Menu strony
Pracodawca
strona www

LinkedIn – portal dla poszukujących pracy oraz poszukujących pracownika Czytaj na ten temat więcej

Portale społecznościowe biją rekordy popularności. Można dzięki nim nie tylko odnowić stare znajomości. Istnieją również takie portale, które ułatwiają znalezienie pracy bądź poszukiwanie pracowników. Najpopularniejszym i najskuteczniejszym z nich jest LinkedIn.
Praca przy komputerze

Propozycje zatrudnienia w różnych regionach Polski.

Jeśli przegląda się propozycje zatrudnienia w różnych rejonach Polski to będzie szansa dostrzec, że nie ma ich mało. Przede wszystkim, po lecie sytuacja na polskim rynku się ustabilizowała i tym samym będzie okazja znaleźć propozycje odnoszące się nie tylko do pracy sezonowej. Będzie chodzić w tym przypadku o pracę w biurze, albo także pracę na danych posadach kierowniczych.
rozmowa kwalifikacyjna

Cenne rady dla osób, które poszukują pracy

Najważniejsze wskazówki dla osób, jakie poszukują zatrudnienia bez wątpienia będą w stanie wyłożyć takie osoby, jakie poszukiwały etatu bardzo długo i nie umiały wyszukać dla siebie satysfakcjonującego wakatu. Jak albowiem wiadomo, bezpośrednio dzięki takiej metodzie prób i błędów można się najwięcej dowiedzieć oraz wyszukać wzór tego, jak należy zachowywać się, aby odnieść korzyści.
korporacja

Praca w znanej firmie – plusy i minusy

W dzisiejszych czasach rynek pracy nie daje zbyt dużych nadziei na znalezienie ciekawej pracy, czy na rozwój zawodowy. Sporo osób bez rezultatów poszukuje zatrudnienia, a ci, którzy mają pracę, często nie są nią usatysfakcjonowani.
grupa prawników

Aktualizacje tego, co ważne w naszym kraju

Wiadomo, że u nas w państwie, chociaż oczywiście nie jedynie w naszym kraju, wszystko jest obwarowane wieloma przepisami. Nie za każdym razem zdają nam się one sensowne, a po czasie również ustawodawcom zdają się one przestarzałe i w takiej sytuacji pewne ustawy mają swoje nowelizacje, tak żeby wszystko wpasowywało się w obecną sytuację.
zbieranie danych osobowych

O jakie dane osobowe ma prawo prosić pracodawca?

Reguła dotycząca gromadzenia i przetwarzania informacji osobowych pracobiorców jest jednakowa jak w wypadku danych pozyskanych od klientów.


O jakie dane osobowe ma prawo prosić pracodawca?

Musimy zawsze mieć na uwadze, by nie gromadzić informacji, jakie nie są uzasadnione przepisami.
praca po studiach

Pierwsza praca jak ją znaleźć?-jak szukać?

Chcąc wejść na rynek pracy, trzeba postarać się, by wzmocnić swą pozycje z punktu widzenia pracodawcy. Wraz ze wzrostem poziomuwykształcenia potencjalnych pracowników, wzrastają też oczekiwania pracodawców wobec ludzi, których mieliby zatrudnić. Co zatem należy zrobić, aby być postrzeganym jako najlepszy?
szkolenie firmowe

O tym dlaczego warto się dokształcać. Jakie to profity daje oraz jak wpływa na zdolności indywidualne, lecz także na korzyści dla firmy

Obecne czasy są niesamowicie zmienne, wszystko przeobraża się w zastraszającym tempie, aż trudno jest to w jakiś sposób okiełznać. W ten sposób całkiem zasadne jest twierdzenie, że warto się szkolić, żeby za tym wszystkim nadążyć. Z jednej bowiem strony mamy te przeobrażenia, z drugiej wciąż bardziej wymagających prawodawców. By to pogodzić oraz się odnaleźć w rzeczywistości niezbędne, aby szkolić się na bieżąco, nie zapominając o odkrywaniu nowych trendów w danej dziedzinie. Bez wątpienia każdy pracodawca pragnąłby posiadać w swoich szeregach pracowników, którzy odznaczają się zdobywania nowej wiedzy, jak również dostosowania własnych działań do zmian, które zachodzą na rynku.
Praca przy komputerze

Wybierz zawód z przyszłością

Kiedy decyduje się o kierunku wykształcenia, powinno się połączyć swoje zainteresowania z prognozami, jaki zawód będzie za kilka lat przyszłościowy. Opcje, jakie daje dziś praca dla programisty w Polsce są niemałe. Eksperci, którzy znakomicie znają się na branży it oraz mogą pochwalić się pokaźnym doświadczeniem, zdobywanym także podczas studiów są niezwykle wziętym typem kandydatów na rynku we współczesnym świecie.
monitorowanie pracowników

Czasami dobry pracownik też musi być kontrolowany. Taką politykę prowadzi wiele firm. Jest legalna, ale trzeba robić to jawnie

Nikt z nas nie lubi być obserwowany. Sporo ludzi to najzwyczajniej w świecie krępuje. Na co dzień jednakże wciąż jesteśmy obserwowani także sami zresztą to czynimy. Wystarczy udać się w miasto, wszyscy na siebie spoglądają, z zaciekawieniem albo nie, ale jednak oceniamy daną osobę po odzieniu czy zachowaniu. To zwyczajna sytuacja, więc nie ma co popadać w paranoję. Problem jest wtedy, gdy monitoring znajduje się w miejscu pracy. Sporo ludzi żywo się przeciwko temu wypowiada, ale pracodawca ma tego typu prawo, jednak musi o tym fakcie powiadomić pracowników.
1 2