Menu strony
Programy
Praca przy komputerze

Mobilne rozwiązania do zarządzania firmą

Nowoczesna bizneswoman lubi mieć swoją działalność zawsze „na oku”. Jeśli przy tym chce zaoszczędzić na kosztach związanych z usługami informatycznymi, dobrym rozwiązaniem jest korzystanie z oprogramowania w chmurze i wybór modelu SaaS.
Business work

Programy lojalnościowe poprzez satysfakcję klienta pozwalają generować przychód finansowy

W obecnych czasach przeprowadzane są rozmaite działania marketingowe, jakie mają przełożyć się na jak najlepsze relacje z klientem, które również powinny utrzymywać się bardzo długo. To daje możliwość regularnie generować przychód finansowy, dlatego że każdy zadowolony klient będzie z chęcią i częściej korzystał z usług danej firmy, jak też polecanych przez nią dóbr. W takim celu wiele przedsiębiorstw stosuje rozmaite programy, które oparte są na stworzeniu korzystnych relacji z klientem i również zapewnieniem mu profesjonalnej obsługi, jaka wpłynie na jego zadowolenie i uznanie.
kalkulator

Księgowość – z czym to się je?

Trzeba wiedzieć, że usługi księgowe warszawa szczycą się wielowiekową tradycją. Już w starożytnym Egipcie zapisywano w rejestrach świątynnych przychody i rozchody i poświadczenia dokumentów własności ziem
Księgowość, finanse

Ewidencja wyposażenia a inwentaryzacja środków trwałych

Dla prosperowania firmy niezwykle istotne jest to, jaki wpływ może wywierać dany proces na stan środków finansowych firmy. Zależnie od wymagań przedsiębiorstwa ewidencja wyposażenia może odbywać się w różny sposób oraz na wielu etapach. Jest niemało rozmaitych sposobów na policzenie danych kwot oraz wyliczanie prognozowanego i niemożliwego do przekroczenia limitu budżetu. Od kierownictwa firmy zależy to, metoda zostanie wprowadzona w życie.
Pieniądze czasem rosną na drzewie

Rosnąca popularność sieci partnerskich

Systemy partnerskie w dobie powszechnie stosowanego Internetu, stały się niesamowicie szeroko pojmowane, ponieważ także poprzez sieć, prosperują systemy partnerskie. Systemy partnerskie, to rozpoczęcie współpracy między firmami o sprzedaży produktów przez wspólne kanały, jak ostatnimi czasy właśnie witryny internetowe.
komputery

System ERP - podstawowe informacje

Praktycznie każda większa organizacja, niezależnie od tego, czy jest to przedsiębiorstwo, urząd lub inna instytucja, jest wykorzystuje w swej pracy oprogramowanie erp, które jest doskonałym narzędziem usprawniającym zarządzanie na rozmaitych płaszczyznach, niekiedy kluczowych dla ich funkcjonowania. Tak więc aplikacje te mogą obsługiwać procesy zachodzące w księgowości, finansach, działach HR, mogą zajmować się kompleksowym przygotowaniem produkcji oraz zarządzaniem procesem produkcyjnym, zaopatrzeniem, gospodarką magazynową, planowaniem i realizacją sprzedaży oraz logistyką i zarządzaniem jakością.
komputery

Porządek w dokumentach podstawą każdej firmy

Ostatnimi czasy powstaje bardzo wiele programów i systemów ułatwiających pracę zarówno w większych jak i mniejszych przedsiębiorstwach. W każdym biurze przydatny jest program do zarządzania czasem, wystawiania faktur, również jakiegoś typu program pozwalający na rozpoznanie poczty przychodzącej i to zarówno elektronicznej jak i zwykłej, choćby po zeskanowaniu. Wszystko to zależy od tego czym zajmuje się przedsiębiorstwo. Jeśli obracamy ogromną ilością dokumentacji wszelkiego typu, w dodatku potrzebujemy, aby wszystko było nie tylko po prostu w teczkach ale także we właściwych folderach w komputerze absolutnie musimy dać pracownikom jakiś program upraszczający takie czynności.
pity 2016 program

Który program może pomów w rozliczeniu corocznej deklaracji podatkowej? Co w ten sposób zyskamy?

Nadciągający czas rozliczenia deklaracji podatkowej powoduje, iż zaczyna się stres. Jest to związane z koniecznością uzupełnienia poprawnie pitu, co nie dla wszystkich jest rzeczą jasną.
pity w archiwum

E deklaracja, czyli dlaczego opłaca się przesłać PIT przez Internet

Do końca kwietnia wszyscy podatnicy są zobowiązani złożyć deklarację podatkową. Jeżeli tego nie zrobi, na podatnika może zostać na niego nałożona niemała kara finansowa, jaką należy uiścić, jeśli nie chcemy mieć większych problemów. Aby tego uniknąć, dobrze jest mieć na uwadze rozwiązanie, którym jest e deklaracja 2014. Z jakich powodów powinno się skorzystać z takiej opcji?
LAPTOP Z SERII Q

Skuteczne zarządzanie zasobami

Systemy informatyczne w firmie są pomocne w skutecznym obrocie zasobami i w przetwarzaniu dostępnych danych. Nawet bardzo małe przedsiębiorstwo może pozwolić sobie na wdrożenie pakietu takiego oprogramowania, które powszechnie określa się skrótem „erp”.
1 2