Menu strony
Kredyty
Oszczędzanie, pieniądze

Błyskawiczne internetowe pożyczki czyli jakie znaleźć rozwiązanie, jak pewnej chwili trzeba będzie pożyczyć pieniądze

Kiedy ktoś stanie przed dużą potrzebą zdobycia szybko gotówki to ma parę opcji. Może się zapożyczyć u znajomego, lub spróbować złożyć wniosek w jakimś banku. Lecz bankowe procedury trochę trwają, znajomi nie zawsze zechcą pomóc, więc pozostaje jeszcze jedna opcja, to znaczy pożyczka w jakiejś firmie pożyczkowej.
monety

Pożyczka w SKOKU

Pożyczka SKOK wygląda na jeden z najtańszych sposobów na niespodziewane koszty. SKOK to spółdzielnia, ale kredyty i pożyczki w SKOK-ach są udzielane identycznie jak pożyczki udzielają banki.
rodzina na swoim kredyty

Ostatni dzwonek przed zmianami w Rodzinie na Swoim

Od początku kwietnia tego roku wejdą w życie przyjęte przez rząd zmiany w programie dopłat do kredytu (Rodzina na Swoim). Najważniejszą z nich jest wykluczenie z programu rynku wtórnego. Obecnie aż 60% kredytów udzielanych było właśnie dla wsparcia takich transakcji, co po wejściu w życie zmian nie będzie już możliwe.

Kredyty konsolidacyjne w SKOK

Jeśli posiadasz dużo kredytów z których kwotą rat sobie nie dajesz rady lub pomału przestajesz, warto abyś poznał kredyt konsolidacyjny SKOK. Oferta jakim jest kredyt konsolidacyjny SKOK jest Twoją ostatnią "deską ratunku". W poniższej części postu opowiem Ci czym szczegółowo jest w SKOK kredyt konsolidacyjny i na czym on polega.
Rodzina na Swoim

Rządowy program - Rodzina na Swoim

Coraz wyższe odsetki oraz wahania kursów walut powodują, że ludzie planujący zakup własnego mieszkania czy domu poszukują sposobów na obniżenie opłat. Szansę taką dają dopłaty programu rządowego Rodzina na Swoim, którego popularność wciąż rośnie.
karty kredytowe

W jakich instytucjach finansowych można pożyczyć pieniądze na swoje potrzeby, zalety kredytów branych w bankach

Wysokość zarobków w Polsce powoduje, że wiele rodzin miewa duże problemy z oszczędnościami. Żyją praktycznie z miesiąca na miesiąc, od jednej wypłaty do drugiej, i wszystko jest dobrze, jeżeli nie pojawi się coś nieprzewidzianego. A w takim przypadku pojawić się może kłopot, gdzie zdobyć pieniądze, jeżeli się nie posiada żadnej odłożonej złotówki. Pomysłów w takim przypadku jest parę. Dla wielu najbardziej wygodnym jest wypożyczenie potrzebnej kwoty od bliskich czy kogoś znajomego.
karty kredytowe

Kredyty to łatwa ścieżka do zadłużenia. Jeśli nie jesteś zmuszony – nigdy nie pożyczaj!

O wiele lepiej jest odkładać niż robić użytek z pomocy finansowej różnorakich instytucji oferujących szybką gotówkę na chwilę. Choć pożyczki bywają apetyczne, bo pozwalają spełnić szybko konkretne pragnienia, finanse z nich pozyskane zwykle nie są warte ceny, jaką trzeba za nie zapłacić.
pieniądze i karty kredytowe

Co warto wiedzieć zanim jeszcze udamy się do banku?

Wszelkie banki zdecydowanie nie są fajnymi instytucjami finansowymi - oczywiście dbają o własny PR, najczęściej pracownicy banków są mili, najzupełniej inni, aniżeli typowy urzędnik. Jednakże to wyłącznie przyjazna otoczka! Fakty są takie, że jeśli nie chcielibyśmy po podpisaniu umowy z jednym bankiem mocno żałować swojej decyzji, narzekać na los, musimy do wszystkiego podejść mega solidnie. Sorry, no tak jest. Taki mamy klimat.
Kredyty i pożyczki

Jak wysłać wniosek kredytowy w ciągu paru kliknięć

W dwudziestym pierwszym wieku ludzie często usiłują zadbać nie tylko o szczęśliwe życie, ale również o odpowiedni zawód i dobry zarobek. Jak jednak powinno się inwestować w ten sposób zdobyte pieniądze? Dzisiaj wiele banków wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i dostosowuje swoje możliwości tak, aby bank online cechował się łatwą, przejrzystą obsługą, a jednocześnie był ekonomicznie korzystny dla klienta. Przy załatwianiu powszednich sprawunków coraz istotniejszą rolę spełnia mobilność i uniwersalność, w istotnym stopniu zapewniana przez znaczne możliwości, jakie niesie ze sobą Internet. W dzisiejszych czasach ogrom tymczasowych problemów z założenie swej firmy, zakupem mieszkania, samochodu lub pozostałych ważnych zakupów da się nadzwyczaj łatwo rozwikłać chociażby poprzez różnego rodzaju pożyczki i kredyty, dla przykładu mnóstwo osób stara się o wniosek kredytowy.