Menu strony
Przedsiębiorstwo
Komputer all-in-one Wind AE2220

System ERP może być remedium dla przedsiębiorstwa

W przypadku kiedy dobieramy oprogramowanie dla przedsiębiorstw na ogół kierujemy się typem działalności gospodarczej, jaka jest prowadzona. Innym istotnym czynnikiem są priorytetowe cele jakie stawia sobie dane przedsiębiorstwo. W sytuacji, kiedy wynikną trudności z dokonaniem wyboru oprogramowania, pomocni mogą być fachowcy z dziedziny informatyki. Dobrym rozwiązaniem może być też poszukanie pomocy u osób posiadających doświadczenie związane z oprogramowaniem do komputerów. Wybór odpowiedniego programu z dość dużej oferty jaka jest proponowana, to najpoważniejszy moment w projekcie usprawnienia pracy przedsiębiorstwa.

Przenieśmy biznes do Sieci

Jak trudno w naszym świecie, w dobie utrzymującego się kryzysu, utrzymać firmę na rynku, wiedzą ci, którzy zdecydowali się na ten szalony krok. Konsumenci żyją teraz niezwykle ekonomicznie i trudno jest trafić do nowych nabywców. Należy szukać pozostałych kanałów przekazu oraz trafiać do rozmaitych grup przyszłych klientów.
praca

BHP - główne wiadomości

Z pojęciem bezpieczeństwa i higieny pracy (w skrócie BHP) można się spotkać ogromnie często. Termin ten został wymyślony i wdrożony wiele lat temu i stosowany jest w bardzo wielu różnych lokalizacjach i okazjach. Określenie to obejmuje zbiór konkretnych przepisów, na temat reguł bezpiecznej i prawidłowej pracy fabryce czy innych zakładach. Zasady BHP dotyczą właściwie każdego miejsca, w którym znajduje się większa liczba osób przez dłuższy czas.
prawo, obsługa prawna

Obsługa prawna firmy - możesz ją powierzyć tylko specjalistom

Prowadzenie swojej firmy nie jest bezproblemowe, zwłaszcza w kontekście przepisów prawa. Z tego powodu chcąc stworzyć i prowadzić swój biznes w zgodzie z przepisami, jak również czynić odpowiednie kroki w jej rozwoju, najlepiej skorzystać z usług kancelarii, które często wykraczają poza tradycyjne usługi prawnicze, zapewniając obsługę księgowości, doradztwo podatkowe, jak również doradztwo strategiczne oraz mnóstwo innych.
dokumenty

Czy warto zatrudniać się na postawie umowy zlecenia czy umowy o dzieło, a może korzystniejszy będzie outsourcing pracowniczy? Czy na postawie tych umów przysługuje prawo do zwolnienia lekarskiego? Ten rok wprowadził troszkę zmian.

Wielu z nas zastanawia się, jakie korzyści poza zapłatą oczywiście osiągnie zatrudniając się na różnego rodzaju umowy o pracę. Głównepodejrzliwość wzbudza przede wszystkim umowa zlecenie i to, czy od niej odprowadzane są składki zus jak również czy na tej podstawie przysługuje pracownikowi zwolnienie lekarskie.
książka

Każdy specjalista powinien przejść szkolenie z prawa autorskiego, aby znać swoje prawa i obowiązki względem innych kreatorów

Każda wchodząca na rynek firma winna w pierwszej kolejności zatroszczyć się o wybór wykwalifikowanych dodatkowo doświadczonych fachowców. Nie ulega wątpliwości, że istotne jest również to, aby współpracować z osobami początkującymi, pełnymi entuzjazmu i predyspozycji.
wycena przedsiębiorstwa

Chcesz sprzedać swą firmę Zorientuj się konkretnie, ile jest warta!

Jeżeli akurat musisz sprzedać swą firmę, którą starałeś się jak najlepiej rozwijać przez długie lata, a jednocześnie włożyłeś w to naprawdę mnóstwo pracy i siły, niewątpliwie wiesz znakomicie, jak ciężko będzie Ci się z nią rozstawać.
biurko

Nowatorskie oprogramowanie dla przedsiębiorstw

Niełatwo zobrazować sobie nieduże przedsiębiorstwo bez komputera. Dobór odpowiedniego oprogramowania nie jest prosty. Rynek jest spory, a przedsiębiorcy niekoniecznie go znają.
nowoczesne biuro

Pracownicy z Ukrainy jako znakomita kadra do zajęć sezonowych

Coraz częściej wśród przedsiębiorców uwidacznia się inicjatywa dzierżawienia zatrudnionych pracowników innym podmiotom, po to, by zdobyć z tego tytułu kolejny dochód, szczególnie w sytuacji, gdy jednostka odnotowuje obniżenie zapotrzebowania na jej usługi.
odliczenia

Dział kadr w firmie – z jakiego względu jego sprawne funkcjonowanie posiada dzisiaj tak duże znaczenie?

Każdy przedsiębiorca powinien mieć świadomość tego, że każdy sektor w firmie ma identyczne znaczenie dla jej sukcesu, w związku z tym nie należy lekceważyć żadnego obszaru działalności. Przykładem jest między innymi dział kadr i HR, który zajmuje się zarządzaniem zasobami ludzkimi. W gestii tego rodzaju sektorów przedsiębiorstwu leży w dodatku realizowanie wszelkiego rodzaju rozliczeń, jak zus odliczenia.
1 2