Menu strony
Firma
Przedsiebiorstwo

Sposoby zapisu danych a elektroniczny obieg dokumentów

W każdej firmie istotne jest, by w wysyłanych papierach panował ład i przekaz wszystkich danych przebiegał efektywnie. Liczne egzemplarze różnego typu pism muszą być dostępne w każdej chwili, właśnie z tego powodu elektroniczny obieg dokumentów usprawnia rozłożenie spraw takich jak kategorie złożonych pism.
Aplikacja

Jak powinna prezentować się przekonywująca wizytówka?

Wielu przedsiębiorców zapomina jak istotnym detalem stereotypu jest wizytówka. Tworzą oni pierwszy napotkany model tego miniaturowego kartonika i wypełniają go wieloma niepotrzebnymi informacjami.
internet

Promowanie przedsiębiorstwa w sieci i prasie

W związku z energicznym rozwojem Internetu zaistniały agencje interaktywne. Jest to dość nowatorski wytwór, który zajmuje się sporządzaniem jak również wdrażaniem wizerunku firmy w Internecie. Do najbardziej znanych usług agencji należy tworzenie stron WWW, tworzenie portali społecznościowych czy także pozycjonowanie stron WWW. Oferty tego rodzaju agencji zwrócone są zarazem do małych, dużych jak i średnich firm.
praca

BHP - główne wiadomości

Z określeniem bezpieczeństwa i higieny pracy (w skrócie BHP) ma się do czynienia niezwykle często. Skrót ten został stworzony i wdrożony dłuższy czas temu i znajduje zastosowanie w bardzo wielu różnych miejscach i okazjach. Określenie to obejmuje zestaw określonych przepisów, dotyczących reguł niezagrażającej zdrowiu i życiu i poprawnej pracy fabryce czy innych zakładach. Zasady BHP dotyczą właściwie każdego pomieszczenia, w którym przebywa większa liczba ludzi przez dłuższy czas.
Szara strefa

Zakładanie własnej firmy od A do Z

Obierającdrogę kariery zawodowej wielu z nas wychodzi z zamiarem założenia swojej firmy. Posiadanie osobistej działalności gospodarczej ma wiele zalet: pracujemy sami na siebie, nie na osoby, którzy są nad nami, mamy możliwość podejmowania własnych decyzji, kierowania rozwojem firmy, doboru pasujących nam współpracowników i podwładnych. Jak to się mówi: „sami sobie jesteśmy szefami”.
reklama

Ochraniaj własny wizerunek – uważaj na nieuczciwą konkurencję.

Prowadząc przedsiębiorstwo trzeba mieć na uwadze, że prawie na każdym etapie czają się pewne niebezpieczeństwa. Konkurencyjna firma jest zawsze czuwająca i chętnie działa celem uzyskania najwyższej pozycji w otoczeniu. Nierzadko posuwa się przy tym do niekoniecznie zgodnych z prawem działań. Z tej przyczyny powinno się pozyskiwać informacje o tego typu tematyce. Poza tym wskazane jest poczynienie wszelkich kroków, które są w stanie zabezpieczyć dobro danego przedsiębiorstwa.
Mocne wejście Twojej firmy

Tworzymy firmę

Zakładanie firmy, na przekór stereotypom, wcale nie okazuje się takie zawiłe. Należy pamiętać o kilku ważnych stopniach. Oto krótki poradnik, w którym opisane jest przejrzyście, jak to zrobić.

Branża biur rachunkowych w Bielsku Białej

Sektor biur rachunkowych ma się doskonale w każdym właściwie zakątku Polski. Wszystkie firmy, tak te kilkuosobowe jak i duże korzystają z ich usług i nie wygląda na to, żeby miało się coś zmienić.
Warszawa

Co każdy powinien wiedzieć o budynkach mieszkalnych i usługowych w mieście stołecznym?

Nie bez przyczyny największym zainteresowaniem mogą pochwalić się dzisiaj nieruchomości w dużych miastach, a przede wszystkim w Warszawie, gdzie możemy zauważyć coraz większe uprzemysłowienie. Choć budynki mieszkalne, jak również przemysłowe w Warszawie osiągają dzisiaj wyjątkowo wysokie ceny, nie ulega wątpliwościom, że są one doskonałą inwestycją.
Akustyka w szkole

Jak właściwie zorganizować

Jeśli zamierzamy zorganizować konferencję lub szkolenie, czeka nas wiele przygotowań, działań należy rozpocząć kilka miesięcy wcześniej, zależnie od wagi wydarzenia. Początkiem przygotowań jest ustalenie liczby osób, które mają wziąć udział w konferencji lub szkoleniu. Kolejne istotne zagadnienia, na które powinniśmy sobie odpowiedzieć, udzielić odpowiedzi to: Jaka liczba uczestników szkolenia lub konferencji nas satysfakcjonuje, aby organizacja tego wydarzenia okazała się sukcesem? Czy program konferencji będzie rozbudowany na 2 lub 3 dni, czy tylko na kilka godzin? Jaki mamy budżet? W odpowiedzi na te kwestie bardzo pomocny okaże się plan konferencji lub szkolenia, jak najszczegółowiej rozpisany na godziny.