Menu strony
Firma
Serwerownia

Serwer w chmurze i loadbalancer, czyli jak wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdej firmy.

Większość dzisiejszych firm jednego dnia będzie w sytuacji wyboru funkcjonalnego serwera. Najważniejsze dla nabywcy w tego typu chwilach będzie bezpieczeństwo danych oraz szybki i bezproblemowy dostęp do nich. Zakładanie własnych serwerów jest bardzo kosztownym wydatkiem. Komputery zajmują dużo przestrzeni, poza tym dojdą rachunki za prąd oraz zakup komputerów.
wycena opcji w czasie pracy

Programy lojalnościowe

Spółki obecne na giełdzie papierów wartościowych mają programy lojalnościowe stanowiące wynagrodzenie dla najlepszych menadżerów. Programy te opierają się na przydzielaniu ludziom, zatrudnionym na wysokich pozycjach w tej firmie, pakietów akcji tejże spółki, lub równowartości pieniężnej takiego pakietu. Potocznie, na takie premie mówi się „opcje menadżerskie”. Przyznawane są one raz do roku, tym osobom, które przepracowały w firmie minimalny wymagany okres. Ponadto do przydzielenia pakietu akcji muszą być zapewnione inne warunki.
Opakowania z papieru

Zapakuj własne produkty w najwyższej jakości tworzywo

Z pewnością każdy z nas przyzna rację co do tego, że rozmaite papierowe opakowania mogą być najzwyczajniej niezbędne w czasie produkcji wielu rozmaitych towarów. W końcu takie rzeczy odpowiadają nie tylko za bezpieczny transport jakichkolwiek produktów ale także i za ich wygodne przechowywanie, więc absolutnie każda firma która tylko prowadzi jakąkolwiek produkcję w każdym przypadku musi troszczyć się o to z najwyższą możliwą uwagą.
Mocne wejście Twojej firmy

Tworzymy firmę

Zakładanie firmy, na przekór potocznego myślenia, wcale nie jest takie zawiłe. Wystarczy pamiętać o kilku ważnych krokach. Oto praktyczny poradnik, w którym opisane jest czytelnie, jak to zrobić.
Aplikacja

Jak powinna prezentować się przekonywująca wizytówka?

Wielu przedsiębiorców zapomina jak istotnym detalem wizerunku jest wizytówka. Zamawiają oni pierwszy napotkany model tego malutkiego kartonika i wypełniają go wieloma niepotrzebnymi danymi.
IT

Konsolidacje finansowe w biznesie jak powinna wyglądać i z czego się składa?

Gdy prowadzimy firmę trzeba zwracać uwagę na to, że potrzebujemy do jej prowadzenia odpowiednich narzędzi. Przy początkach prowadzenia firmy nie będziemy wszystkiego wiedzieć ale istotne jest, by zatrudnić osoby, które sporo wiedzą. Tak, więc jeżeli nasza firma wiąże się z niektórymi branżami, w tym zwłaszcza z branżą finansową i nie chodzi tu po prostu o finanse firmy, którymi powinien zajmować się księgowy, a ogółem o działania w branży finansowej, to trzeba pomyśleć o zatrudnieniu analityka finansowego.
Firma spedycyjna, która dba o środowisko

TSH Polmar - firma spedycyjna, która dba o środowisko

Wymagania ochrony środowiska we wspólnej polityce transportowej zostały określone w przyjętej przez Radę Europejską w czerwcu 2006 r. strategii UE dotyczącej trwałego rozwoju. Jak polskie firmy transportowo-spedycyjne radzą sobie z utrzymaniem norm i dbałością o środowisko naturalne?
Romantyczna kolacja we dwoje

Oferty kart menu

Podczas tworzenia lub remontowania swojej restauracji spore grono osób koncentruje się jedynie na łatwych rzeczach jak dla przykładu dobór określonego mebla czy ozdoby do powieszenia w korytarzu. Takie sprawy są na pewno ważne, ale nie wyczerpują w takiej sytuacji wszystkiego, o czym potrzeba przy wyposażaniu lokalu pamiętać.
Szkolenie Instytutu Przemiany i Akademii Kobiet Sukcesu

Z jakich szkoleń powinno się korzystać prowadząc własny biznes?

Prowadzenie własnej działalności ciągnie za sobą dużą odpowiedzialność. Jeśli ktoś myśli, że żywot człowieka, zajmującego się biznesem opiera się tylko na eleganckich przyjęciach w doborowym towarzystwie, podczas których pije się kolorowe koktajle i poznaje się ciekawych ludzi, to jest w wielkim błędzie. Taki wizerunek pragną sprzedać nam media.
Usługi księgowe

Odnalezienie dobrej i odpowiedzialnej księgowej zależne jest od rodzaju przedsiębiorstwa

Każdy, kto ma firmę lub chce taką działalność stworzyć wie ile wysiłku i fatygi to wszystko kosztuje. Oprócz posiadania samego projektu na biznes trzeba również jeszcze posiadać jakiekolwiek pojęcie na temat branży, w której zamierza się pracować. Istotne jest również posiadanie znajomości prawa głównie prawa podatkowego.