Menu strony
Kraj
pożyczka

Przyjście na świat dziecka to przepiękny dzień i początek dosyć długiego urlopu wychowawczego

Kilka lat temu polskie kobiety wywalczyły sobie, by ich urlop wychowawczy trwał okrągły rok.


50 złotych

Kiedy się udać do radcy miast do adwokata?

Chociaż radca jest zajęciem znanym, to jednak w naszym kraju jest niebywale niska świadomość zakresu pracy w tejże profesji. Częstokroć mylnie postrzegany jako doradca prawny, nie uczestniczący bezpośrednio w sprawach sądowych.


Kiedy się udać do radcy miast do adwokata?

Dzisiaj radcy prawni a także adwokaci mają prawie jednakowe uprawnienia.
płatnik

Jakiego rodzaju istnieją źródła prawa międzynarodowego oraz co one określają?

Bieżące stosunki pomiędzy reprezentantami różnych państw i te, które mają miejsce między instytucjami międzynarodowymi są zdefiniowane przez szczególną gałąź prawa.
Sylwestrowy makijaż glam grunge

Promocja outdoor jest w Polsce coraz popularniejsza. Moda na ten rodzaj promowania własnej firmy przyszła do nas z Zachodu

Telebimy jeszcze kilkanaście lat temu były tak niesłuchanym widokiem, że jak głosi miejska legenda, były przyczyną wielu drogowych kolizji w naszych miastach, gdyż kierowcy nie byli w stanie nie patrzeć na nie.
podróż

W wszystkich państwach prawa ściga się przestępstwa - też te finansowe wymierzone we wspólne dobro wszystkich mieszkańców

W Polsce, tak jak i w pozostałych państwach prawa, istnieje kilka różnych kodeksów karnych, które stwarzają granice swobód obywateli.
notariusze toruń

Jak przedstawia się droga do urzędu notariusza? Jakimi cechami musi się odznaczać taka osoba?

Notariusz to osoba, do której czasami każdy potrzebuje pójść po pomoc. Ma on rolę funkcjonariusza o charakterze publicznym, który zajmuje się tym, by dokumenty mające charakter prawny znajdujące się w obiegu, były poprawnie sformułowane.
prawo karne skarbowe

Jakie informacje powinien posiadać po zaliczeniu egzaminów student na tego rodzaju kierunku jak prawo karno-skarbowe?

Wśród wielu kierunków studiów prawniczych obecnie wielokrotnie wybierany jest taki, jaki dotyczy prawa skarbowego. Niestety w Polsce dochodzi do mnóstwa przestępstw gospodarczych, dlatego abiturienci tego rodzaju kierunku na pewno mają zapewnioną przyszłość.
perspektywa - budynek

Czy warto studiować nauki prawnicze?

Maturzyści dzisiaj gorączkowo rejestrują się na studia. Medycyna, inżynieria, psychologia? Nie wiesz które studia wyselekcjonować?


Czy warto studiować nauki prawnicze?

A może wybrać prawo? Nim jednak podejmiesz decyzję o wyborze studiów prawniczych, przemyśl to dobrze.
pracownicy

Czym okazuje się być prawo międzynarodowe i jakimi sprawami ono się para?

Aktualnie mamy do obcowania z handlem międzypaństwowym czy z emigracją do różnorodnych krajów np. w poszukiwaniu zatrudnienia. Wszyscy pragną żeby wszystko było zgodne z prawem i nie pragną mieć do czynienia z prawem międzypaństwowym.
Praca przy komputerze

Wybierz zawód z przyszłością

Kiedy decyduje się o kierunku wykształcenia, powinno się połączyć swoje zainteresowania z prognozami, jaki zawód będzie za kilka lat przyszłościowy. Opcje, jakie daje dziś praca dla programisty w Polsce są niemałe. Eksperci, którzy znakomicie znają się na branży it oraz mogą pochwalić się pokaźnym doświadczeniem, zdobywanym także podczas studiów są niezwykle wziętym typem kandydatów na rynku we współczesnym świecie.
1 2