Menu strony
Przepisy
kable

Renta dożywotnia czy odwrócony kredyt hipoteczny?

Produkty kredytowe dla seniorów wciąż nie są w naszej ojczyźnie popularne, ale rynek regularnie rośnie.


Renta dożywotnia czy odwrócony kredyt hipoteczny?

W 2014 r liczba umów sygnowanych poprzez hipoteczne fundusze zrzeszone w Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych sięgnęła 500.
porady

Co zrobić, jeżeli mamy problemy natury prawnej? Jak działać? Z jakiej pomocy skorzystać?

Istnieją takie sytuacje w życiu, gdy niezbędna jest pomoc osoby, która nas rozumie i jest w stanie nas wspierać. Są to momenty, jak nie wiemy, co robić i bliska osoba jest dla nas oparciem.
E-biznes, internet

Radca prawny - niezastąpiona pomoc przy kłopotach prawnych.

Prawo obowiązuje wszystkich ludzi. Przepisy są niestety dostatecznie skomplikowanym zbiorem zasad, że niemądrze jest oczekiwać, że każdy obywatel będzie rozumiał każdy przepis, choć, przynajmniej teoretycznie, ma taki obowiązek. Szczęśliwie nie musimy być skazani na ślęczenie wśród setek tomów i paragrafów.
cysterna na drodze

Przewóz oraz magazynowanie materiałów toksycznych

Każdy biznes nastręcza wykorzystywania prądu. Nośników prądu jest oczywiście sporo. Zacząwszy od - jak mówią - narodowego skarbu węgla, aż po rozmaitego rodzaju wtórne ropy naftowej.
Umowa

Jak zrozumieć różnorodne prawne sprawy i wykorzystać je w swoim życiu?

Cały nasz świat wsparty jest na różnych umowach, deklaracjach, pewnych postanowieniach, dzięki którym możliwe jest funkcjonowanie określonego porządku prawnego i społecznego. To dzięki takim działaniom dość prosto odnaleźć się w gąszczu różnorodnych przepisów, jak dochodzi do takiej sytuacji, typu sprawa rozwodowa lub zrezygnowanie z pracy. Oczywiście, sprawa takiego typu ma drugie dno, bo przecież określenie “gąszcz przepisów” odnosi się często do samego systemu, jaki jest - delikatnie mówiąc - dosyć trudny do zrozumienia.
Strażacy w akcji

8 metod, jakim sposobem zapobiegać zatrucia tlenkiem węgla

Jest bezwonny, bezbarwny i toksyczny, zjawia się bezszelestnie i bez alarmu może zabić. Tlenek węgla, czyli czad, to ogromne zagrożenie w każdym budynku. Warto wiedzieć, jak powstaje, jakie powoduje objawy i jak trzeba działać, kiedy odnajdziemy osobę zatrutą czadem.
długi

Porządny program do obsługi faktur bardzo polepszy działanie każdej spółki czy biura rachunkowego

Jeżeli prowadzimy biuro rachunkowe albo własną firmę, to na pewno dobrze znamy uciążliwości powiązane z własnoręcznym uzupełnianiem faktur oraz wprowadzaniem ich do systemu.
prawo

Profesjonalna obsługa prawnicza firm Warszawa

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z przymusem interpretacji i wykorzystywania norm ustawowych z różnych zakresów prawa. Świeżo powstałe małe firmy nierzadko starają się rozplątać trudności samodzielnie. Takie zachowanie niestety ma często odwrotny skutek.
strona sklepu internetowego na laptopie

W sytuacji, kiedy zamierzasz uruchomić sklepik internetowy, powinieneś stworzyć odpowiedni regulamin

Z roku na rok internet zdobywa coraz większe grono zadowolonych użytkowników oraz robi się coraz powszechniejszy. Wzrasta również popularność zakupów dokonywanych za pośrednictwem stron sieciowych. Klienci lubią sklepy w sieci, ponieważ zakupy w nich są bardzo wygodne oraz szybkie, a nierzadko też korzystne pod kątem cen. W wypadku, jeżeli chce się odnieść sukces w handlu, należy uruchomić także sklepik sieciowy.
Prawo

Propozycja biura prawnego - w jaki sposób znaleźć specjalistę wśród tylu ofert?

Czasem wydaje nam się, że prawnicy po prostu mają za zadanie doprowadzić sprawę do pomyślnego końca dla swoich klientów. Poza tym zdaje nam się, że są niezbyt mili i wyrażają się bardzo zawile.
1 2