Menu strony
Dochód
szkolenie pracowników

Czy ciężko zdobyć zatrudnienie w naszym kraju? Kogo dotyczy bezrobocie?

Co jakiś czas w nawiązaniu o analizę z wszystkich województw szacowany jest wskaźnik bezrobotnych. Wyniki bywają zaskakujące. Okazuje się, że w Polsce w przeciwieństwie do innych krajów Europy bez zatrudnienia jest bardzo dużo ludzi. Wbrew pozorom odnosi się ten fakt również ludzi wykształconych. Z czego to wynika? Przeważnie do analizy liczy się zatrudnienia dotyczące kontraktu o pracę, lecz takich jest niewiele.
Młotek sędziego

Dzięki radom radcy dowiemy się, gdzie skierować kroki w momencie, gdy mamy plany założyć swoją działalność gospodarczą

Zakładanie spółek na terenie Polski wymaga spełnienia wielu formalności, których załatwienie zabiera trochę czasu. W przypadku spółki cywilnej ważne jest pamiętanie o bardzo wielu szczegółach.
praca w it

Praca w IT - jedna z bardziej perspektywicznych i opłacalnych możliwości

Awans nowszych technologii jest obecnie bardzo duży. Coraz więcej firm w całości opiera własne działanie na rozwiązaniach informatycznych, które nawet obsługują specjalistyczne maszyny.
telefon

Których narzędzi telemarketingowych trzeba dzisiaj używać?

Uniwersalnie wiadomo, że prowadzenie znaczącej firmy proponującej usługi czy też sprzedającej towary to ciężkie zadanie. Wiedzą o tym szczególnie wszyscy biznesmeni, którzy zapoczątkowali swoją pracę na lokalnym rynku. Zapanowanie nad wieloma aspektami wymaga od nas dużych umiejętności koordynacji, które naturalnie przełożą się w przyszłości na nasze dochody.