Menu strony
Świat
samochody

Nie posiadasz planu na prezenty? Gry planszowe to prawdziwy przebój - przekonaj się sam!

Posiadasz już niespodzianki dla swoich krewnych czy w dalszym ciągu gonisz czegoś niezapomnianego czym zdołałbyś ich obdarować w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia? O ile nie masz jakiegokolwiek przeświadczenia na co się zdecydować w tym roku to ważne jest, aby zdać sobie sprawę z tego, iż planszówka to trafna zabawa nie jedynie dla dzieciaków, lecz w szczególności dla dorosłych.


Nie posiadasz planu na prezenty? Gry planszowe to prawdziwy przebój - przekonaj się sam!

Święta Bożonarodzeniowe to najlepszy moment, żeby dać grę planszową bliskiej nam osobie.
filmy dla dzieci i dorosłych np. alvin i wiewiórki 3

Filmy które warto obejrzeć.

Współczesne filmy pozostają dużą atrakcją dla osób w każdym wieku. Dzięki temu na dobrze wyreżyserowane filmy można wybierać się całymi rodzinami bądź grupami osób.
ubrania - obrazek

Błyskawiczny pomysł na rozrywkę - dobry film

Większość Polaków nie umie wyobrazić sobie popołudnia bez oglądania tv. Uwielbiamy filmy, zwłaszcza komediowe. Idealny pomysł na wieczorny relaks to dla większości z nas fotel oraz film.
Gra komputerowa

Jakiego rodzaju gry komputerowe będą najodpowiedniejsze dla Twojej pociechy?

Jeśli jesteś już rodzicem rozwijającego się dziecka, bez wątpliwości wiesz już dobrze, jak ciężkie jest właściwe wychowywanie takiego małego człowieka. Niemalże na każdym kroku trzeba mieć oczy dookoła głowy - zwłaszcza, że w dzisiejszym świecie na małe osóbki czeka naprawdę sporo zagrożeń. Jednym z poważnych tematów są gry na komputer i ich wpływ na rozwój dziecka. Czy pozwalać swojemu dziecku grać w gry na komputerze, a jeżeli tak, to jakie rodzaje będą dla niego najlepsze?
eragon 2

Propozycja interesujących prezentów z księgarni. Co spodoba się osobom w różnym wieku?

Nabywanie prezentów to konieczność poszukiwania pomysłów na taki prezent. Gdzie indziej jak nie w księgarni możemy odnaleźć dużo ciekawych pomysłów?


Propozycja interesujących prezentów z księgarni. Co spodoba się osobom w różnym wieku?

Szukając podarunku dla młodej osoby, dobrze jest pomyśleć o czymś przydatnym do szkoły. Na pewno przydać się może coś z lektur. Obecnie coraz bardziej popularne są lektury do słuchania. Możemy coś robić, a jednocześnie słuchać lektury. Z tego względu Krzyżacy audiobook, to świetny pomysł. Uczeń może wcześniej sięgnąć po lekturę i się z nią zaznajomić. Później, już w trakcie jej omawiania wystarczy, iż powtórzy ważne szczegóły i już będzie wiedział sporo na temat książki. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej sprawdź krzyżacy książka audio. Dla tych co lubią fantasy Eragon 2 jest odpowiednią pozycją. Pozwoli przenieść się do magicznego świata oraz oderwać trochę od obowiązków. Najlepiej, gdy połączymy przyjemne z pożytecznym oraz podarujemy młodemu człowiekowi takie dwie powyższe pozycje książkowe.
Prawo dzieci do soboty bez telewizora

40% dzieci marzy

Prawo dzieci do soboty bez telewizora
Jednym z największych „pożeraczy” wolnego czasu i bliskości w rodzinie jest telewizor, co potwierdzają najnowsze badania oglądania telewizji prowadzone przez TNS OBOP. W okresie styczeń-kwiecień 2011 roku przeciętne dziecko spędziło dziennie średnio przed telewizorem 2 godziny i 25 minut.  To razem 34 dni w roku. Najwięcej czasu przed telewizorem spędziło w sobotę  – 3 godziny i 4 minuty. Absolutny rekord padł w sobotę 5 marca – aż 3 godzin i 43 minut.
słuchowisko

Słuchowiska jako twórczy sposób na rozrywkę, a zarazem zaznajomienie się z literaturą

Brak czasu jest to stan powszechny. W jaki sposób w tak rozpędzonym świecie znaleźć moment na czytanie książek? Interesująca alternatywą są audiobooki. Doświadczamy literatury, a zarazem możemy robić inną czynność.