Menu strony
Przedsiębiorstwo
Business work

Programy lojalnościowe poprzez satysfakcję klienta pozwalają generować przychód finansowy

W obecnych czasach przeprowadzane są rozmaite działania marketingowe, jakie mają przełożyć się na jak najlepsze relacje z klientem, które również powinny utrzymywać się bardzo długo. To daje możliwość regularnie generować przychód finansowy, dlatego że każdy zadowolony klient będzie z chęcią i częściej korzystał z usług danej firmy, jak też polecanych przez nią dóbr. W takim celu wiele przedsiębiorstw stosuje rozmaite programy, które oparte są na stworzeniu korzystnych relacji z klientem i również zapewnieniem mu profesjonalnej obsługi, jaka wpłynie na jego zadowolenie i uznanie.
praca

BHP - główne wiadomości

Z pojęciem bezpieczeństwa i higieny pracy (w skrócie BHP) można się spotkać bardzo często. Termin ten powstał i został wdrożony dłuższy czas temu i stosowany jest w bardzo wielu różnych lokalizacjach i okazjach. Określenie to zawiera zbiór konkretnych przepisów, dotyczących zasad niezagrażającej zdrowiu i życiu i prawidłowej pracy w zakładzie produkcyjnym lub innym. Zasady bezpieczeństwa i higieny pracy dotyczą właściwie każdego miejsca, gdzie znajduje się znaczna liczba ludzi przez określony czas.
wycena przedsiębiorstwa

Chcesz sprzedać swą firmę Zorientuj się konkretnie, ile jest warta!

Jeśli właśnie chcesz sprzedać swoją firmę, którą starałeś się jak najlepiej rozwijać przez całe lata, a jednocześnie włożyłeś w to naprawdę wiele pracy i siły, na pewno wiesz dobrze, jak trudno będzie Ci się z nią rozstawać.
prawo

Jakim radcą prawnym zaufać

Nieznajomość prawa szkodzi – tą starą zasadę dobrze silnie wziąć sobie do serca. W dzisiejszych czasach wybór doskonałych kancelarii prawnych nie bywa najczęściej sprawą banalną. W obecnej dobie ogromnego pośpiechu oraz ciągłego zabiegania, ciężko jest nieraz w pełni zaufać nawet prawnikom znawcom. Samodzielne zorientowanie się w przepisach prawnych nie jest kwestią prostą. W dzisiejszych czasach bardzo trudno znaleźć się w matni pokomplikowanych przepisów prawnych , których nieznajomość może zwyczajowo narazić na poważny szwank.
geodezyjne przyrządy

Profesjonalne usługi geodezyjne na Dolnym Śląsku

W naszym kraju stale powiększa się baza usług związanych z geodezją oraz wiążących z tym sektorem opcji. Spore pole działania na tym obszarze to efekt wieloletniej pracy całego sztabu specjalistów nad ulepszaniem ofert. Klasyfikacja gruntów jest u nas na niesamowicie wysokim poziomie, a nasi profesjonaliści wciąż usilnie, z pełną systematycznością oraz zaangażowaniem pracują nad odświeżaniem swojej wiedzy. Oferując klientom maksimum możliwości przedstawiają swoje podejście do wykonywanej pracy, które jest godne podziwu i pochwały.
prawo, obsługa prawna

Obsługa prawna firmy - możesz ją powierzyć tylko specjalistom

Prowadzenie firmy nie należy do spraw łatwych, zwłaszcza w kontekście formalności prawnych. Dlatego jeśli chcemy stworzyć i prowadzić swój biznes w zgodzie z przepisami, jak również stawiać odpowiednie kroki w jej rozwoju, warto wesprzeć się usługami kancelarii, które często wykraczają poza tradycyjne usługi prawnicze, oferując obsługę księgową, doradztwo podatkowe, jak również doradztwo strategiczne oraz wiele innych.
nowoczesne biuro

Pracownicy z Ukrainy jako znakomita kadra do zajęć sezonowych

Coraz częściej pośród przedsiębiorców pojawia się pomysł dzierżawienia zatrudnionych pracowników innym podmiotom, po to, żeby uzyskać z owego tytułu dodatkowy przychód, zwłaszcza w sytuacji, gdy przedsiębiorstwo odczuwa zmniejszenie zapotrzebowania na jej usługi.

Przenieśmy biznes do Sieci

Jak ciężko w naszym świecie, w dobie szalejącego kryzysu, utrzymać firmę na rynku, wiedzą ci, którzy zdecydowali się na ten szalony krok. Ludzie żyją obecnie bardzo ekonomicznie i niełatwo jest trafić do potencjalnych klientów. Należy szukać pozostałych kanałów przekazu oraz docierać do różnych grup potencjalnych klientów.
dokumenty

Czy warto zatrudniać się na postawie umowy zlecenia czy umowy o dzieło, a może korzystniejszy będzie outsourcing pracowniczy? Czy na postawie tych umów przysługuje prawo do zwolnienia lekarskiego? Ten rok wprowadził troszkę zmian.

Duża liczba z nas rozważa, jakie korzyści poza wynagrodzeniem oczywiście osiągnie zatrudniając się na wszelkiego rodzaju umowy o pracę. Główneobiekcje wzbudza przede wszystkim umowa zlecenie i to, czy od niej odprowadzane są składki zus jak też czy na tej podstawie przysługuje personelowi zwolnienie lekarskie.

Znaczenie public relations w firmie

Public relations (często zapisywane jako PR) to zwrot, który ostatnio przewija się niezwykle często. Określenie to dotyczy wszystkich czynności, mających na celu budowanie i utrzymywanie przez określoną jednostkę dobrych relacji z otoczeniem. Jest to również starania o pozytywny wizerunek i opinię. W przypadku firm czynności takie są niezwykle istotne. Korzystny obraz przedsiębiorstwa pozwala na zdobywanie dobrych partnerów, a w rezultacie zawieranie umów i rozwijanie firmy.
1 2