Menu strony
Firma
Public Relations

Czym właściwie jest PR?

Branża PR narodziła się kilkadziesiąt lat temu, obecnie cieszy się największym zainteresowaniem. Mimo to wciąż wiedza zwyczajnych ludzi o tej materii jest niewystarczająca. Ludzie nie wiedzą, czym tak w sumie para się agencja public relations. Wielu utożsamia pojęcie PR z klasyczną reklamą, albo, co najgorsze, z propagandą.
LAPTOP Z SERII Q

Skuteczne zarządzanie zasobami

Systemy informatyczne w firmie pomagają we właściwym obrocie zasobami i w wykorzystywaniu dostępnych danych. Nawet bardzo niewielka firma może pozwolić sobie na zakup pakietu tego rodzaju oprogramowania, które powszechnie nazywa się skrótem „erp”.
Sprzęt do druku

Jakie są najtańsze drukarnie w małopolsce

Jeżeli chcemy promować się drukowanymi materiałami, a nie mieliśmy do tej pory kontaktu z żadną firmą zajmującą się wydrukami dobrze jest poszukać dobrej oferty używając sieci. Przede wszystkim musimy wiedzieć czego potrzebujemy. Nie każda drukarnia ma maszyny umożliwiające na przykład tłoczenie nadruków. Przykładowo firma oferująca drukowanie plakatów kraków dysponuje takim zapleczem. Dzięki temu plakaty są bardzo dobrej jakości.
Biuro rachunkowo księgowe

Pomoc przy rocznym rozliczeniu?

Początek roku to dla każdego przedsiębiorcy mnóstwo pracy. Jest to bowiem pora w której należy sporządzić a także doręczyć wszystkim pracownikom imienne informacje PIT – 11, które są podstawą do wykonania rocznego zeznania o dochodach na formularzach PIT - 36 lub PIT – 37, które składa się we właściwym Urzędzie Skarbowym przez wzgląd na miejsce zamieszkania.
Biznes, mężczyźni

Programy lojalnościowe B2B

Rolą programów lojalnościowych, jak sama nazwa wskazuje, jest budowanie i umacnianie kontaktów między dwoma uczestnikami. Najpowszechniejsze są tego sortu działania, w których firma usiłuje zbudować lojalność konsumentów. Zazwyczaj w użyciu są takie techniki, jak na przykład specjalne karty, dzięki którym klienci mogą gromadzić punkty, naliczane za częste zakupy. Następnie takie punkty można wymienić na różne nagrody. Eksperymenty udowodniły, że dzięki takim programom klienci rzeczywiście są zachęceni do zakupów i lojalni wobec marki. Dlatego wiele firm aplikuje takie programy, nawet wielkie koncerny międzynarodowe.
Szara strefa

Zakładanie własnej firmy od A do Z

Wybierającdrogę kariery zawodowej wielu z nas wychodzi z zamiarem otworzenia swojej firmy. Posiadanie własnej firmy ma wiele plusów: pracujemy sami dla siebie, nie na tych, którzy są nad nami, zyskujemy możliwość podejmowania własnych decyzji, kierowania rozwojem firmy, wyboru odpowiadających nam partnerów i pracowników. Jak to się mówi: „sami sobie jesteśmy szefami”.
oragnizacja imprez

Jak istotna jest techniczna strona organizowania imprez? O jakiego rodzaju sprawach powinny pamiętać firmy, jakie się tym zajmują?

Uczestnicy koncertów muzycznych, dużych imprez plenerowych lub konferencji, na pewno nie zdają sobie sprawy, jak skomplikowana jest obsługa techniczna tego rodzaju imprez, nie wiedzą również, jak wiele przygotowań poprzedziło taką realizację. Widoczny jest tylko efekt końcowy, a on bierze się z wielomiesięcznej pracy różnorodnych grup specjalistów. Trzeba zagwarantować odpowiednie miejsce na organizacje wydarzenia, zorganizować ekipę oświetleniową, kupić catering, organizować atrakcje dodatkowe i zrobić pozostałe czynności, aby ogólnie impreza okazała się jak najbardziej udana.
wygląd kopalni odkrywkowej

Groźby, jakie wywołuje ze sobą działanie kopalni odkrywkowej.

Na terenie dwóch gmin, czyli Krobi i Miejskiej Górki wykryto złoża węgla brunatnego Oczkowice, jakie zajmują powierzchnię aż siedemdziesięciu dwóch kilometrów kwadratowych. Analizując to, że będzie okazja z tych zasobów pozyskać około jednego miliarda ton węgla brunatnego - to są to na ten moment jedne z największych pośród nieeksploatowanych pokładów węgla takiego typu na terenie Polski.
Aplikacja

Jak powinna prezentować się przekonywująca wizytówka?

Wielu właścicieli firm zapomina jak ważnym detalem stereotypu jest wizytówka. Tworzą oni pierwszy lepszy model tego miniaturowego kartonika i wypełniają go wieloma niepotrzebnymi danymi.
Romantyczna kolacja we dwoje

Oferty kart menu

Podczas tworzenia lub remontowania własnej restauracji spore grono osób skupia się tylko na prostych rzeczach jak chociażby dobór określonego mebla czy ozdoby do powieszenia w korytarzu. Takie sprawy są jak najbardziej niebagatelne, ale nie stanowią w takiej sytuacji wszystkiego, o czym należy przy wyposażaniu restauracji pamiętać.