Menu strony
Spory
wycena przedsiębiorstwa

Chcesz sprzedać swą firmę Zorientuj się konkretnie, ile jest warta!

Jeśli akurat musisz sprzedać swą firmę, którą starałeś się jak najlepiej rozwijać przez długie lata, a jednocześnie wkładałeś w to naprawdę wiele pracy i siły, na pewno wiesz znakomicie, jak ciężko będzie Ci się z nią rozstawać.
kancelaria adwokacka

Duże spółki w dzisiejszych czasach zwykle obracają ogromnymi środkami finansowymi i z tego powodu powinny być zabezpieczone

Nieważne czy jesteśmy spółką, która stawia nowe biurowce czy sprzedaje leki - jeżeli obracamy sporym kapitałem, to musimy na stałe posiadać podpisaną umowę z dobrym adwokatem.


Koszta

Codziennie w Polsce jakieś małżeństwo kupuje mieszkanie albo dom - by to zrobić trzeba dopełnić wszelkich prawnych formalności

Duży odsetek par w Polsce marzy o tym, aby posiadać własne przysłowiowe "M". Większości z nich udaje się te marzenia wprowadzić w życie.
sąd

Wartość przedmiotu sporu – jak ją obliczyć?

Wartość przedmiotu sporu jest nieodłącznym elementem postępowania cywilnego. Jest istotna nie tylko z punktu widzenia wymogów formalnych pism procesowych, ale także z punktu widzenia pragmatyki i ewentualnych kosztów, jakie będziemy musieli ponieść. Jak więc poprawnie obliczyć wartość przedmiotu sporu? Dlaczego jest tak istotna?