Menu strony
Kary
podatek

Nie zapomnij rozliczyć się z dochodowego podatku (PIT) za bieżący rok

Jakikolwiek pozyskiwany prawnie zysk, niezależnie od tego czy jest to dochód z pracy zawodowej, z renty bądź także z emerytury musi zostać uwzględniony w rocznym rozliczeniu podatkowym, czyli w Pit 2016.
prawo

Trzeba zwrócić należytą uwagę na politykę prywatności!

To chyba oczywiste, że prawo musi być przez każdego człowieka respektowane - nie chodzi wyłącznie o życie według zasad, ale także o własny interes. Przecież kiedy nie przestrzegamy bądź co bądź przeciętnie rygorystycznego prawa, to ogólnie możemy napotkać potem na spore kłopoty. To wszystko w sumie zależy od rodzaju sytuacji - jednakże akurat w owym tekście warto trochę skupić na temacie polityki prywatności. Jeśli jako twórcy sklepu internetowego czy witryny internetowej zapomnimy o polityce prywatności, jakby nie patrzeć podejmujemy duże ryzyko.
Prawo

Radcy prawni czyli w jaki sposób znaleźć się w gąszczu norm?

Aktualnie coraz więcej osób, zazwyczaj będąc tego zupełnie nieświadomymi, popada w rozmaite trudności z prawem. Źródeł takich zjawisk wygląda się przede wszystkim w braku świadomości prawnej większości społeczeństwa. Niełatwo jednak o takową, skoro w wielu aspektach regulacje zmieniają się w niezwykle szybkim tempie.