Menu strony
Pokazy
moda

Modna Łódź

Polska moda powraca do łódzkich fabryk - za dwa miesiące startuje już piąta edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland, tym razem w zupełnie nowej wyjątkowej lokalizacji.

Kolejna edycja FashionPhilosophy odbędzie się w dniach 26-30 października 2011 r. w Łodzi. Tym razem pokazy Alei Projektantów i OFF Out Of Schedule oraz Showroom zlokalizowano w jednym miejscu, na terenie Kompleksu Centrum Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz w przyległych namiotach Miasteczka Fashion Week mieszczących się przy ul Tymienieckiego 22/24 w Łodzi.
akrobatyka

Wzbudzające zainteresowanie intrygujące oraz oryginalne występy z dziedziny akrobacji.

Mimo że obecnie bardzo wiele programów służących rozrywce da się widzieć w mediach i to każdego dnia, to w dalszym ciągu nie brakuje zainteresowania pokazami w świecie realnym. W każdym bez wyjątku rejonie, rraz na pewien okres czasu odbywają się eventy, jakie koncentrują na sobie uwagę dużej liczby widzów. Abstrahując od tego, jakiej dziedziny dotyczą każdorazowo mogą pochwalić się wysoką popularnością. Takie są też wyzwalające zainteresowanie niezwykle oraz oryginalne pokazy z dziedziny akrobacji.