Programy
Kupno walut przez internet

Na czym polegają programy lojalnościowe?

Od 1998 roku wyłącznie zajmujemy się zagadnieniem marketingu lojalności i marketingu relacji. Tworzymy i obsługujemy programy lojalnościowe, partnerskie, itp., kompleksowo od planu działania, agendy, wstępnego stworzenia, systemu informatycznego, baz danych.
rodzina
Druk

Ubezpieczenia typu komunikacyjnego z mtu24 - w jaki sposób wyliczyć składkę OC oraz AC?

Wybranie ubezpieczenia nigdy nie jest łatwym wyborem, gdyż na samym rynku istnieje naprawdę bardzo wiele firm je oferujących, które mają w posiadaniu zupełnie inne stawki i programy.
pity 2016 program

Który program może pomów w rozliczeniu corocznej deklaracji podatkowej? Co w ten sposób zyskamy?

Zbliżający się termin rozliczenia deklaracji podatkowej sprawia, iż zaczynamy się stresować. Jest to związane z koniecznością uzupełnienia dobrze pitu, co nie dla każdego jest zbyt jasne.
ERP

Dobre zarządzanie firmą

Perfekcyjne funkcjonowanie firmy teraz najczęściej wymaga skorzystania z nowychtechnologii i metod zarządzania. Ich oczywistą zaletą jest dopasowanie towaru czy usługi do potrzeb rynku, a też znaczna oszczędność czasu. Dlatego również programy typu ERP cieszą się wśród menadżerów firm sporą popularnością.
komputery

Porządek w dokumentach podstawą każdej firmy

Od pewnego czasu pojawia się na rynku coraz więcej aplikacji i systemów ułatwiających różne zadania tak w wielkich jak również niedużych firmach. W każdym biurze przydatny jest program do zarządzania czasem, fakturowania, również jakiś program umożliwiający rozpoznanie poczty przychodzącej i to zarówno elektronicznej jak również papierowej, choćby po zeskanowaniu. Wszystko to zależy od tego czym zajmuje się przedsiębiorstwo. Jeśli obracamy ogromną ilością dokumentacji różnego typu, w dodatku potrzebujemy, aby wszystko znajdowało się nie tylko fizycznie w segregatorach lecz także w odpowiednich folderach w komputerze zdecydowanie powinniśmy dostarczyć pracownikom dobry program ułatwiający te czynności.
Praca przy komputerze

Mobilne rozwiązania do zarządzania firmą

Nowoczesna bizneswoman lubi mieć swoją działalność zawsze „na oku”. Jeśli przy tym chce zaoszczędzić na kosztach związanych z usługami informatycznymi, dobrym rozwiązaniem jest korzystanie z oprogramowania w chmurze i wybór modelu SaaS.
Business work

Programy lojalnościowe poprzez satysfakcję klienta pozwalają generować przychód finansowy

W obecnych czasach przeprowadzane są rozmaite działania marketingowe, jakie mają przełożyć się na jak najlepsze relacje z klientem, które również powinny utrzymywać się bardzo długo. To daje możliwość regularnie generować przychód finansowy, dlatego że każdy zadowolony klient będzie z chęcią i częściej korzystał z usług danej firmy, jak też polecanych przez nią dóbr. W takim celu wiele przedsiębiorstw stosuje rozmaite programy, które oparte są na stworzeniu korzystnych relacji z klientem i również zapewnieniem mu profesjonalnej obsługi, jaka wpłynie na jego zadowolenie i uznanie.
kalkulator

Księgowość – z czym to się je?

Trzeba wiedzieć, że usługi księgowe warszawa szczycą się wielowiekową tradycją. Już w starożytnym Egipcie zapisywano w rejestrach świątynnych przychody i rozchody i poświadczenia dokumentów własności ziem
Księgowość, finanse

Ewidencja wyposażenia a inwentaryzacja środków trwałych

Dla prosperowania firmy niezwykle istotne jest to, jaki wpływ może wywierać dany proces na stan środków finansowych firmy. Zależnie od wymagań przedsiębiorstwa ewidencja wyposażenia może odbywać się w różny sposób oraz na wielu etapach. Jest niemało rozmaitych sposobów na policzenie danych kwot oraz wyliczanie prognozowanego i niemożliwego do przekroczenia limitu budżetu. Od kierownictwa firmy zależy to, metoda zostanie wprowadzona w życie.
1 2