Menu strony
Nieruchomość
mieszkania

Czy zakup mieszkania we Wrocławiu to dobry patent na inwestowanie w nieruchomości?

Zniszczę trochę napięcie i od razu rozwiążę pytanie postawione na rozpoczęciu niniejszego tekstu - pewnie, że tak. A z jakiego powodu mieszkania we Wrocławiu są tak ciekawe jako długoterminowa inwestycja? Pomyślmy więc razem i znajdźmy powody opłacalności.
apartamenowiec

Nadzór nad budowlami na podstawie istniejących aktów prawa - co warto wiedzieć?

Budowa mieszkania czy wieżowca łączy się z wieloma procedurami. Jednym z nich są nadzory budowlane Wrocław. Wydaje się, że wiele osób wie, co to jest nadzór budowlany, ale czy aby na pewno? Mianowicie nadzorem budowlanym określamy inspekcję i nadzór nad sprawami budowlanymi wedle przepisów prawa budowlanego. W przypadku budowy obiektu nadzory budowlane Wrocław weryfikują czy budynek został wybudowany zgodnie z planem zagospodarowania obszaru oraz budowlano - architektonicznym. Do tych kwalifikacji włączyć należy kontrolę wodno-kanalizacyjną oraz elektryczną. Wymieniona kontrola jest zupełnie darmowa i tworzona jest na prośbę zainteresowanego.
obrazeczek - firmy

Skuteczne ocenienie wartości mieszkania w wielkim mieście – czemu lepiej jest się zgłosić do specjalisty?

Wycena mieszkania to proces, który potrafi sprawić dużo kłopotów. Przełożenie wartości emocjonalnej na pieniężną nierzadko skutkuje za wysoką ceną, która efektywnie odrzuca potencjalnych nabywców.