Menu strony
Nieruchomości
prawo

Jakim radcą prawnym zaufać

Nieznajomość prawa szkodzi – tą starą zasadę dobrze silnie wziąć sobie do serca. W dzisiejszych czasach wybór doskonałych kancelarii prawnych nie bywa najczęściej sprawą banalną. W obecnej dobie ogromnego pośpiechu oraz ciągłego zabiegania, ciężko jest nieraz w pełni zaufać nawet prawnikom znawcom. Samodzielne zorientowanie się w przepisach prawnych nie jest kwestią prostą. W dzisiejszych czasach bardzo trudno znaleźć się w matni pokomplikowanych przepisów prawnych , których nieznajomość może zwyczajowo narazić na poważny szwank.
błąd

Jeśli szukamy doświadczonego rzeczoznawcy, to na pewno odnajdziemy go w Bielsku-Białej

Jeśli pragniemy zamówić zrobienie wyceny jakiejkolwiek nieruchomości, to powinniśmy udać się do porządnego fachowca z dużym doświadczeniem. Taka osoba jest w stanie doradzić nam w licznych kwestiach związanych z kupnem albo sprzedażą domu.
rzeczoznawcy majątkowi

Do kogo zwrócić się kiedy potrzebujemy oceny nieruchomości

Bez względu na to czy jesteśmy osobą fizyczną czy posiadaczem firmy, potrzebujemy czasem w naszych decyzjach biznesowych wsparcia specjalistów. Nikogo dziś nie dziwi fakt zlecania poniektórych prac księgowemu bądź informatykowi. Obecnie różne profesje przechodzą proces dużej specjalizacji, tyczy się to także profesji mających związek z finansami lub z prawem.
prawnik - odbitka

Które prace może przeprowadzać takowy mecenas jak notariusz?

Czy też wiesz, że funkcjonuje pewna specjalność prawnicza, w której jedna z realizowanych poprzez jej reprezentantów prac niezwykle przypomina tę, która obecna jest w każdym banku? Chodzi o przyjmowanie do przetrzymania różnorodnych cennych akt albo nawet pieniędzy.
Okna dla luksusowych nieruchomości

Na co zwrócić uwagę wybierając mieszkanie?

Podejmując decyzję o rozpoczęciu poszukiwań własnego mieszkania, stajemy przed koniecznością dokonania wyboru między nowym lokalem, który oferuje deweloper, a lokalem z tzw. rynku wtórnego. Pomimo ogólnie panującej opinii, która głosi, że „nowe jest lepsze”, wybór nie jest wcale łatwy i wymaga spokojnego przemyślenia oraz analizy własnych oczekiwań i możliwości.
Inwestycje, nieruchomości

Czy Warszawa to wartościowe miejsce na inwestowanie w nieruchomości?

Szybko rozwijający się rynek nieruchomości przyciąga nowych inwestorów, którzy wkładają swój dorobek w nieruchomości. Oprócz inwestorów kupują również osoby nie posiadające doświadczenia na rynku nieruchomościami i nie znające zasad w nim rządzących. Jednakże bardzo często ich decyzje są na tyle roztropne i przemyślane, a założona działalność przynosi zyski, iż należałoby zadać sobie pytanie - jak oni to robią?
Internet - kadr

Jakie formalności są niezbędne jeśli się zamierza kupić mieszkanie na rynku wtórnym.

Podczas zakupu używanego mieszkania jest szereg spraw formalnych do załatwienia. Nawet jeżeli ktoś będzie miał odpowiednią ilość gotówki, to i tak od niektórych tematów nie uda mu się uciec, a tym bardziej jeśli transakcja będzie kredytowana.
kable

Renta dożywotnia czy odwrócony kredyt hipoteczny?

Produkty kredytowe dla starszych osób wciąż nie są w naszym kraju powszechne, lecz rynek regularnie rośnie.


Renta dożywotnia czy odwrócony kredyt hipoteczny?

W 2014 r ilość umów podpisanych poprzez hipoteczne fundusze zrzeszone w Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych sięgnęła pięciuset.
znak

Jak szybko i bez zbędnego stresu wycenić aktywów na sprzedaż w dużym mieście?

Sprzedaż apartamentu lub innego typu różnych aktywów to sprawa tylko pozornie łatwa, której finalizację można szybko załatwić na własną rękę. Wykonanie wyceny nieruchomości oraz pomniejszych przedmiotów dla wielu osób okazuje się jednak problemem nie do przezwyciężenia.
hotel

Dobre strony najmu mieszkania za pośrednictwem zarządcy

Serdecznie zapraszamy każdego, kto posiada własne mieszkanie i chciałby je wynająć, do korzystania z usług przedsiębiorstw parających się zarządzaniem nieruchomościami. Zarządzanie nieruchomościami jest w Polsce bardzo nowe i jeszcze niezbyt znane, naprawdę jednak warto przekonać się do takiego sposobu zarządzania swoimi mieszkaniami. Na czym polega zarządzanie nieruchomościami? Najprościej rzecz ujmując, jest to oddanie wszystkich praw do zarządzania lokalem przez daną firmę. W zamian za to właściciel nieruchomości dokonuje comiesięcznych opłat na rzecz tej firmy, nie jest to bynajmniej tak duża kwota, że nie byłoby to korzystne dla właściciela lokalu.
1 2