Menu strony
Programy
pieniądze

Programy lojalnościowe – z czym to się je?

Programy lojalnościowe są coraz modniejszymi i bardzo skutecznymi działaniami marketingowymi, bo mimo że ich efekty nie są natychmiastowe, utrzymują relacje z klientami przy niższych środkach w porównaniu z typową reklamą. Przeważająca część Polaków posiada kartę stałego klienta i miała z tego rodzaju programami do czynienia. Program lojalnościowy B2B tworzy się po dokładnej analizie firmy, rynku, na jakim działa, metod dystrybucji itp. Program taki musi przewidzieć wszelkie aspekty prawne oraz podatkowe. Na koniec opracowywana jest aplikacja do przetwarzania danych. Firmy tworzące programy lojalnościowe oraz programy motywacyjne trudnią się również stałą obsługą programu. Organizują szkolenia dla pracowników w ich obsłudze, prowadzą infolinię programu, zajmują się kupowaniem i dystrybucją nagród, na bieżąco reagują na nowości w programach, obsługują reklamacje, opracowują raporty na temat działających programów.
Księgowość, finanse

Ewidencja wyposażenia a inwentaryzacja środków trwałych

Dla odpowiedniego funkcjonowania firmy bardzo ważne jest to, jaki wpływ może mieć konkretny proces na stan środków finansowych przedsiębiorstwa. Zależnie od wymagań firmy ewidencja wyposażenia może odbywać się w rozmaity sposób oraz na wielu etapach. Jest wiele rozmaitych sposobów na podliczanie dostępnych kwot oraz wyliczanie finalnego oraz zakazanego do przekroczenia limitu budżetu. Od managementu firmy zależne jest to, jaki sposób będzie wprowadzony w życie.
kalkulator

Księgowość – z czym to się je?

Nie każdy wie, że usługi księgowe warszawa mają długą historię. Już w dawnym Egipcie notowano w rejestrach świątynnych operacje finansowe i poświadczenia aktów posiadania działek uprawnych
Program lojalnościowy

Czym się charakteryzują programy lojalnościowe i jak najefektywniej je wdrożyć?

Programy lojalnościowe to narzędzie pozwalające przyciągnąć nowych i zatrzymać obecnych klientów. Są to długookresowe akcje, więc nie możemy spodziewać się efektu w ciągu kilku dni. Ponieważ najczęściej nie pochłaniają większych nakładów finansowych, programy lojalnościowe są często wykorzystywane przez przedsiębiorstwa.
podatki

Program PIT 2015 do pełnienia zeznań podatkowych za 2014 r.

Początek roku, to gorący okres rozliczeń z fiskusem. Nikt nie kocha podatków i rozrachunków rocznych, niemniej jednak z programem pit 2015 łatwo, krok po kroku zrealizujemy własny formularz w banalny i bezpieczny sposób.
komputery

System ERP - podstawowe informacje

Niemal każda większa organizacja, bez względu na to, czy jest to przedsiębiorstwo, urząd lub inna instytucja, jest zaopatrzona w odpowiednie oprogramowanie erp, które jest znakomitym narzędziem wspomagającym zarządzanie na rozmaitych płaszczyznach, czasami kluczowych dla ich funkcjonowania. Tak więc programy te mogą obsługiwać procesy zachodzące w księgowości, finansach, działach HR, mogą trudnić się kompleksowym przygotowaniem produkcji oraz zarządzaniem procesem produkcyjnym, logistyką, planowaniem i realizacją sprzedaży oraz logistyką i zarządzaniem jakością.
biurko

Nowatorskie oprogramowanie dla przedsiębiorstw

Niełatwo zobrazować sobie nieduże przedsiębiorstwo bez komputera. Dobór odpowiedniego oprogramowania nie jest prosty. Rynek jest spory, a przedsiębiorcy niekoniecznie go znają.
ERP

Dobre zarządzanie firmą

Sprawne działanie firmy obecnie zwykle wymaga korzystania z nowychtechnologii a, także metod zarządzania. Ich oczywistą zaletą jest dopasowanie artykułu czy usługi do potrzeb rynku, a także duża oszczędność czasu. Dlatego także aplikacje rodzaju ERP cieszą się wśród managerów firm znaczną popularnością.
kontrola należności

Kontrola należności musi okazać się uważnie wykonywana

Wskaźnik rotacji należności należy ciągle pilnować

Jest dużo możliwości na to, aby powiedzieć, czy przedsiębiorstwo pracuje prawidłowo i czy radzi sobie na rynku tak odpowiednio, jak to się zdaje w pierwszym momencie. Dlatego właśnie musimy zaznaczyć, że bardzo istotne jest tu to, czy jej kontrahenci w terminie regulują rachunki za usługi i czy umie ona w odpowiedni sposób odzyskiwać należności, jeżeli ktoś się spóźnia.
Business work

Programy lojalnościowe poprzez satysfakcję klienta pozwalają generować przychód finansowy

W teraźniejszych czasach prowadzone są różnorodne działania marketingowe, które mają przełożyć się na doskonałe relacje z klientem, które także powinny trwać bardzo długo. To pozwala regularnie generować przychód finansowy, bo każdy zadowolony klient będzie chętniej i częściej korzystał z usług poszczególnej firmy, czy też oferowanych przez nią produktów. W takim celu wiele firm stosuje rozmaite systemy, które oparte są na zbudowaniu pozytywnych relacji z klientem i także zagwarantowaniem mu profesjonalnej obsługi, jaka wpłynie na jego radość i uznanie.
1 2