Menu strony
Dochód
Młotek sędziego

Dzięki radom radcy dowiemy się, gdzie skierować kroki w momencie, gdy mamy plany założyć swoją działalność gospodarczą

Zakładanie spółek na terenie Polski wymaga dopełnienia szeregu wymagań formalnych, których załatwienie może trwać wiele czasu. W przypadku spółki cywilnej konieczne jest pamiętanie o wielu elementach.
szkolenie pracowników

Czy ciężko zdobyć zatrudnienie w naszym kraju? Kogo dotyczy bezrobocie?

Każdego roku w nawiązaniu o analizę z całej Polski szacowany jest współczynnik osób nie mających pracy. Wyniki są bezwzględne. Jak wynika ze statystyk w Polsce w porównaniu do innych państw UE bez stałej pracy jest cała masa osób. Wbrew pozorom dotyczy to też ludzi w młodym wieku. Z czego to wynika? Głównie pod uwagę liczy się zatrudnienia dotyczące umowy o pracę, ale takowych jest niedużo.
telefon

Których narzędzi telemarketingowych trzeba dzisiaj używać?

Uniwersalnie wiadomo, że prowadzenie dużej firmy proponującej usługi czy też sprzedającej towary to skomplikowane zadanie. Wiedzą o tym nade wszystko wszyscy biznesmeni, jacy rozpoczęli swoją pracę na polskim rynku. Zapanowanie nad mnogimi aspektami wymaga od nas pokaźnych umiejętności koordynacji, które oczywiście przełożą się w przyszłości na nasze dochody.
praca w it

Praca w IT - jedna z bardziej perspektywicznych i opłacalnych możliwości

Rozkwit nowoczesnych technik jest na obecną chwilę nadzwyczaj duży. Coraz sporzej firm całkowicie opiera własne funkcjonowanie na rozwiązaniach informatycznych, które nawet obsługują wyspecjalizowane machiny.