Menu strony
Sklepy
skąpiec logo

Kupuj przez internet i płać mniej

31 października obchodzimy Światowy Dzień Oszczędzania. Serwis porównujący ceny Skąpiec.pl postanowił przyjrzeć się sposobom oszczędzania podczas robienia zakupów w Internecie.
gry

Najbardziej znaczące zalety gry GTA

Należy zwrócić uwagę, że GTA to bardzo dobra gra. Akurat co do tego raczej nigdy nie miałem wątpliwości. Na dobry początek, było to ponad 10 lat temu, najzwyczajniej grałem w Grand Theft Auto na zwykłym pececie. Jednak w tym momencie wyłącznie konsola ps3! Prawda jest taka, że ciężko jest mi sobie wyobrazić to, aby nadal grać w Grand Theft Auto na swoim komputerze. To bez sensu! Jednakże należy mieć na uwadze, że w wielu przypadkach gry na konsole są dosyć drogie. Szczególnie mowa w tym momencie o sytuacji finansowej typowego Kowalskiego. Co zatem robić?
internet

Jak kupować i sprzedawać przez Internet

W dobie internetu i ograniczonego czasu coraz częściej kupujemy w sieci. ułatwiamy sobie życie poprzez sprzedaż internetową. Upraszcza nam to zakup produktów, które są trudno dostępne lub sprowadzane z za granicy.
tesco

Gazetki promocyjne – znakomity sposób na reklamę

We współczesnych czasach sklepy muszą walczyć o klientów, gdyż stale powstają nowe sieci proponujące coraz lepsze i – naturalnie – coraz tańsze produkty. Aby wybić się spośród konkurencji, powinniśmy zainwestować w odpowiednią reklamę. Świetną metodą, która zaprezentuje asortyment naszej firmy, a równocześnie pozwoli pozyskać klientów kuszącymi artykułami, są gazetki promocyjne. Dlaczego dobrze jest wziąć je pod uwagę?
Wyprzedaże sklepowe

Gazetki promocyjne z branży spożywczej

Firmy dostarczające doskonałej jakości przetwory spożywcze troszczą się o zachowanie wszystkich norm unijnych. Nie ulega to wątpliwości wobec rozmaitych kontroli, dotyczących stanu oraz jakości jedzenia dystrybuowanego u nas. O rozmaitych, bardzo korzystnych przecenach i ofertach bonusowych informują użyteczne gazetki promocyjne. To właśnie w nich zawarte są podstawowe informacje, które są dla klientów na wyciągnięcie ręki.