Menu strony
Firma
IT

Konsolidacje finansowe w biznesie jak powinna wyglądać i z czego się składa?

Kiedy mamy firmę powinniśmy zwracać uwagę na to, że potrzebujemy do jej prowadzenia odpowiednich narzędzi. Przy początkach prowadzenia firmy nie będziemy wszystkiego wiedzieć ale ważne jest, żeby zatrudnić osoby, które dużo wiedzą. Tak, więc jeżeli nasza firma wiąże się z niektórymi branżami, w tym zwłaszcza z branżą finansową i nie chodzi tu po prostu o finanse firmy, którymi musi zająć się księgowy, a ogółem o działania w branży finansowej, to trzeba zatrudnić analityka finansowego.
Wnętrze fabryki

W jaki sposób dzisiaj wybierać wyposażenie dla przemysłu, by mieć pewność, że podejmuje się faktycznie rozsądną decyzję?

Działalność przemysłowa cieszy się aktualnie bardzo dużą popularnością, w szczególności przez wzgląd na fakt, że to właśnie przemysł generuje duże zyski. Oczywiście, kluczem do sukcesu jest zazwyczaj skompletowanie niezbędnego wyposażenia, jak na przykład węże przemysłowe.
Mocne wejście Twojej firmy

Tworzymy firmę

Zakładanie firmy, pomimo potocznego myślenia, wcale nie okazuje się takie ciężkie. Należy pamiętać o niezbędnych i ważnych stopniach. Oto krótki tekst, w którym nakreślone jest przejrzyście, jak to zrobić.
praca

BHP - główne wiadomości

Z określeniem bezpieczeństwa i higieny pracy (skrótowo BHP) ma się do czynienia bardzo często. Termin ten powstał i został wprowadzony wiele lat temu i znajduje zastosowanie w bardzo wielu zróżnicowanych miejscach i okazjach. Określenie to obejmuje zbiór określonych przepisów, dotyczących reguł bezpiecznej i prawidłowej pracy fabryce czy innych zakładach. Punkty bezpieczeństwa i higieny pracy dotyczą w zasadzie każdego budynku, w którym przebywa spora liczba osób przez dłuższy czas.
LAPTOP Z SERII Q

Skuteczne zarządzanie zasobami

Systemy informatyczne w firmie są pomocne w skutecznym obrocie zasobami i w przetwarzaniu dostępnych danych. Nawet bardzo małe przedsiębiorstwo może pozwolić sobie na wdrożenie pakietu takiego oprogramowania, które powszechnie określa się skrótem „erp”.
Teczki ofertowe

Jak reklamować swoje przedsiębiorstwo

Co krok ostatnimi czasy natykamy się na reklamy. Są wszędzie i w każdej możliwej formie. Od ogromnych billboardów na ulicach, przez citylighty, duże strony w czasopismach, breloczki czy innego typu przedmioty Jeżeli mamy firmę, która zajmuje się dystrybucją czegokolwiek – produktów czy usług – to bez znaczenia, najistotniejszym nośnikiem reklamowym są teczki ofertowe.

Oszczędzamy - obligacje korporacyjne, listy zastawne

Niedawna afera z udziałem nieuczciwej firmy inwestycyjnej z Gdańska uświadomiła Polakom, że nie można lokować oszczędności w niesprawdzonych rękach. Ten błąd zaufania do parabanków czynie, że częściej wybierane stają się modele pomnażania pieniędzy gwarantowane przez rząd.
Telebim

W jaki sposób najlepiej szukać firmy zajmującej się sprzątaniem, o czym powinno się pamiętać przy wyborze

Właściciele budynków coraz chętniej korzystają z dobrze zorganizowanych usług porządkowych, które są oferowane przez różne firmy które się tym zajmują. Lecz wybór dobrej firmy nie będzie wcale proste, bo może być przy tym kilka pułapek. Najlepszą metodą będzie znalezienie kogoś poleconego, rekomendacja od zadowolonego klienta daje dużą pewność, że usługi zostaną zrealizowane w odpowiedni sposób.
komputery

System ERP - podstawowe informacje

Praktycznie każda znacząca organizacja, niezależnie od tego, czy jest to przedsiębiorstwo, urząd czy innego typu instytucja, jest wykorzystuje w swej pracy oprogramowanie erp, które jest znakomitym narzędziem usprawniającym zarządzanie w różnych obszarach, niekiedy istotnych dla ich sprawnego działania. Tak więc aplikacje te mogą wspomagać procesy zachodzące w księgowości, finansach, kadrach i płacach, mogą trudnić się technicznym przygotowaniem produkcji oraz jej sterowaniem, zaopatrzeniem, gospodarką magazynową, pełnym procesem sprzedaży oraz logistyką i zarządzaniem jakością.
Naklejki na ścianę

Naklejki na szkło dla każdego

Naklejki na szyby to oryginalny i stosunkowo nie zbyt kosztowny sposób na skuteczną reklamę firmy czy działalności gospodarczej, jakiemu trzeba się przyjrzeć bliżej. Obecnie duże ilości trudności z kwestiami biznesowymi firmy są w stanie pomóc rozwiązać doświadczeni fachowcy od reklamy oraz działań marketingowych. Na pewno warto odwiedzić kilka firm zajmujących się taką działalnością, aby mieć duże rozeznanie.