Menu strony
Banki
finanse

Jak pewnie zarobić?

Krajowe papiery wartościowe są obecnie najbezpieczniejszą formą inwestowania. Zapewniają one przychody na niezmiennym poziomie, który zależy od przedziału czasowego na jaki dana obligacja opiewa.
karty kredytowe

W jakich instytucjach finansowych można pożyczyć pieniądze na swoje potrzeby, zalety kredytów branych w bankach

Wysokość zarobków w Polsce powoduje, że wiele rodzin miewa duże problemy z oszczędnościami. Żyją praktycznie z miesiąca na miesiąc, od jednej wypłaty do drugiej, i wszystko jest dobrze, jeżeli nie pojawi się coś nieprzewidzianego. A w takim przypadku pojawić się może kłopot, gdzie zdobyć pieniądze, jeżeli się nie posiada żadnej odłożonej złotówki. Pomysłów w takim przypadku jest parę. Dla wielu najbardziej wygodnym jest wypożyczenie potrzebnej kwoty od bliskich czy kogoś znajomego.
pieniądze i karty kredytowe

Co warto wiedzieć zanim jeszcze udamy się do banku?

Wszelkie banki zdecydowanie nie są fajnymi instytucjami finansowymi - oczywiście dbają o własny PR, najczęściej pracownicy banków są mili, najzupełniej inni, aniżeli typowy urzędnik. Jednakże to wyłącznie przyjazna otoczka! Fakty są takie, że jeśli nie chcielibyśmy po podpisaniu umowy z jednym bankiem mocno żałować swojej decyzji, narzekać na los, musimy do wszystkiego podejść mega solidnie. Sorry, no tak jest. Taki mamy klimat.
Kredyty i pożyczki

Jak wysłać wniosek kredytowy w ciągu paru kliknięć

W dwudziestym pierwszym wieku ludzie często usiłują zadbać nie tylko o szczęśliwe życie, ale również o odpowiedni zawód i dobry zarobek. Jak jednak powinno się inwestować w ten sposób zdobyte pieniądze? Dzisiaj wiele banków wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i dostosowuje swoje możliwości tak, aby bank online cechował się łatwą, przejrzystą obsługą, a jednocześnie był ekonomicznie korzystny dla klienta. Przy załatwianiu powszednich sprawunków coraz istotniejszą rolę spełnia mobilność i uniwersalność, w istotnym stopniu zapewniana przez znaczne możliwości, jakie niesie ze sobą Internet. W dzisiejszych czasach ogrom tymczasowych problemów z założenie swej firmy, zakupem mieszkania, samochodu lub pozostałych ważnych zakupów da się nadzwyczaj łatwo rozwikłać chociażby poprzez różnego rodzaju pożyczki i kredyty, dla przykładu mnóstwo osób stara się o wniosek kredytowy.
Pieniądze

Najbardziej popularne usługi proponowane przez współczesne banki

Banki to instytucje znane od wielu lat. Służą przede wszystkim do ochrony środków własnych klientów poprzez umieszczanie ich na kontach. Jest to właśnie najważniejsza funkcja banków do dnia dzisiejszego.
bankomat

Czym jest system bankowy oraz jak przedstawia się współcześnie bankowość w Polsce?

System bankowy charakteryzuje współcześnie zespół wszystkich instytucji pieniężnych oraz bankowych, oraz także normy, które drobiazgowo definiują ich stosunki z otoczeniem. Podwaliną systemu bankowego jest rzecz jasna bank centralny razem z bankami komercyjnymi, które sprawują jeden złożony układ. System bankowy określa też liczbę oraz typ rozmaitych placówek bankowych, które działają na terenie danego Państwa.
Pieniądze, monety

Kredyty hipoteczne o stałym oprocentowaniu – czy to się opłaca?

Aktualnie oprocentowanie rat kredytów hipotecznych znalazło się na najniższych poziomach w historii. Cieszą się z tego zarówno kredytobiorcy spłacający niższe raty, jak i deweloperzy wypatrujący nowych klientów na wybudowane mieszkania.
pieniądz

Czy zainteresują nas pożyczki pod zastaw?

Czy wiemy gdzie pożyczać pieniądze? Nawet jeśli staramy się funkcjonować mądrze oraz nie wydawać ponad stan, to może się okazać, że zjawi się sytuacja, w której tych funduszy będziemy niespodziewanie potrzebowali bardzo dużo oraz rozpoczniemy się zastanawiać skąd je uzyskać. Oczywiście możemy tutaj korzystać z różnego rodzaju pożyczek oraz kredytów, ale co zrobić, jeżeli banki nie będą chciały nam ich udzielić, ponieważ nie będziemy wypełniać ich surowych kryteriów?

Kredyty konsolidacyjne w SKOK

Jeżeli wszedłeś w kilka kredytów z których wartością rat sobie nie radzisz lub powoli przestajesz, należy byś poznał kredyt konsolidacyjny SKOK. To kredyt konsolidacyjny SKOK jest dla ciebie jedyną "deską ratunku". W kolejnej części wpisu opowiem Tobie czym szczegółowo jest w SKOK kredyt konsolidacyjny i na czym on bazuje.
Oszczędności, skarbonka

W jaki sposób skutecznie oszczędzić pieniądze?

Nie od teraz wiadomo, że środek pieniężny jest nadzwyczaj ważnym czynnikiem naszego życia. Chociaż powszechnie mówi się, ze nie jest on najistotniejszy, to jednak jest w stanie pokaźnie wpłynąć na nasze życie. W związku takim stanem spraw permanentnie poszukujemy przetestowanych sposobów, dzięki którym możemy, chociaż w pewnym stopniu naprawić wyjściowy stan naszego konta.
1 2