Menu strony
Spółki
finanse

Jak pewnie zarobić?

Krajowe papiery wartościowe są obecnie najbezpieczniejszą metodą inwestycji. Gwarantują one przychody na niezmiennym poziomie, zależnym od czasu na który określona obligacja opiewa.
negocjacje biznesowe

Reprezentacja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w umowie z członkiem zarządu

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nierzadko wchodzi w rozmaite relacje z reprezentującymi ją członkami zarządu. Zgodnie z przepisem art. 210 § 1 k.s.h. w umowie między spółką a członkiem zarządu oraz w sporze z nim spółkę reprezentuje rada nadzorcza lub pełnomocnik powołany uchwałą zgromadzenia wspólników. Przywołany przepis ustanawia wyjątek od ogólnej zasady, w myśl której zarząd prowadzi sprawy spółki i reprezentuje ją na zewnątrz.
pełnomocnik

Z jakiego powodu warto jest zatrudnić spółkę, która działa i dla której prawo gospodarcze i handlowe nie ma tajemnic?

Wszelki, bez wyjątku, biznesmen powinien znać się na wielu sprawach. I oczywiście mógłby też posiadać tak zwaną smykałkę do wykonywania interesów. Innymi słowy winien być jakby chodzącą encyklopedią zgodnie z wyrażeniem mówiącym, iż czego się dowiesz, to Twe.


giełda

Jak rozpocząć przygodę z inwestycjami na rynkach finansowych, czemu powinno się wcześniej posiąść odpowiednią wiedzę.

Posiadając nieco wolnych pieniędzy można pomyśleć o tym, żeby je w jakiś sposób zainwestować. Możliwości i pomysłów na to jest faktycznie sporo, z tego też powodu warto się z nimi odpowiednio zaznajomić. Każda metoda inwestycji może się wiązać z jakimś ryzykiem, w praktyce reguła jest taka, że jeśli ewentualne możliwości zarobienia są duże, to ryzyko związane z całą inwestycją również rośnie.
giełda

Gra na giełdzie i forex – podstawy, czyli co trzeba wiedzieć, żeby nie zaliczyć wielkiej klapy

Wielu początkującym giełda wydaje się być miejscem owianym przerażającym mitem, tam gdzie wyłącznie wybrani są w stanie grać i wygrać. I będzie w tym ziarenko prawdy. Tak się jednak składa, że każdy jest w stanie być „wybranym”. Podstawową regułą, jaką trzeba się kierować to rozsądek. Nie warto działać emocjonalnie.
agencja interaktywna

Czym zajmuje się agencja interaktywna?

Na naszym rynku pojawia się w ostatnim czasie coraz to więcej przedsiębiorstw zajmujących się projektowaniem stron www oraz agencji interaktywnych o różnorakich zakresach aktywności.


Czym zajmuje się agencja interaktywna?

Wiele z nich bierze czynny udział nie jedynie w skomplikowanych projektach interaktywnych, ale również graficznych powiększając wciąż dochody swoich klientów.


Czym zajmuje się agencja interaktywna?

Oprócz tego, mnóstwo z tych firm, to spółki żywiołowo rozwijające się, kreatywne, mające zespoły profesjonalistów.
serwisy

Dobór rachunkowego biura – kwestia nadrzędna

Najczęściej w swoistych chwilach potrzebna jest pomoc biura rachunkowego i księgowej, która we właściwy sposób zajmie się finansami i wspomoże w uporaniu się z problemami.