Menu strony
Gotówka
karty kredytowe

Kredyty to łatwa ścieżka do zadłużenia. Jeśli nie jesteś zmuszony – nigdy nie pożyczaj!

Generalnie lepiej jest oszczędzać niż robić użytek z pomocy finansowej różnych instytucji proponujących szybką gotówkę na dany okres. Choć pożyczki niekiedy są pociągające, bo pozwalają spełnić szybko konkretne marzenia, fundusze z nich pozyskane zwykle nie są warte ceny, jaką należy za nie zapłacić.
kredyt

Małe kłopoty z płynnością finansową? Już nie! Sprawdzone produkty finansowe.

Przejściowe problemy z gotówką mogą przytrafić się każdemu. Ponieważ nie zawsze jesteśmy chętni zwrócić się o pomoc do najbliższych czy przyjaciół, dobrze jest skorzystać z ofert, będących już od pewnego czasu na rynku.
kredyt

W jaki sposób uratować zakład przed upadłością, czyli sugestie dla biznesmenów, którym grozi niewypłacalność

W dzisiejszych czasach trudności finansowe mogą dosięgnąć właściwie każdą spółkę, a głównie wtedy, gdy jej funkcjonowanie zależy od terminowego spłacania należności przez wspólników. Tymczasem z drugiej strony bywają i tacy właściciele kawiarni czy warsztatów samochodowych, którzy nie umieją poradzić sobie z potężną konkurencją albo proponowane przez nich usługi są dyskusyjnej jakości. Tak naprawdę do stanu niewypłacalności doprowadzić może mnóstwo czynników, w tym także i sama pogoda, o czym zapewne wiedzą np. właściciele wyciągów narciarskich lub wypożyczalni desek snowboardowych, którym niedostatek śniegu w sezonie zimowym dał bardzo mocno się odczuć.
Kredyty i pożyczki

Nie wymagająca żadnych formalności pożyczka na wypoczywać, jaką można będzie spłacać bez żadnego kłopotu.

Słusznie jest skorzystać z udostępnionych na rynku opcji, żeby móc spędzać najlepsze wczasy we własnym życiu. Przez to bowiem rzeczywiście można będzie kolejno cieszyć się doskonałymi wspomnieniami.
konta bankowe

Czy warto założyć konto w banku specjalnie dla prowadzonej działalności? Jakie wybrać?

Jednoosobowa firma to z pewnością najczęściej spotykany wariant prowadzenia działalności. Jest faktycznie bardzo dużo plusów prowadzenia takiej firmy, jak proste jej zarejestrowanie, mniejsze składki ZUS przez pierwsze dwa lata od startu (jeśli jest to pierwsza nasza działalność), jak również możliwość w pojedynkę podejmowania decyzji.Natomiast również taka forma działalności musi posiadać rachunek w banku.
Letnie festiwale muzyczne w Portugalii

Jakiego rodzaju usługi zapewniają nam firmy zajmujące się ochroną?

W życiu każdego z nas istnieje możliwość, że zajdzie potrzeba wynajęcia firmy ochroniarskiej. Nie jest to zależne od tego czy jesteśmy częścią firmy czy figurujemy jako osoba prywatna. Poznając ofertę takich usługodawców możemy zauważyć, że firmy ochroniarskie są bardzo wszechstronne. Jeśli potrzebujemy wynająć wyżej wspomniane przedsiębiorstwo, warto w pierwszych krokach zapytać o opinię bliskich. Istnieje możliwość, że pośród nich jest osoba, która może polecić nam pewną firmę.