Energia
restauracja

Czym przyciągnąć gości do nowego lokalu? Jak odnaleźć to „coś”, co zachęci do odwiedzenia i zwieńczy wystrój wnętrza? U jakich specjalistów szukać pomocy?

Sporo osób marzy o tym by posiadać własną restaurację lub pub. Na pewno natomiast niektórzy nie całkiem zdają sobie sprawę z tego ile rzeczy trzeba robić oraz z jakimi rzeczami się to wiąże. Często jest tak, że jak podziwiamy rezultat ostateczny takiego interesu, to widać pięknie zaaranżowane wnętrze i uśmiechniętych gości. I takie wrażenie właśnie trzeba potrafić stworzyć, ażeby klienci chcieli nas odwiedzać. Aby przyciągała ich pozytywna energia panująca w tym miejscu. W jaki sposób to natomiast osiągnąć?
Lampa z diodami Led

Niedrogie LEDy – czy to w ogóle możliwe?

Pomimo, iż lampy LED są dużo tańsze w eksploatacji, w związku z wielokrotnie większą trwałością w zestawieniu z tradycyjnymi źródłami światła i znacznie mniejszą konsumpcją energii elektrycznej, ich koszt wciąż zniechęca skutecznie klientów. Chociaż kuszeni nieporównywalnie wyższą jakością światła, walorami estetycznymi oraz energooszczędnością innowacyjnych produktów LED, cały czas decydują się oni na mniej kosztowne odpowiedniki, nierzadko obwiniając dystrybutora za zbyt dużą cenę produktów LED.
Notowania giełdowe

Doskonałe lokowania giełdowe, które zyskuje paliwo gazowe.

Giełda to miejsce, gdzie tak naprawdę ma się możliwość ulokować pieniądze we wszystko. To w tym miejscu dzieją się nieraz rzeczy, o których nie śnili nawet miliarderzy. Liczne wzrosty i spadki, jakie podyktowane są decyzjami kilku osób. W tym miejscu nikt nie „ bawi się”, tutaj rozgrywają się spore niejednokrotnie piekielnie, bolesne porażki. W historii giełdy będzie nadzwyczaj wiele spektakularnych zwycięstw, dzięki jakim ludzie z biedaków robili się miliarderami. Tymczasem przytrafiały się sytuacje, gdy ludzie tracili całe majątki i oszczędności całego życia.
Oprawy ledowe z kolekcji STEPS i CRISTAL
w aranżacji nad blatem i przy podłodze

Energooszczędne oświetlenie

Czy masz świadomość, że w efekcie zastosowania energooszczędnych żarówek LED mieszkańcy Unii Europejskiej mogliby zaoszczędzić prawie 40 TWh, co równa się mniej więcej rocznej produkcji 10 elektrowni o mocy 500 megawatów, oraz że roczne oszczędności na obszarze państw UE wynikające z takiej zmiany mogłyby osiągnąć aż 5mld euro?