Menu strony
Spory
wycena przedsiębiorstwa

Chcesz sprzedać swą firmę Zorientuj się konkretnie, ile jest warta!

Jeżeli właśnie chcesz sprzedać swoją firmę, którą starałeś się jak najmocniej rozwijać przez całe lata, a równocześnie włożyłeś w to naprawdę dużo pracy i siły, zdecydowanie wiesz doskonale, jak trudno będzie Ci się z nią rozstać.
kancelaria adwokacka

Duże spółki w dzisiejszych czasach zwykle obracają ogromnymi środkami finansowymi i z tego powodu powinny być zabezpieczone

Nieważne czy jesteśmy spółką, która stawia nowe biurowce czy sprzedaje leki - jeżeli obracamy sporym kapitałem, to musimy na stałe posiadać podpisaną umowę z dobrym adwokatem.


Koszta

Codziennie w Polsce jakieś małżeństwo kupuje mieszkanie albo dom - by to zrobić trzeba dopełnić wszelkich prawnych formalności

Duży odsetek par w Polsce marzy o tym, aby posiadać własne przysłowiowe "M". Większości z nich udaje się te marzenia wprowadzić w życie.
sąd

Wartość przedmiotu sporu – jak ją obliczyć?

Wartość przedmiotu sporu jest nieodłącznym elementem postępowania cywilnego. Jest istotna nie tylko z punktu widzenia wymogów formalnych pism procesowych, ale także z punktu widzenia pragmatyki i ewentualnych kosztów, jakie będziemy musieli ponieść. Jak więc poprawnie obliczyć wartość przedmiotu sporu? Dlaczego jest tak istotna?