Menu strony
Firma
papieros3

Najlepsze akcesoria i gadżety zamiast papierosów: Mild i Volish

Firma Mild ma w swojej ofercie różnego typu e papierosy, zaczynając od tych bardziej wyszukanych rodzajów, kończąc na tych tańszych, lecz porównywalnej jakości. Papierosy elektroniczne marek takich jak Mild czy Volish zaliczają się do najpopularniejszych gadżetów, które charakteryzują się doskonałą jakością i perfekcyjnym wykonaniem. E papierosy są ciekawą opcją dla osób palących, ponieważ można ich używać również w miejscach publicznych. Wśród dostępnych propozycji firm Mild oraz Volish odnaleźć można e papierosy w różnych kształtach i rozmiarach. Zwykłe zestawy, w jakich można kupić e papierosy są w niewysokich cenach, a zastosowane do ich wykonania materiały są doskonałej jakości.
Sprzęt do druku

Jakie są najtańsze drukarnie w małopolsce

Gdy planujemy promować się drukowanymi materiałami, a nie mieliśmy do tej pory kontaktu z żadną drukarnią warto poszukać najlepszej oferty używając Internetu. Od samego początku powinniśmy wiedzieć czego potrzebujemy. Nie każda drukarnia posiada maszyny umożliwiające dla przykładu tłoczenie nadruków. Przykładowo firma oferująca drukowanie plakatów kraków dysponuje takim zapleczem. Dzięki temu plakaty są bardzo dobrej jakości.
Mocne wejście Twojej firmy

Tworzymy firmę

Zakładanie firmy, na przekór potocznego myślenia, wcale nie jest takie trudne. Po prostu trzeba pamiętać o paru istotnych stopniach. Poniżej praktyczny przewodnik, w którym nakreślone jest przystępnie, jak to zrobić.
integracja w firmie

Popularność imprez firmowych

Coraz więcej firm decyduje się na przygotowywanie regularnie dla swoich pracowników imprez incentive. Pod tym pojęciem ukrywa się nic innego jak różnego rodzaju wyjazdy integracyjne. Zwykle szefowie firm zlecają organizację takiego rodzaju wydarzeń działom HR, a czasami decydują się na zlecenie takiego zadania firmie zewnętrznej. Działa wiele takich firm, które są wyspecjalizowane w całościowym przygotowywaniu tego rodzaju imprez.

Oszczędzamy - obligacje korporacyjne, listy zastawne

Ostatnia afera z oszustwem kanciarskiej firmy inwestycyjnej z Trójmiasta pokazała Polakom, że nie warto inwestować pieniędzy w niesprawdzonych miejscach. Ten błąd zaufania do prywatnej inicjatywy czynie, że popularniejsze są formy pomnażania pieniędzy zabezpieczane przez rząd.
Teczki ofertowe

Jak reklamować swoje przedsiębiorstwo

Co krok w obecnych czasach natykamy się na reklamy. Są wszędzie i w każdej możliwej formie. Od wielkich billboardów przy ulicach, przez plakaty, całe strony w gazetach, pendrive’y czy innego typu gadżety Kiedy mamy firmę, która trudni się sprzedawaniem czegoś – produktów czy usług – to nie ma znaczenia, najważniejszym nośnikiem reklamy będą teczki ofertowe.

Przenieśmy biznes do Sieci

Jak trudno w naszym świecie, w dobie utrzymującego się kryzysu, utrzymać firmę na rynku, wiedzą ci, którzy zdecydowali się na ten szalony krok. Konsumenci żyją teraz niezwykle ekonomicznie i trudno jest trafić do nowych nabywców. Należy szukać pozostałych kanałów przekazu oraz trafiać do rozmaitych grup przyszłych klientów.
praca

BHP - główne wiadomości

Z pojęciem bezpieczeństwa i higieny pracy (w skrócie BHP) można się spotkać ogromnie często. Termin ten został wymyślony i wdrożony wiele lat temu i stosowany jest w bardzo wielu różnych lokalizacjach i okazjach. Określenie to obejmuje zbiór konkretnych przepisów, na temat reguł bezpiecznej i prawidłowej pracy fabryce czy innych zakładach. Zasady BHP dotyczą właściwie każdego miejsca, w którym znajduje się większa liczba osób przez dłuższy czas.
Szara strefa

Zakładanie własnej firmy od A do Z

Obierając ścieżkę kariery zawodowej wielu z nas wychodzi z zamiarem otworzenia własnej firmy. Posiadanie osobistej firmy ma wiele zalet: pracujemy sami dla siebie, nie na osoby, którzy są nad nami, zyskujemy możliwość podejmowania własnych decyzji, kierowania rozwojem firmy, doboru odpowiadających nam współpracowników i podwładnych. Jak to się mówi: „sami sobie jesteśmy szefami”.
Domeny to wizytówka twojej strony

Jaka będzie najlepsza domena

Liczba odsłon naszej strony w siei zazwyczaj jest zależne w dużym stopniu także od jej adresu. Gdy jest prosty do zapamiętania, powiązany z branżą w jakiej działamy i stosunkowo krótki, mamy spore szanse, że potencjalny użytkownik ją zapamięta, nawet jeśli nie będzie miał naszej wizytówki. Mamy wiele opcji, bo sprzedaż domen internetowych to mocno rozwijający się rynek, szczególnie w naszej dekadzie.