Menu strony
Pracodawca
monitorowanie pracowników

Czasami dobry pracownik też musi być kontrolowany. Taką politykę prowadzi wiele firm. Jest legalna, ale trzeba robić to jawnie

Nikt z nas nie lubi być obserwowany. Sporo ludzi to najzwyczajniej w świecie krępuje. Na co dzień jednakże wciąż jesteśmy obserwowani także sami zresztą to czynimy. Wystarczy udać się w miasto, wszyscy na siebie spoglądają, z zaciekawieniem albo nie, ale jednak oceniamy daną osobę po odzieniu czy zachowaniu. To zwyczajna sytuacja, więc nie ma co popadać w paranoję. Problem jest wtedy, gdy monitoring znajduje się w miejscu pracy. Sporo ludzi żywo się przeciwko temu wypowiada, ale pracodawca ma tego typu prawo, jednak musi o tym fakcie powiadomić pracowników.
rozmowa kwalifikacyjna

Cenne rady dla osób, które poszukują pracy

Najważniejsze wskazówki dla osób, które szukają pracy z pewnością będą w mocy wyłożyć te osoby, które robiły to przez długi czas i nie potrafiły znaleźć dla siebie zadowalającego wakatu. Jak bowiem jest wiadome, dokładnie dzięki takiej technice poszukiwania trafnych i nietrafionych rozwiązań da się najwięcej nauczyć i wyszukać wzorzec tego, w jaki sposób powinno się postępować, aby pozyskać powodzenie.
grupa prawników

Aktualizacje tego, co ważne w naszym kraju

Oczywistością jest, że w naszym państwie, chociaż oczywiście nie tylko w naszym kraju, wszystko jest obwarowane dużą ilością przepisów. Nie za każdym razem wydają nam się one logiczne, a po czasie też ludziom je ustanawiającym wydają się one przestarzałe i w takiej sytuacji jakieś ustawy są nowelizowane, tak żeby wszystko wpasowywało się w obecną sytuację.
praca po studiach

Pierwsza praca jak ją znaleźć?-jak szukać?

Planując utrzymać się na rynku pracy, trzeba dołożyć wszelkich starań, aby wzmocnić swoją pozycje w oczach pracodawcy. Wraz ze wzrostem poziomuwyedukowania przyszłych zatrudnionych, rosną też wymagania pracodawców wobec ludzi, których mieliby zatrudnić. Co więc trzeba uczynić, by stać się idealny kandydat?
strona www

LinkedIn – portal dla poszukujących pracy oraz poszukujących pracownika Czytaj na ten temat więcej

Portale społecznościowe cieszą się ogromną popularnością. Można dzięki nim nie tylko odnowić stare znajomości. Istnieją również takie portale, które znacznie ułatwiają znalezienie pracy lub poszukiwanie pracownika. Najpopularniejszym i najskuteczniejszym z nich jest LinkedIn.
Praca przy komputerze

Wybierz zawód z przyszłością

Gdy decyduje się o kierunku studiów, powinno się połączyć własne umiejętności z prognozami, jaki zawód będzie za kilka lat najbardziej wzięty. Szanse, jakie daje w dzisiejszych czasach praca dla programisty w Polsce są nieograniczone. Specjaliści, którzy znakomicie znają się na branży it oraz mogą cieszyć się pokaźnym doświadczeniem, zdobywanym również podczas studiów są niesamowicie wziętym typem kandydatów na rynku we współczesnym świecie.
Praca przy komputerze

Propozycje zatrudnienia w różnych regionach Polski.

Jeżeli przegląda się oferty zatrudnienia w różnych regionach kraju to można dostrzec, że nie będzie ich niewiele. W głównej mierze, po lecie sytuacja na rodzimym rynku się ustabilizowała i tym sposobem będzie okazja znaleźć propozycje odnoszące się nie tylko do pracy sezonowej. Będzie chodzić w takim przypadku o pracę biurową, czy także pracę na określonych posadach kierowniczych.
Praca, biznesmen

W jaki sposób przeprowadzić ocenę pracownika?

w Polsce ukazuje się coraz więcej korporacji chcących inwestować w biegłego w danej dziedzinie pracownika. postanawiają uzupełnić swoje systemy o pakiety ocen pracowniczych , które mogą podsumować wydajność w danym kwartale czy miesiącu. Stosuje się je w zamyśle usunięcia najsłabszego ogniwa, lub likwidowania kłopotów organizacji.
szkolenie firmowe

O tym dlaczego warto się dokształcać. Jakie to profity daje oraz jak wpływa na zdolności indywidualne, lecz także na korzyści dla firmy

Dzisiejsze czasy są bardzo zmienne, wszystko przeobraża się w zastraszającym tempie, aż ciężko nad tym zapanować. W taki sposób całkiem uzasadnione staje się twierdzenie, że warto się doszkalać, aby za tym wszystkim nadążyć. Z jednej bowiem strony mamy te zmiany, z drugiej coraz bardziej wymagających prawodawców. By to pogodzić oraz się odnaleźć w rzeczywistości konieczne jest, aby uczyć się na bieżąco, nie zapominając o odkrywaniu najnowszych trendów w danej dziedzinie. Z pewnością każdy pracodawca chciałby posiadać w swoich szeregach pracowników, którzy posiadają zdolność zdobywania nowej wiedzy, a także dostosowania swoich działań do zmian, jakie mają miejsce na rynku.
korporacja

Praca w znanej firmie – plusy i minusy

W dzisiejszej rzeczywistości rynek pracy nie daje zbyt wielkich szans na zdobycie dobrej pracy, czy na rozwój osobisty. Sporo osób bez skutku szuka zatrudnienia, a ci, którzy mają pracę, często nie są z niej zadowoleni.