Menu strony
Banki
finanse

Jak pewnie zarobić?

Krajowe papiery wartościowe są obecnie najlepszą metodą inwestycji. Zapewniają one przychody na stałym poziomie, który zależy od przedziału czasowego na jaki dana obligacja opiewa.
Portfel, pieniądze

Co robić gdy zgubisz portfel?

Z raportu infoDOK wynika, że w ostatnim kwartale 2012 roku łączna kwota prób wyłudzeń kredytów wyniosła 54 mln złotych. Złodzieje wiedzą bowiem, że często do zaciągnięcia kredytu wystarczy skradziony dowód tożsamości. Warto więc wiedzieć jak chronić nie tylko karty płatnicze, ale również dokumenty, gdy zgubimy portfel.

Kredyty konsolidacyjne w SKOK

Jeśli posiadasz dużo kredytów z których kwotą rat sobie nie dajesz rady lub pomału przestajesz, warto abyś poznał kredyt konsolidacyjny SKOK. Oferta jakim jest kredyt konsolidacyjny SKOK jest Twoją ostatnią "deską ratunku". W poniższej części postu opowiem Ci czym szczegółowo jest w SKOK kredyt konsolidacyjny i na czym on polega.
Pieniądze, monety

Kredyty hipoteczne o stałym oprocentowaniu – czy to się opłaca?

Aktualnie oprocentowanie rat kredytów hipotecznych znalazło się na najniższych poziomach w historii. Cieszą się z tego zarówno kredytobiorcy spłacający niższe raty, jak i deweloperzy wypatrujący nowych klientów na wybudowane mieszkania.
garść pieniędzy na dłoni

SEPA – zagadkowo brzmiący akronim

Rozwinięcie skrótu SEPA ma odniesienie między innymi do jednolitego obszaru płatności w walucie Euro. W języku angielskim brzmi: Single Euro Payments Area. W szczególnej mierze chodzi o dostosowanie obszaru, gdzie klienci oraz przedsiębiorcy mają szansę płatności różnego typu właśnie w walucie Euro. Duże wówczas jest również uzyskiwanie takich płatności, więc warto docenić oferowane nam możliwości. Do całkowitej dyspozycji są nasi świetni konsultanci, gotowi udzielić wskazówek każdemu.
karty kredytowe

W jakich instytucjach finansowych można pożyczyć pieniądze na swoje potrzeby, zalety kredytów branych w bankach

Wysokość zarobków w Polsce powoduje, że wiele rodzin miewa duże problemy z oszczędnościami. Żyją praktycznie z miesiąca na miesiąc, od jednej wypłaty do drugiej, i wszystko jest dobrze, jeżeli nie pojawi się coś nieprzewidzianego. A w takim przypadku pojawić się może kłopot, gdzie zdobyć pieniądze, jeżeli się nie posiada żadnej odłożonej złotówki. Pomysłów w takim przypadku jest parę. Dla wielu najbardziej wygodnym jest wypożyczenie potrzebnej kwoty od bliskich czy kogoś znajomego.
pieniądze i karty kredytowe

Co warto wiedzieć zanim jeszcze udamy się do banku?

Wszelkie banki zdecydowanie nie są fajnymi instytucjami finansowymi - oczywiście dbają o własny PR, najczęściej pracownicy banków są mili, najzupełniej inni, aniżeli typowy urzędnik. Jednakże to wyłącznie przyjazna otoczka! Fakty są takie, że jeśli nie chcielibyśmy po podpisaniu umowy z jednym bankiem mocno żałować swojej decyzji, narzekać na los, musimy do wszystkiego podejść mega solidnie. Sorry, no tak jest. Taki mamy klimat.
Kredyty i pożyczki

Jak wysłać wniosek kredytowy w ciągu paru kliknięć

W dwudziestym pierwszym wieku ludzie często usiłują zadbać nie tylko o szczęśliwe życie, ale również o odpowiedni zawód i dobry zarobek. Jak jednak powinno się inwestować w ten sposób zdobyte pieniądze? Dzisiaj wiele banków wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i dostosowuje swoje możliwości tak, aby bank online cechował się łatwą, przejrzystą obsługą, a jednocześnie był ekonomicznie korzystny dla klienta. Przy załatwianiu powszednich sprawunków coraz istotniejszą rolę spełnia mobilność i uniwersalność, w istotnym stopniu zapewniana przez znaczne możliwości, jakie niesie ze sobą Internet. W dzisiejszych czasach ogrom tymczasowych problemów z założenie swej firmy, zakupem mieszkania, samochodu lub pozostałych ważnych zakupów da się nadzwyczaj łatwo rozwikłać chociażby poprzez różnego rodzaju pożyczki i kredyty, dla przykładu mnóstwo osób stara się o wniosek kredytowy.
Pieniądze

Najbardziej popularne usługi proponowane przez współczesne banki

Banki to instytucje znane od wielu lat. Służą przede wszystkim do ochrony środków własnych klientów poprzez umieszczanie ich na kontach. Jest to właśnie najważniejsza funkcja banków do dnia dzisiejszego.
bankomat

Czym jest system bankowy oraz jak przedstawia się współcześnie bankowość w Polsce?

System bankowy charakteryzuje współcześnie zespół wszystkich instytucji pieniężnych oraz bankowych, oraz także normy, które drobiazgowo definiują ich stosunki z otoczeniem. Podwaliną systemu bankowego jest rzecz jasna bank centralny razem z bankami komercyjnymi, które sprawują jeden złożony układ. System bankowy określa też liczbę oraz typ rozmaitych placówek bankowych, które działają na terenie danego Państwa.
1 2