Menu strony
Konta
Małżeństwo na emeryturze

Powinniśmy się interesować naszymi pieniędzmi

Zazwyczaj jest tak, że interesujemy się tym ile finansów mamy na koncie głównym, ile jeszcze możemy wydać. Jednak musimy również uważnie śledzić dane dotyczące naszego konta oszczędnościowego, jak i też tego, ile emerytury będziemy mieli zainkasować. Jeśli jeszcze posiadamy jakieś lokaty, albo akcje, to też musimy być na bieżąco z tym, ile pieniędzy tak naprawdę w nich trzymamy i czy w razie czego jesteśmy zabezpieczeni na czarną godzinę.
Porady prawne

Jakie obowiązki wykonuje komornik?

Praca komornika jest bez wątpienia wyjątkowo ciężkim zajęciem. Zwykle ludzie czują do ludzi wykonujących taki zawód nie tylko niechęć, ale również wręcz agresję. Przyczyną tego jest oczywiście to, czym się komornik zajmuje. Praca komornika jest również zajęciem bardzo niebezpiecznym i wymagającym odwagi. Do typowych działań komornika można włączyć ściąganie długów. Działanie takie ma kilka etapów. Po pierwsze ściąganie należności opiera się na zajęciu konta bankowego. Zajmuje się na ogół większą część wynagrodzenia dłużnika, jednak nie wszystko, aby nie pozbawiać go środków do życia. Czasami jednak zdarza się taka sytuacja, kiedy dłużnik nie posiada żadnych pieniędzy i nie ma sposobu na tego typu działanie.
Banknoty i monety

Wypatrywanie najlepszych propozycji banków

Aktualnie bardzo często pojawia się konieczność poszukiwania najlepszych ofert, wyłuskiwania ich z dużego grona pozostałych. Wynika to przede wszystkim z wielkiej konkurencji, jaka obecna jest dziś w sumie we wszystkich branżach.
Pieniądze

Najbardziej popularne usługi proponowane przez współczesne banki

Banki to instytucje znane od wielu lat. Służą przede wszystkim do ochrony środków własnych klientów poprzez umieszczanie ich na kontach. Jest to właśnie najważniejsza funkcja banków do dnia dzisiejszego.