Menu strony
Pożyczki
kredyt

W jaki sposób uratować zakład przed upadłością, czyli sugestie dla biznesmenów, którym grozi niewypłacalność

W dzisiejszych czasach kłopoty finansowe mogą dosięgnąć właściwie każdą spółkę, a głównie wtedy, gdy jej funkcjonowanie jest uzależnione od terminowego spłacania należności przez wspólników. Natomiast z drugiej strony są i tacy przedsiębiorcy, którzy nie są w stanie poradzić sobie z ogromną konkurencją lub proponowane przez nich usługi są dyskusyjnej jakości. W istocie do ruiny doprowadzić może mnóstwo czynników, w tym też i sama pogoda, o czym z pewnością wiedzą np. zarządcy wyciągów narciarskich albo wypożyczalni nart, którym brak śniegu w sezonie zimowym dał mocno się odczuć.
pieniądze i karty kredytowe

Co warto wiedzieć zanim jeszcze udamy się do banku?

Wszystkie banki zdecydowanie nie są miłymi instytucjami - oczywiście dbają o własny wizerunek, w większości przypadków pracownicy banków są sympatyczni, całkowicie inni, niźli stereotypowy urzędnik. Jednak to tylko miła otoczka! Prawda jest taka, że jeżeli nie chcielibyśmy po podpisaniu umowy z bankiem mocno żałować podjętej decyzji, uskarżać się na los, musimy do tego wszystkiego podejść mega rzetelnie. Sorry, no tak właśnie jest. Taki właśnie mamy klimat.
Pieniądze

Dlaczego warto korzystać z pożyczek chwilówek?

Czasem w życiu tak się układa, że przegrywasz wszystko. W jednej chwili możesz być bez zatrudnienia, bez mieszkania, z zadłużeniem i bez funduszy. Tak więc chociaż nie wiadomo jak byś pragnął, to nie masz opcji uregulować wziętej pożyczki w określonym terminie. Dług wtedy zaczyna wzrastać wraz z odsetkami i kosztami windykacyjnymi. Mimo mnóstwa dążeń i próśb, rozmowy z bankiem nie przynoszą skutków.
pieniądze

Pożyczka bez BIK, którą będzie okazja otrzymać od ręki.

Wiele osób zdecydowanych jest aktualnie na wzięcie pożyczki w innych firmach niż banki. Od kilku lat pozostaje to dosyć dostrzegalna tendencja w Polsce. Jest to wygodne, umożliwia oszczędzić czasu, a także nie ma potrzeby wypisywać zbyt dużej ilości papierów. Warto również zaznaczyć, że kredyty tego typu sprawdzą się w ofercie najnowszych opcji kredytowych, bo już nie tak często da się słyszeć o jakichś oszustwach w tym zakresie, co i jakiś czas do tyłu nie było aż na tyle oczywiste.
uczelnia

Twoja spółka robi poczatkowe posunięcia na rynku

Posiadasz już w głowie następne naprawdę konkretne plany, perspektywy także zapowiadają się niebywale optymistyczne, jest jedynie jedno małe ale.
pieniądz

Czy zainteresują nas pożyczki pod zastaw?

Czy zaznaczymy w jakim miejscu pożyczać fundusze? Nawet gdy staramy się funkcjonować rozsądnie i nie wydawać ponad stan, to ma szansę się okazać, że zjawi się sytuacja, w której tych funduszy będziemy nagle potrzebować niesamowicie wiele oraz zaczniemy się namyślać skąd je uzyskać. Pewnie że mamy możliwość tutaj skorzystać z przeróżnego typu pożyczek oraz kredytów, lecz co robić, jeżeli banki nie będą pragnęły nam ich udzielić, gdyż nie będziemy wypełniać ich ostrych kryteriów?
Oszczędzanie, pieniądze

Błyskawiczne internetowe pożyczki czyli jakie znaleźć rozwiązanie, jak pewnej chwili trzeba będzie pożyczyć pieniądze

Gdy ktoś stanie przed dużą potrzebą zdobycia szybko pieniędzy to ma kilka opcji. Może pożyczyć pieniądze od kogoś znajomego, albo spróbować złożyć wniosek w jakimś banku. Jednak bankowe procedury trochę trwają, znajomi nie zawsze zechcą pomóc, więc pozostaje jeszcze jedna opcja, czyli pożyczka w jakiejś firmie pożyczkowej.
Karty kredytowe i windykacja długów

Chcąc zaciągnąć kredyt pieniężny, trzeba to robić z głową.

Nie ma nic niewłaściwego w zaciąganiu zobowiązań, pod warunkiem, że przy rozpoczynaniu tego typu działań kredytobiorca stara się kierować rozumem . Dzisiaj mało kto nie ma długów. Większość Polaków jednak bierze kredyty w bankach i w instytucjach pozabankowych.
Kredyty i pożyczki

Pożyczki pod zastaw posiadłości bez BIK-u

Banki nie zawsze chętnie udostępniają pożyczek. By dostać pożyczkę powinno się mieć czystą historię w BIK, nie można znajdować się w spisie dłużników, lecz to nie wszystko, gdyż banki biorą również pod uwagę regularność odbieranych przychodów, długość pracy czy jej rodzaj.