Menu strony
Firma
Program lojalnościowy

Programy lojalnościowe – efektywne wsparcie sprzedaży

Dobrze opracowane programy lojalnościowe mogą stanowić efektywną platformę komunikacyjną z grupą ważnych klientów, gdzie wymiana zdobywanych przez klientów punktów na określone towary tworzy rodzaj dialogu. To, że klienci mogą wymienić zebrane punkty na nagrody, stanowi w wielu wypadkach bardzo silny element w ich pozyskiwaniu i z reguły jest dominującym elementem dialogu.

Co zrobić, by posiadać sporo sprawniejszych pracowników?

Kiedy prowadzimy niedużą firmę, kompletnie nie zatrudniamy pracowników, zapewne zbytnio nie przejmujemy się kwestiami związanymi z zatrudnianiem. Jednakże kiedy firma tak jakby się rozwija, najczęściej czymś niesamowicie wskazanym jest to, aby zadbać o pracowników. Zatem trzeba skompletować porządną ekipę, lecz również należy zadbać o to by nieustannie udoskonali własne umiejętności pracownicze.
fotografia ślubna

Obecnie często można spotkać się w sieci z nazwą agencji interaktywnych.

Dla niektórych brzmi to nieco egzotycznie, dla innych naturalnie. Co to jest właściwie agencja interaktywna? Agencja ta jest tworem współczesnym, który powstał w wyniku dużej popularności internetu i szans, które zaczął on oferować właścicielom firm.
materiały biurowe

Jak zaoszczędzić sporo na kupnie potrzebnych materiałów biurowych do firmy? Parę niezbędnych porad dla każdego

Kiedy prowadzisz swoją firmę, wtedy z pewnością świetnie zdajesz sobie sprawę z tego, że zawsze dobrze szukać okazji do oszczędzenia nawet niewielkiej sumy pieniędzy. Oczywiście życzymy Ci, żeby zawsze szło Ci na tyle świetnie żebyś nie musiał zastanawiać się przykładowo nad tym, skąd wziąć pieniądze na wypłaty dla podwładnych, jednak zawsze warto pomyśleć o tym wcześniej i mieć pewien zapas funduszy.

Znaczenie public relations w firmie

Public relations (często zapisywane jako PR) to zwrot, który ostatnio przewija się niezwykle często. Określenie to dotyczy wszystkich czynności, mających na celu budowanie i utrzymywanie przez określoną jednostkę dobrych relacji z otoczeniem. Jest to również starania o pozytywny wizerunek i opinię. W przypadku firm czynności takie są niezwykle istotne. Korzystny obraz przedsiębiorstwa pozwala na zdobywanie dobrych partnerów, a w rezultacie zawieranie umów i rozwijanie firmy.
Aplikacja

Jak powinna prezentować się przekonywująca wizytówka?

Wielu przedsiębiorców zapomina jak ważnym elementem wizerunku jest wizytówka. Zamawiają oni pierwszy napotkany rodzaj takiego małego kartonika i zadrukowują go wieloma niepotrzebnymi danymi.
Mocne wejście Twojej firmy

Tworzymy firmę

Zakładanie firmy, wbrew potocznego myślenia, wcale nie okazuje się takie ciężkie. Należy pamiętać o paru ważnych etapach. Poniżej praktyczny przewodnik, w którym opowiedziane jest przystępnie, jak to zrobić.
konstrukcje stalowe

Biegła fabrykacja konstrukcji ze stali, takich przykładowo przenośniki rolkowe

Przenośniki rolkowe są teraz nadzwyczaj często użytkowanym środkiem transportu do przewożenia przeróżnych palet czy też kartonów, a także innych produktów, które mają płaskie powierzchnie.
listwy

Ochranianie znaku towarowego, przeciwko ochrona danych osobowych - czyli, jakie rzecyz robimy źle, oraz w czym pomoże naszym osobom prawnik

Jakiego typu bywają najczęstsze błędy, popełniane poprzez zakładających firmy, jeżeli chodzi o dobór znaku towarowego? A jaka rzecz z ochroną informacji osobowych? Czy ratunek prawnika bywa koniecznością? To wszystko i jeszcze bardziej dużo znajdziesz wewnątrz naszym artykule!


załadunek chłodni

Zamierzając otworzyć firmę transportową należy pomyśleć, co chcemy przewozić

Jeśli zawsze myśleliśmy o tym, żeby otworzyć swoją firmę transportową, to z pewnością powinniśmy się dokładnie zastanowić, co pragniemy przewozić. Jeśli ludzi to będziemy musieli się zaopatrzyć w jeden rodzaj pojazdów, jeśli jakieś trudne materiały, to w kolejny typ, a jeszcze kolejnymi pojazdami będziemy chcieli dysponować, kiedy będziemy przewozić żywność. Im rzetelniej to przeanalizujemy, tym znaczniejszą będziemy mieli szansę zarobić.