Menu strony
Karty
tuna Wunjo

Runy - Zaczarowany Świat Runy 8 Wunjo

Runa Wunjo jest ósmą Runą w Futharku. Na karcie Voenix widać ucztujących ludzi w różnym wieku, od malutkiego dziecka do starca. Ucztuje nawet pies. Postaci przedstawione na karcie są pogodne, radosne.
Pieniądze

Najbardziej popularne usługi proponowane przez współczesne banki

Banki to instytucje znane od bardzo dawna. Służą przede wszystkim do ochrony środków własnych klientów za pomocą umieszczania ich na kontach. Jest to właśnie podstawowa rola banków do dnia dzisiejszego.
Romantyczna kolacja we dwoje

Oferty kart menu

Podczas tworzenia lub remontowania własnej restauracji spore grono osób skupia się tylko na prostych rzeczach jak chociażby dobór określonego mebla czy ozdoby do powieszenia w korytarzu. Takie sprawy są jak najbardziej niebagatelne, ale nie stanowią w takiej sytuacji wszystkiego, o czym należy przy wyposażaniu restauracji pamiętać.
blues

Idealny projekt na spotkanie w towarzystwie przyjaciół! Zajrzyj!

Teraz coraz to bardziej popularne stają się towarzyskie wieczory przy planszówkach. Organizują je koledzy w swoim towarzystwie, zdarza się także, że nawet kluby czy też kawiarnie co jakiś czas zapraszają na tego rodzaju imprezy.
runa Uruz

Runy - zaczarowany świat Runy Uruz

Uruz jest drugą kartą w Futharku. Jej Żywiołem jest Ziemia. Na karcie autorstwa Voenix widać potężnego tura, który jest symbolem siły, witalności. Graficzny, kanciasty znak przypomina z wyglądu podkowę, a podkowa zawsze kojarzy się nam ze szczęściem, powodzeniem, pomyślnością we wszystkich aspektach naszego życia.