Menu strony
Firma
Romantyczna kolacja we dwoje

Oferty kart menu

W trakcie projektowania lub remontowania swojej restauracji spore grono właścicieli skupia się wyłącznie na łatwych sprawach jak choćby dobór odpowiedniego mebla czy ozdoby do powieszenia w pokoju. Takie kwestie są zdecydowanie niebłahe, ale nie stanowią zupełnie wszystkiego, o czym warto przy wyposażaniu lokalu pamiętać.
integracja w firmie

Popularność imprez firmowych

Wiele firm decyduje się na przygotowywanie regularnie dla swoich pracowników imprez incentive. Pod tym pojęciem skrywa się nic innego jak różnego typu wyjazdy integracyjne. Czasem szefowie firm zlecają zorganizowanie takiego typu wyjazdów działom HR, a czasem decydują się na zlecenie tego zadania firmie zewnętrznej. Powstało mnóstwo takich firm, które specjalizują się w kompleksowym przygotowywaniu tego typu imprez.
Naklejki na ścianę

Naklejki na szkło dla każdego

Naklejki na szyby to oryginalny i stosunkowo nie zbyt kosztowny sposób na skuteczną reklamę firmy czy działalności gospodarczej, któremu trzeba się przypatrzeć bliżej. Obecnie ogrom kłopotów z kwestiami biznesowymi firmy mogą pomóc rozwiązywać wykwalifikowani specjaliści od reklamy oraz działań marketingowych. Zdecydowanie należy odwiedzić kilka firm zajmujących się taką działalnością, aby mieć ogromne rozeznanie.
Szara strefa

Zakładanie własnej firmy od A do Z

Wybierającdrogę kariery zawodowej wielu z nas wychodzi z zamiarem założenia swojej działalności gospodarczej. Posiadanie osobistej działalności gospodarczej ma wiele zalet: pracujemy sami dla siebie, nie na osoby, którzy są nad nami, zyskujemy możliwość podejmowania własnych decyzji, kierowania rozwojem firmy, doboru pasujących nam współpracowników i podwładnych. Jak to się mówi: „sami sobie jesteśmy szefami”.
Sprzęt do druku

Jakie są najtańsze drukarnie w małopolsce

Jeśli chcemy promować się drukowanymi materiałami, a nie mieliśmy do tej pory do czynienia z żadną drukarnią warto poszukać dobrej oferty używając Internetu. Przede wszystkim powinniśmy wiedzieć czego chcemy. Nie wszystkie drukarnie mają maszyny umożliwiające na przykład wytłaczanie nadruków. Przykładowo firma oferująca drukowanie plakatów kraków dysponuje takim zapleczem. Dzięki temu plakaty są bardzo dobrej jakości.
kasa fiskalna

Czy to jeśli chodzi o odliczanie składek ZUS, czy zwykły leasing samochodu tylko fachowy księgowy będzie w stanie nam właściwie doradzić

Niedużo jest takich zawodów, które w perspektywie lat nie tracą swojej roli. Ale tego typu dziedzina jak księgowość zdaje się zawsze pełnić ważną rolę, ponieważ zawsze będzie istniał rynek wymiany, który obliguje do realizacji rozmaitego rodzaju operacji finansowych. Muszą być one właściwie rozpisane i podliczone, dlatego nawet deregulacja zawodu księgowego nie wpłynęłaby na zmniejszenie roli tej działalności.
odliczenia

Dział kadr w firmie – z jakiego względu jego sprawne funkcjonowanie posiada dzisiaj tak duże znaczenie?

Każdy przedsiębiorca powinien posiadać świadomość tego, że każdy dział w firmie ma podobne znaczenie dla jej sukcesu, z tego powodu nie można lekceważyć jakiegokolwiek obszaru działalności. Przykładem jest między innymi dział kadr i HR, który zajmuje się zarządzaniem zasobami ludzkimi. W gestii takich sektorów przedsiębiorstwu leży w dodatku wykonywanie różnego rodzaju rozliczeń, jak zus odliczenia.
Biuro rachunkowo księgowe

Pomoc przy rocznym rozliczeniu?

Pierwsze miesiące nowego roku oznacza dla każdego przedsiębiorcy okres wzmożonej pracy. Jest to bowiem pora w której trzeba wykonać oraz doręczyć wszystkim podwładnym formularze PIT – 11, które są bazą do podliczenia rocznego zeznania o dochodach na formularzach PIT - 36 lub PIT – 37, które składa się we właściwym Urzędzie Skarbowym ze względu na miejsce zamieszkania.
pożyczka

Przydatne porady powiązane z wyborem nowej pożyczki

W dwudziestym pierwszym wieku należy zatroszczyć się o swą dobrą kondycję finansową oraz zastanowić się nad sprawieniem sobie pewnych przyjemności, na jakie w zwykłych warunkach nie byłoby stać konkretnego klienta. Może to być chociażby telewizor albo również wspaniała wycieczka do innych krajów. Skąd jednak zdobyć pieniądze na realizację własnego marzenia czy też rozkręcenie biznesu? Cudowną opcją może być tutaj chociażby coś takiego jak nowa pożyczka na dowód zaplo.
Aplikacja

Jak powinna prezentować się przekonywująca wizytówka?

Wielu właścicieli firm zapomina jak istotnym elementem stereotypu jest wizytówka. Zamawiają oni pierwszy lepszy typ takiego miniaturowego kartonika i wypełniają go wieloma niepotrzebnymi danymi.