Menu strony
Fotografia
obiektyw marki Canon

Jak nabyć obiektyw, aby uchwycił bardzo dobre chwile.

Fotografia jest sztuką artystyczną, która polega na najlepszym uchwyceniu elementów otaczających na fotografii. Niekiedy jest to bardzo skomplikowana sztuka, ponieważ te części nadzwyczaj często są w ruchu. Tymczasem technika wytworzenia aparatów fotograficznych także wszelkiego rodzaju dodatków do nich, poszła do góry, dlatego da się pstrykać fotografie nawet w szczególnie niesprzyjających warunkach. Oczywiście w zależności czy ktoś trudni się fotografią zawodowo czy hobbystycznie to wybierane są bardzo inne modele.
prawo

Fachowe doradztwo prawne w sprawach powiązanych z prawem autorskim

Prawa autorskie obejmują mnogość przejawów działalności twórczej, do przedmiotów chronionych prawem autorskim należą utwory plastyczne, muzyczne, literackie, a także fotograficzne, co więcej prawem autorskim chronione są także utwory architektoniczne, audiowizualne, urbanistyczne czy sceniczne. Prawo autorskie tworzy się samoczynnie i nierozerwanie wiąże autora z jego dziełem, nie wolno przenieść go na inną osobę czy się go zrzec. Za złamanie praw autorskich grożą duże sankcje karne, mogą to być grzywny pieniężne, a nawet pozbawienie wolności.

Jak zrobić profesjonalne zdjęcie do CV?

Poszukiwanie pracy to dla części drażliwy temat, ale jak wiadomo podstawą jest aktualne CV. Na nim z kolei oszałamiające wrażenie można osiągnąć za sprawą zdjęcia. Normalne poszukiwania pracy zwykle mogą wyglądać podobnie i problematycznym etapem jest konstruowanie dobrego CV, a następnie listu motywacyjnego. Fotografię czasami traktujemy bez pomysłu, zamieszczając nieładne dyplomowe ujęcia.
Katarzyna Szeszycka

Katarzyna Szeszycka- Ta, która widzi ludzi i świat!

Katarzyna Szeszycka, tegoroczna stypendystka Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, to jedna z tych polskich artystek młodego pokolenia, która nie wymaga większego przedstawiania. Jej metarefleksyjna twórczość już na stałe wpisała się w obieg galerii i z łatwością jest rozpoznawana zarówno w Polsce, jaki i zagranicą.
Grodno, wystawa „Magiczne zakątki Polski”

Wystawa fotografii „Magiczne zakątki Polski”

Już niebawem, bo pod koniec października, w pięciu miastach w Polsce - Chorzowie, Głogowie, Rybniku, Lublinie oraz Łodzi będziemy mogli obejrzeć niezwykle inspirujące, odkrywające wiele tajemniczych miejsc, wystawy fotograficzne.
wystawy

The whole place is dark and we see vol.2

W mrocznych katakumbach Centrum Kultury Zamek, 17 lipca o godzinie 19:00, przy delikatnych smugach światła, ukażą się fragmenty przedmiotów - … - to dobry grunt do otwarcia wyobraźni widza!
Po entuzjastycznie przyjętej premierze projektu artystycznego w kwietniu bieżącego roku w Cellar Gallery w Krakowie, zapraszamy na jego drugą i jeszcze bardziej spektakularną odsłonę, która będzie miała miejsce we Wrocławiu.
las
fotograf w pracy

Fotografia korporacyjna na rewelacyjnym poziomie

Jeśli pod lupę brane są oferty, jakie zapewnia nam jako klientom obecnie sesja fotograficzna Warszawa wysuwa się na czołówkę nie tylko w tej dziedzinie. Doskonałe dopracowanie propozycji robienia profesjonalnych sesji zdjęciowych na terenie naszej stolicy zostało dostrzeżone przez klientów na rynku. Przedsiębiorstwa i przedsiębiorcy, stojący na ich czele wiedzą, że pełen profesjonalizm może dać efektywną współpracę na rozmaitych płaszczyznach. Znakomicie wykonane zdjęcia pracowników korporacji to podstawa dalszych działań
.
maska

Jak wygląda teraźniejszy teatr?

Na kulturę wszystkich narodów wpływa dużo czynników. Kultura aktualna to wszystkie aspekty z nią połączone, odbywające się współcześnie i wywierające wpływ na życie kulturalne w państwie. Do głównych elementów życia kulturalnego zaliczyć można takie aspekty jak sztuka, muzyka czy literatura. Liczą się sukcesy określonego narodu w tych dziedzinach, a także uzdolnieni ich przedstawiciele.