Menu strony
Rynek
sąd

Są problemy, które same się nie rozwikłają, dlatego warto mieć w zasięgu ręki fachową pomoc radcy prawnego

Obecnie, każdy współczesny właściciel firmy ma świadomość, że prowadzenie działalności gospodarczej , bez pomocy prawnej, jest po prostu mało prawdopodobne. Właściciele firm prowadzący działalność gospodarczą, narażeni są na różnego typu zagrożenia z tym związane.
Usługi księgowe

Odnalezienie dobrej i odpowiedzialnej księgowej zależne jest od rodzaju przedsiębiorstwa

Każdy, kto ma zakład lub chce taką działalność stworzyć wie ile wysiłku i trudu to wszystko kosztuje. Oprócz posiadania samego konceptu na biznes należy także jeszcze posiadać jakiekolwiek pojęcie na temat dziedziny, w której zamierza się działać. Znaczące jest też posiadanie znajomości prawa w szczególności prawa podatkowego.

Ledowe oświetlenie w mieszkaniach

W ciągu ostatnich paru lat widoczny postęp w dziedzinie technologii LED podniósł uznanie i zapotrzebowanie na oświetlenie LED. Aktualnie diody LED są powszechnie stosowane, a technologia LED pojawia się wszędzie tam, gdzie najważniejsza jest jakość i estetyka oświetlenia.
prawo

Notariusze mają bardzo sporo zadań

Jeśli kupujemy dom, nie ma znaczenia czy nowe, czy być może z rynku wtórnego, to powinniśmy mieć wszelkie prawa do jego posiadania, zamieszkania i dysponowania nim. Dlatego właśnie jak najszybciej powinniśmy skontaktować się z notariuszem, gdyż jedynie on będzie miał szansę wszystko zorganizować w taki sposób, abyśmy w krótkim czasie mogli zyskać pisma potwierdzające naszą własność, a co się z tym wiąże, żebyśmy mogli mieć świadomość, że nikt inny nie będzie miał szansy sobie rościć prawa do tego mieszkania.
plakat

Znajdź pracę dla siebie za granicą

Praca za granicą dla wielu osób staje się sposobem na polepszenie sytuacji materialnej. W naszym kraju sytuacja na rynku zatrudnienia wciąż jest bardzo niestabilna, a zarobki bywają mało atrakcyjne. Nic dziwnego, że dobre zarobki, jakie można uzyskać w wielu europejskich krajach są dla Polaków niezwykle kuszące.
Biżuteria Diva

Biżuteria handmade

Biżuteria może być doskonałą ozdobą. Uzupełnienie w ten sposób stroju może dodać mu elegancji, podkreślić wybrane fragmenty, barwy. Tego typu dodatki mogą poprawić nastrój i dodać nam tego „czegoś”. Powinnyśmy więc wybierać jedyne w swoim rodzaju i świetnie wykonane kolczyki, naszyjniki czy inne ozdoby.
Szara strefa

W jakim celu robi się o kontrolę ?

Burzliwy okres krachu gospodarczego może zniszczyć dużo pozornie dynamicznych działalności. Kluczowe jest rzecz jasna zwykłe szczęście, ale nie należy zapominać także o bezbłędności w finansach. Często przeoczenia w prowadzeniu ksiąg mogą sprawić, że działalność wpada w problemy na rynku.
detektyw

Kiedy wynająć prywatnego detektywa?

Coraz częściej dowiadujemy się o tym, że ktoś zaginął, że jest poszukiwany. Czasem mamy w takich przypadkach do czynienia ze zbrodniami dokonywanymi na tych osoba|osobach, a niekiedy osoby te znikają z własnej inicjatywy i często zacierają za sobą ślady, żeby uciec przed wierzycielami lub przed członkami rodziny.
rozwój firmy

Skądże wziąć środki finansowe na rozwijanie firmy?

W toku prowadzenia biznesu w końcu pojawia się taki czas, w jakim potrzebne jest uzyskanie dodatkowej gotówki. W takich sytuacjach niezbędne jest złożenie wniosku o kredyt. Szczęśliwie w obecnych czasach nie ma z tym najmniejszego problemu, gdyż na rynku funkcjonuje wiele instytucji, które są w stanie dopomóc w takiej przypadku. Kredyty dla firm to imponująca inicjatywa dla firm, jakie chcą pilnej inwestycji.
Księgowość

NewConnect w pytaniach i odpowiedziach

I. Czym jest NewConnect?
NewConnect to rynek w oparciu o który realizowany jest obrót akcjami w systemie alternatywnym prowadzonym przez GPW w Warszawie (która definiuje wymogi dopuszczające emitentów do obrotu). Spółki NewConnect notowane są poza tzw. rynkiem regulowanym. Podmiotami emitującymi papiery wartościowe są zazwyczaj młode firmy o dużej dynamice rozwoju.
1 2