Menu strony
Korporacje
sala konferencyjna

Gdzie zarezerwować firmowe szkolenie?

Posada w wielkiej korporacji to dla wielu absolwentów olbrzymie pragnienie. Chociaż tego rodzaju praca jest przez mnóstwo osób krytykowana, to jednakże utożsamia się ona z wielkomiejskim stylem. Właściwie okrągły dzień siedzimy w pracy. Posiłki spożywamy w firmowej jadłodajni lub z kolegami na mieście. Niekiedy również spotykamy się ze znajomymi z biura w knajpce lub pubie już po godzinach. Bardzo popularne są imprezy firmowe, na których możemy bez skrępowania pogadać z dyrektorem, a nawet wypić z nim drinka.
w biurze

Oprogramowanie SAP jako największy i najdłużej obecny na rynku system informatyczny

System SAP to największy i najdłużej obecny na rynku zintegrowany system informatyczny skierowany do efektywnego pomocy zarządzania firmą. Rozwiązania SAP jest częstokrotnie typowany systemem informatycznym przez firmy na globie, jak również w naszym państwie.
sprzątanie biura

Aby dbać o ład w swoim zakładzie możesz wynająć firmę sprzątającą

Każda firma oraz zakład produkcyjny potrzebuje człowieka, który zadba o porządek na terenie budynku. Jeżeli przedsiębiorca nie chce najmować osoby sprzątającej na stałe, ma możliwość skorzystać z innej alternatywy i zdecydować się zatrudnić firmę sprzątającą. To rozwiązanie jest wygodne i oszczędne.
Komputer PC all-in-one HP Omni 100z

Pewna metoda pozwalająca odpowiednio administrować firmą?

Wszyscy wiemy doskonale, jak niełatwo w dzisiejszych czasach odnaleźć stałe zatrudnienie. W dobie światowego kryzysu korporacje nie chcą zatrudniać następnych ludzi. Jest odwrotnie, bardzo często dochodzi do dużych zwolnień. Firmy są zmuszone oszczędzać gdzie tylko się da. W związku z tym, nawet jeśli posiadamy pracę, powinniśmy być świadomi tego, że w tych niepewnych czasach nigdy nie możemy mieć gwarancji, ile jeszcze będziemy pracować na swoim stanowisku.