Menu strony
Kobiety

Problem większości kobiet, czyli co na siebie włożyć

Kiedy dostajemy zaproszenie na jakąś imprezę najczęściej stajemy przed problemem co na siebie włożyć. Mężczyźni są w lepszej sytuacji, dobry garnitur męski sprawdzi się praktycznie przy każdej okazji. Na nieoficjalne okazje koszula i dżinsy sprawdzą się doskonale. A kobiety? No cóż.. Kobiety mają zdecydowanie więcej możliwości wyboru, zatem i dłużej to trwa, same sukienki to temat nieskończony.
przekrój - muzyka

Militaria online – akcesoria do samoobrony

W dzisiejszych czasach nietrudno o atak w nieoczekiwanym momencie. Tyczy się to w szczególności mało bezpiecznych okolic, ale nie tylko. Jak się okazuje nawet bezpieczne dzielnice nie pozostają wolne od napastników. Jak się przed tym uchronić?
statystyka przerw w pracy

Potrzebna przerwa w pracy

Statystyczna Polka robi sobie średnio trzy przerwy w ciągu dnia. Zazwyczaj wtedy, gdy potrzebuje doładowania lub uspokojenia. Przerwie oddaje się w samotności, towarzyszy jej kawa oraz słodka przekąska.
Praca przy komputerze

Kobiety poszukiwane do pracy w IT

Praca programisty nie ogranicza się do siedzenia z nosem przed monitorem. Jak potwierdzają specjaliści ds. HR, jest to zawód pełen wyzwań, który wymaga wysoko rozwiniętych kompetencji miękkich. Świetnie sprawdzają się w nim kobiety, których niestety cały czas brakuje w branży IT.