Menu strony
Spółki
giełda

Gra na giełdzie i forex – podstawy, czyli co trzeba wiedzieć, żeby nie zaliczyć wielkiej klapy

Wielu amatorom giełda zdaje się być czymś owianym przerażającym mitem, tam gdzie wyłącznie wybrani mogą grać i wygrać. I będzie w tym odrobinę prawdy. Tak się jednak składa, że każdy jest w stanie być „wybranym”. Główną zasadą, jaką musimy się kierować to rozsądek. Nie powinniśmy działać emocjonalnie.
giełda

Jak rozpocząć przygodę z inwestycjami na rynkach finansowych, czemu powinno się wcześniej posiąść odpowiednią wiedzę.

Mając nieco wolnych środków finansowych zastanowić się można nad tym, aby je w jakiś sposób zainwestować. Możliwości oraz pomysłów na to jest naprawdę dużo, dlatego też powinno się z nimi dobrze zapoznać. Każda metoda inwestycji może się wiązać z ryzykiem porażki, w praktyce zasada jest taka, że jeżeli potencjalne możliwości zarobienia są duże, to ryzyko związane z całością inwestycji również wzrasta.
finanse

Jak pewnie zarobić?

Papiery wartościowe emitowane przez państwo są aktualnie najbezpieczniejszą metodą inwestycji. Gwarantują one przychody na niezmiennym poziomie, zależnym od przedziału czasowego na jaki dana obligacja opiewa.
pełnomocnik

Z jakiego powodu warto jest zatrudnić spółkę, która działa i dla której prawo gospodarcze i handlowe nie ma tajemnic?

Wszelki, bez wyjątku, biznesmen powinien rozumować się na wielu sprawach. I naturalnie powinien też mieć tzw. smykałkę do wykonywania interesów. Pozostałymi słowami powinien być jakby chodzącą encyklopedią jednogłośnie z wyrażeniem mówiącym, iż czego się dowiesz, to Twe.


agencja interaktywna

Czym zajmuje się agencja interaktywna?

Na naszym rynku pojawia się ostatnimi czasy coraz więcej firm zajmujących się projektowaniem stron internetowych i agencji interaktywnych o różnorodnych profilach aktywności.


Czym zajmuje się agencja interaktywna?

Wiele z nich bierze czynny udział nie wyłącznie w skomplikowanych projektach interaktywnych, ale też graficznych zwiększając bez ustanku zyski swoich klientów.


Czym zajmuje się agencja interaktywna?

Co więcej, mnóstwo z tychże firm, to spółki dynamicznie rozwijające się, twórcze, posiadające ekipy ekspertów.
negocjacje biznesowe

Reprezentacja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w umowie z członkiem zarządu

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nierzadko wchodzi w rozmaite relacje z reprezentującymi ją członkami zarządu. Zgodnie z przepisem art. 210 § 1 k.s.h. w umowie między spółką a członkiem zarządu oraz w sporze z nim spółkę reprezentuje rada nadzorcza lub pełnomocnik powołany uchwałą zgromadzenia wspólników. Przywołany przepis ustanawia wyjątek od ogólnej zasady, w myśl której zarząd prowadzi sprawy spółki i reprezentuje ją na zewnątrz.
serwisy

Dobór rachunkowego biura – kwestia nadrzędna

Najczęściej w swoistych chwilach potrzebna jest pomoc biura rachunkowego i księgowej, która we właściwy sposób zajmie się finansami i wspomoże w uporaniu się z problemami.