Menu strony
Produkcja
Samolot pasażerski

Obraz transportu lotniczego w Polsce

Położenie naszej ojczyzny cały czas było szansą, a także zagrożeniem. Zagrożenie wiązało się z nieprzewidzianą lub mocniej oczekiwaną inwazją sąsiednich krajów. Na szczęście żyjemy w bardziej umiarkowanych latach co więcej aktualnie nasze położenie to przede wszystkim szanse, szczególnie, że jesteśmy jak by nie było członkiem Zjednoczonej Europy.
sprężyna

Szanujmy rolę sprężyn

Tak naprawdę stosunkowo nierzadko jest tak, że w zupełności ignorujemy bardzo duże znaczenie sprężyn! A w końcu bez cienia wątpliwości taka sprężyna jest piekielnie ważna. W wielu branżach! Można w sumie powiedzieć, iż sama produkcja sprężyn do trudnych nie należy. Jeśli przykładowo chcemy sprawić, że prowadzona przez nas firma odnajdzie następną dziedzinę, w której będzie miała okazję się wykazać, być może nawet musimy porozglądać się za poradami dotyczącymi produkowania sprężyn.
Recykling dokumentów

9 polecanych metod dbania o środowisko w przedsiębiorstwie

Obecnie mocno modne jest dbanie o ochronę natury. Kiedy prowadzisz własną firmę i jest to zakład produkcyjny, niewątpliwie dbanie o ochronę środowiska powinno być Ci niezwykle bliskie. Kiedy Twoja firma jest zakładem produkcyjnym, niewątpliwie nie raz musiałeś brać udział w różnego rodzaju dyskusjach dotyczących ochrony środowiska. Jeśli słuchałeś pilnie, na pewno wiesz dobrze, jak wiele szkodliwych jest skutków pobocznych Twojej działalności. Niestety wytwarzanie prawie każdego towaru powoduje pewne straty dla środowiska – jednakże Twoją rolą jest, aby je obniżać do minimum.
kino domowe

Strony internetowe dla pasjonatów kina

Kino to temat, jakim interesuje się rzeczywiście spora liczba osób. Do kin chodzimy dosyć nierzadko, poszukujemy także wielu interesujących nas informacji w Internecie. Z myślą o miłośnikach filmów tworzy się też dużo programów telewizyjnych, a także magazynów, jakie znaleźć można na półkach w salonach prasowych. Gdzie poszukiwać informacji, jakich w danej chwili potrzebujemy?
grunty rolne - slider

Wzrastające wymagania konsumentów odnośnie produkcji żywności w gospodarstwie

Rosnące oczekiwania konsumentów co do produkcji żywności w gospodarstwie sprawia, iż wszystkie produkty powinny być rozpoznawalne. Jest to też wymaganie Unii Europejskiej a propo tego, w jaki sposób mają się przedstawiać takie sprawy w poszczególnych zakładach produkcyjnych. W związku z tym każdy rozsądny gospodarz musi wiedzieć o przepisach, jakich powinien dopilnować. Tego wymaga poziom bezpieczeństwa konsumentów oraz osób zatrudnionych przy konkretnej produkcji. W związku z tym ważne pozostają zarówno kwestie ściśle techniczne odwołujące się wprost do etapu produkcji, jak i takie które odnoszą się już do samego sposobu zaproponowania produktów konsumentom.
cząteczki chemiczne

Co kryje się pod hasłem - aparatura chemiczna oraz do jakich zadań jest wykorzystywana?

Aparaturę chemiczną tworzy zespół automatów i mechanizmów lub maszyn stosowanych w przemyśle chemicznym i przetwórstwie podczas realizacji przeróżnych operacji jednostkowych lub cyklów, będących etapami podstawowego ciągu produkcyjnego. Aparatura chemiczna jest tworzona z uwzględnieniem norm inżynierii procesowej oraz chemicznej. Obecnie bardzo często jest wykorzystywana w przetwórstwie.
przemysł

Dzisiejszy przemysł przeszedł w ciągu ostatnich kilkunastu lat całkowitą metamorfozę.

Do dyspozycji oddanych zostało dużo faktycznie nowoczesnych maszyn, jakich przeznaczeniem jest eliminowanie czynnika ludzkiego, zintensyfikowanie produkcji oraz możliwie jak największe zredukowanie jej kosztów. Tak samo dzieje się także w przypadku zakładów, jakimi są odlewnie żeliwa. Jaka jest ich rola? Czym podobne zakłady się trudnią?
produkcja

Współpraca z producentem kontraktowym to duże zalety: brak współzawodnictwa, gwarancja dyskrecji a także branżowa mądrość i doświadczenie

Trwająca trudna sytuacja ekonomiczna, oddziałuje na kondycję przedsiębiorstw działających w Polsce, dotyczy to również branży Automotive. Aby wzmóc swoją efektywność i sprawdzać koszty, przedsiębiorstwa z tego sektora decydują się na wprowadzanie kompromisowych sposobów rekrutacji.
Company work

Należy dbać o image swojej firmy!

Możemy wykonywać doskonałe usługi, a jeszcze oprócz tego oferować mało wygórowane stawki. Identycznie jeśli w grę wchodzi produkcja, etc. Jednakże jeżeli całkowicie nie będziemy potrafili zadbać o marketing, a do tego wokół naszej firmy najdzie nieco negatywna aura, zapewne będziemy mieli znaczne problemy. Zatem jeżeli nie chcemy zauważyć bardzo dużego spadku ilości zamówień, z całą pewnością musimy zachować ostrożność. Jak zatem zadbać o wizerunek własnej działalności?