Menu strony
Dokument
E-biznes, internet

WorkFlow- obieg informacji w Twojej firmie

Jednym z najczęściej spotykanych problemów przy prowadzeniu dużego lub średniego przedsiębiorstwa jest obieg dokumentów i informacji. Klasyczny, papierowy sposób jest niezbyt szybki i zawodny, ze względu chociażby na fakt, że jakiś istotny dokument przykładowo może się zgubić workflow.
notariusz wrocław

Notariusz jako postać zaufania społecznego

Notariusz to mianowany przez ministra sprawiedliwości prawnik notariatu upoważniony do tworzenia aktów notarialnych i dokonywania różnych czynności notarialnych.


Notariusz jako postać zaufania społecznego

Notariusz Wrocław jest postacią zaufania społecznego i zobowiązany jest do dopełniania działań, którym strony są obowiązane, bądź chcą przyznać formę notarialną, przy czym działania takie mają charakter poświadczenia oficjalnego.
pieniędzy

Notariusz Ochota chętnie pomaga wszystkim w potrzebie

Jeżeli powinniśmy przygotować jakieś dokumenty, które będą miały sporą ważność nawet przed sądem oraz których nie da się zakwestionować, to obowiązkowo musimy to wykonać w obecności wykwalifikowanego człowieka, który swą powagą będzie miał możliwość potwierdzić, że konkretny wpis został przez nas stworzony bez przymusu oraz okazaliśmy się być w pełni pewni tego co ma miejsce.
zagraniczne banknoty

Oferty prawne, jakie mogą ułatwić nasz byt

Chociaż na co dzień się o tym nie mówi, czasem w życiu każdego z nas nadchodzi taki moment, kiedy pomoc prawnika okaże się niezbędna, gdy po prostu nie poradzimy sobie bez fachowej wiedzy oraz szerokiego doświadczenia.
rzeczoznawcy majątkowi

Do kogo zwrócić się kiedy potrzebujemy oceny nieruchomości

Bez względu na to czy jesteśmy osobą fizyczną czy posiadaczem firmy, potrzebujemy czasem w naszych decyzjach biznesowych wsparcia specjalistów. Nikogo dziś nie dziwi fakt zlecania poniektórych prac księgowemu bądź informatykowi. Obecnie różne profesje przechodzą proces dużej specjalizacji, tyczy się to także profesji mających związek z finansami lub z prawem.
nieruchomości

Przez całe swoje życie starałeś się żyć uczciwie

Takie same zdanie mają też o Tobie przyjaciele i znajomi. Nigdy nie wdepnąłeś w konflikt z prawem, nigdy nie wyrządziłeś nikomu krzywdy. Przykro, ale nieprzewidziany nieszczęśliwy traf zmusił Cię do tego, iż musisz udokumentować własną uczciwość przed sądem.
sieć

Czym jest polityka prywatności i w jaki sposób ją poprawnie stosować?

Prawo do prywatności powinna posiadać każda osoba. To człowiek powinien decydować o tym, jakie wiadomości z jego życia są podawane do informacji dla innych osób. Warto o tym pamiętać oraz egzekwować to prawo. Z tego względu tak ogromne znaczenie ma aktualnie polityka prywatności. Co kryje się pod tym terminem?
audyt

Rozliczenia skarbowe - zastosowania, dzięki których proces będzie dużo łatwiejszy

Dla każdego rozpoczęcie roku kalendarzowego kojarzy się ze sporą pracą powiązaną z rozliczeniem skarbowym. Na szczęście aktualnie coraz więcej spraw da się z łatwością uregulować za sprawą internetu.
składka

Kiedy nieodzowny mi będzie jurysta?

Zdaje ci się, że świat prawniczy jest daleko od twego powszedniego życia? Nawet nie wiesz jak bardzo możesz się mylić. Życie przysparza nam różnorodnych kłopotów, z którymi przychodzi nam sobie radzić.
obrazeczek - firmy

Skuteczne ocenienie wartości mieszkania w wielkim mieście – czemu lepiej jest się zgłosić do specjalisty?

Wycenienie mieszkania to proces, jaki potrafi sprawić dużo problemów. Przekładanie wartości emocjonalnej na pieniężną często skutkuje za wysoką ceną, która skutecznie odrzuca potencjalnych kupujących.


1 2 3