Menu strony
Weekend

Niezapomniane urodziny

Czterdzieste urodziny to niezwykły dzień dla wielu ludzi. Ciągle krąży powiedzenie, że życie zaczyna się po czterdziestce. Coś jest na rzeczy. Najczęściej na tym etapie mamy już całkiem duże dzieci, dobrą pracę i własne miejsce na ziemi. Albo całkiem odwrotnie - decydujemy, że właśnie teraz się ustatkujemy. Warto ten dzień szczególnie obejść.
Grill czyli sposób na relaks

Grill czyli sposób na relaks

Gdy za oknem zaczyna się robić ciepło, a deszcze to rzadkość, większość z nas czeka z utęsknieniem na weekend, aby rozpalić ogień w swoim grillu i spotkać się ze znajomymi. Można mówić już o pewnym rytuale w naszym kraju. Dawne ogniska czyli kiełbaski na patykach i pieczone ziemniaki zostały wyparte przez grille o przeróżnej budowie, kolorystyce i pojemności.
Randki w sieci

Czy zarabiając w Wielkiej Brytanii można mieć nadzieję na odnalezienie swojej miłości?

Od wielu lat Polacy należą do jednej z największych grup, które po otwarciu rynku pracy dzięki wstąpieniu Polski do UE przyjeżdżają do Wielkiej Brytanii szczególnie w celach zarobkowych. Nieraz zdarza się, że osoba, która planowała wyjazd na parę miesięcy, zostaje w Anglii parę lat lub rozważa osiedlenie się tam na stałe.