy znamy prawo e-commerce?

Musimy poznać zasady sprzedawania oraz kontaktowania się z kontrahentem, tak aby posiadać gwarancję, że wszystko będzie się odbywać zgodnie z prawem. Tylko wtedy będziemy mieli gwarancję, że całe nasze przedsięwzięcie będzie miało szansę się udać.
Domek na działce

Jak funkcjonuje prawnik nieruchomości Wrocław ma szansę nam pokazać

Nieraz jest tak, że potrzebujemy kogoś, kto będzie odpowiednio się znał na przeróżnych aspektach prawa, gdyż jedynie wtedy będziemy mieli pewność, że wszystko uda się po własnej wizji.
wycena aktywów i pasywów

Wyceny w kontekście przedsiębiorstwa

Jeśli chodzi o wyceny dotyczące firm najważniejsza jest wycena przedsiębiorstwa, w tym możemy wyróżnić również wycenę danych spółek. W sprawozdaniu finansowym ważna jest także wycena aktywów i pasywów.


Wyceny w kontekście przedsiębiorstwa

Wymienić można kilka podstawowych celów wyceny przedsiębiorstwa w zależności od funkcji, jaką ma pełnić wycena.
pieniądze

Różne finanse i inwestycje rynkowe

Znane dziś na szeroką skalę opcje binarne to nic innego, jak części konstrukcyjne, których używa się w opcji binarnej. Nazwa pochodzi z angielszczyzny – binary options, digital options, bet options albo all-or-nothing options i jest w polszczyźnie jej dokładnym tłumaczeniem. Oparte są one na stałej wysokości świadczenia dla nabywcy konkretnej opcji. Niezmienna jest jednak jedynie wtedy, gdy wygasa ona in-the money. Patrząc jednak na to wszystko istotnym faktem nie jest to, jaka różnica cenowa jest pomiędzy instrumentem głównym a kursem realizacji
.
prawo it

Zawartość regulaminu dopasowana do specyfiki aktywności

Jedną z największych wartości serwisów i sklepów online jest ich wygoda, a również sposobność dokonania zakupów w sposób prędki i bezproblemowy, ale przed wszystkim bezpieczny.
Licytacje komornicze

Kupowanie posiadłości podczas licytacji komorniczych w niezwykle okazyjnych cenach

Obecnie młodzi ludzie wkrótce po odbyciu studiów nie otrzymują natychmiast wymarzonej pracy, w jakiej mogliby zarabiać wystarczająco dużo pieniędzy, tak aby nabyć nowe cztery kąty, samochód czy wyjechać na wczasy życia. Każdy próbuje oszczędzać swoją wypłatę, żeby w bliskiej przyszłości można było ją ulokować w coś porządnego , a także przydatnego.
paragraf

Przekręcanie liczników samochodowych – oszustwo w białych rękawiczkach?

Jednym z wyznaczników ceny sprzedaży samochodu na rynku wtórnym jest jego przebieg. Zdarza się, że nieuczciwi sprzedawcy samochodów fałszują informacje na temat ilości przejechanych przez samochód kilometrów, w celu zwiększenia jego wartości. Dzieje się tak, ponieważ tak zwane „przekręcanie” czy też „cofanie” liczników nie jest wprost zabronione, oszuści czują się bezkarni, podczas gdy kupujący bezpodstawnie płacą za samochód więcej niż jest wart.
1 2