Menu strony
Banki
finanse

Jak pewnie zarobić?

Krajowe papiery wartościowe są obecnie najbezpieczniejszą metodą inwestycji. Gwarantują one przychody na niezmiennym poziomie, zależnym od czasu na który określona obligacja opiewa.
Kredyty i pożyczki

Jak wysłać wniosek kredytowy w ciągu paru kliknięć

W dzisiejszych czasach ludzie nieraz usiłują zadbać nie tylko o pomyślne życie, ale również o odpowiedni zawód i solidny zarobek. Jak jednak należy przechowywać tym sposobem zdobyte pieniądze? Dzisiaj ogrom banków wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom i dostosowuje swe oferty tak, by bank online cechował się łatwą, prostą obsługą, a zarazem był ekonomicznie korzystny dla klienta. Przy załatwianiu zwyczajnych sprawunków coraz ważniejszą rolę pełni mobilność i uniwersalność, w znacznym stopniu gwarantowana przez znaczne możliwości, jakie niesie ze sobą Internet. W dzisiejszych czasach duże ilości chwilowych trudności z założenie własnej firmy, zakupem mieszkania, samochodu lub pozostałych ważnych zakupów da się bardzo prosto rozwikłać na przykład poprzez różnego rodzaju pożyczki i kredyty, przykładowo sporo osób stara się o wniosek kredytowy.
pieniądze i karty kredytowe

Co warto wiedzieć zanim jeszcze udamy się do banku?

Wszystkie banki zdecydowanie nie są miłymi instytucjami - oczywiście dbają o własny wizerunek, w większości przypadków pracownicy banków są sympatyczni, całkowicie inni, niźli stereotypowy urzędnik. Jednak to tylko miła otoczka! Prawda jest taka, że jeżeli nie chcielibyśmy po podpisaniu umowy z bankiem mocno żałować podjętej decyzji, uskarżać się na los, musimy do tego wszystkiego podejść mega rzetelnie. Sorry, no tak właśnie jest. Taki właśnie mamy klimat.
bankomat

Czym jest system bankowy oraz jak przedstawia się współcześnie bankowość w Polsce?

System bankowy określa obecnie całokształt wszelkich instytucji finansowych oraz bankowych, oraz także reguły, jakie ściśle określają ich stosunki z otoczeniem. Podwaliną systemu bankowego jest oczywiście bank centralny razem z bankami komercyjnymi, które piastują jeden skomplikowany układ. System bankowy definiuje również liczbę oraz typ różnorodnych placówek bankowych, jakie funkcjonują na terenie danego Państwa.
garść pieniędzy na dłoni

SEPA – zagadkowo brzmiący akronim

Rozszezenie skrótu SEPA ma odniesienie przede wszystkim do jednolitego obszaru płatności w walucie Euro. Po angielski brzmi: Single Euro Payments Area. W znacznej mierze chodzi o dopasowywanie obszaru, w którym klienci oraz przedsiębiorcy mają możliwość płatności różnego typu właśnie w walucie Euro. Duże wówczas jest też otrzymywanie takich płatności, więc rekomendowane jest docenić oferowane nam możliwości. Do całkowitej dyspozycji są nasi najlepsi konsultanci, gotowi udzielić wskazówek każdemu.
Pieniądze, monety

Kredyty hipoteczne o stałym oprocentowaniu – czy to się opłaca?

Aktualnie oprocentowanie rat kredytów hipotecznych znalazło się na najniższych poziomach w historii. Cieszą się z tego zarówno kredytobiorcy spłacający niższe raty, jak i deweloperzy wypatrujący nowych klientów na wybudowane mieszkania.
Pieniądze

Najbardziej popularne usługi proponowane przez współczesne banki

Banki to instytucje znane od bardzo dawna. Służą przede wszystkim do ochrony środków własnych klientów za pomocą umieszczania ich na kontach. Jest to właśnie podstawowa rola banków do dnia dzisiejszego.
pieniądz

Czy zainteresują nas pożyczki pod zastaw?

Czy zaznaczymy w jakim miejscu pożyczać fundusze? Nawet gdy staramy się funkcjonować rozsądnie i nie wydawać ponad stan, to ma szansę się okazać, że zjawi się sytuacja, w której tych funduszy będziemy nagle potrzebować niesamowicie wiele oraz zaczniemy się namyślać skąd je uzyskać. Pewnie że mamy możliwość tutaj skorzystać z przeróżnego typu pożyczek oraz kredytów, lecz co robić, jeżeli banki nie będą pragnęły nam ich udzielić, gdyż nie będziemy wypełniać ich ostrych kryteriów?
Giełda w Tokio

Obligacje państwowe

W naszych, niepewnych czasach bardzo trudno o pożyczkę . Wiedzą o tym nie tylko młodzi ludzie, którzy zamierzają zdobyć dom. Zaciągnąć kredyt w instytucjach bankowych jest ciężko nawet znanym firmom czy poważanym instytucjom. Lecz ludzie, którzy orientują się w temacie, wiedzą bardzo dobrze,że istnieją równie skuteczne pomysły na uzyskanie środków finansowych. Jednym ze sposobów jawi się emisja obligacji.
Portfel, pieniądze

Co robić gdy zgubisz portfel?

Z raportu infoDOK wynika, że w ostatnim kwartale 2012 roku łączna kwota prób wyłudzeń kredytów wyniosła 54 mln złotych. Złodzieje wiedzą bowiem, że często do zaciągnięcia kredytu wystarczy skradziony dowód tożsamości. Warto więc wiedzieć jak chronić nie tylko karty płatnicze, ale również dokumenty, gdy zgubimy portfel.
1 2