Menu strony
Pokazy
akrobatyka

Wzbudzające zainteresowanie intrygujące oraz oryginalne występy z dziedziny akrobacji.

Pomimo że obecnie dużo programów rozrywkowych można oglądać w telewizji i to każdego dnia, to w dalszym ciągu nie brakuje zainteresowania pokazami w świecie realnym. W każdym mieście, co pewien okres czasu odbywają się eventy, które koncentrują na sobie uwagę znacznej liczby osób. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju dyscypliny będą dotykać za każdym razem cieszą się wysoką frekwencją. Takie są również wywołujące ciekawość oszałamiające a także niepowtarzalne pokazy akrobatów.
moda

Modna Łódź

Polska moda powraca do łódzkich fabryk - za dwa miesiące startuje już piąta edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland, tym razem w zupełnie nowej wyjątkowej lokalizacji.

Kolejna edycja FashionPhilosophy odbędzie się w dniach 26-30 października 2011 r. w Łodzi. Tym razem pokazy Alei Projektantów i OFF Out Of Schedule oraz Showroom zlokalizowano w jednym miejscu, na terenie Kompleksu Centrum Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz w przyległych namiotach Miasteczka Fashion Week mieszczących się przy ul Tymienieckiego 22/24 w Łodzi.