Angielski
egzamin z angielskiego

kurs angielskiego indywidualnie Warszawa

Wielu z nas żałuje, że nie zaczęliśmy edukacji językowej wcześniej, czy też nie przyłożyliśmy się dosyć do nauki, gdy mieli to tego sposobność. Dzisiaj, będąc dobrymi rodzicami, powinniśmy zabezpieczyć przed tym własne dzieciaki i sprawić, aby język obcy był dla nich czymś absolutnie zwyczajnym, łączność w globalnym świecie nieograniczona, a drzwi do kariery w pełni dostępne. Powinniśmy pamiętać, że to w bardzo wczesnym czasie rozrostu milusiński wchłania artykulację i uczy się języka, dlatego tak ważnym jest zapoczątkowanie nauki już od najmłodszych lat.
lektor języka angielskiego

Szkoły angielskiego przeprowadzają nauczanie na różnych poziomach

Szkoły angielskiego, prowadzone są w obecnych czasach przez coraz więcej podmiotów prywatnych, jakie mają wszystkie niezbędne uprawnienia, jak także doskonałe umiejętności w szkolnictwie. Obecnie szkoły te realizują nauczanie początkowe, jak również przygotowujące do różnorodnych egzaminów itp. Także prowadzone są zajęcia, jakie mają za zadanie doskonalić swobodną komunikacje z innymi osobami, jakie posługują się językiem angielskim.
Gazeta.ie

Praca zagranicą – warto szukać?

Rynek pracy jest morderczy i znają to nie tylko studenci humanistycznych kierunków. Porządnie stworzone CV to podstawa, ale nie jest wystarczające. Szefowie kierują swoją uwagę głównie na zawodowe przygotowanie, więc to nie wykształcenie jest kłopotem.
flaga wielkiej brytanii

Nauczanie angielskiego.

Język angielski jest bez wątpienia jednym z najbardziej istotnych języków współczesnego świata. Jego ponadnarodowy charakter ugruntowuje przykładowo to, że jest językiem, jakiego używają użytkownicy największych witryn i portali internetowych na kuli ziemskiej. Angielski jest językiem biznesu i polityki w większości państw na świecie. Nauka tego języka jest ogromnie ważna, szczególnie w Europie. Jedną z przyczyn jest to, że znajomość angielskiego może w znacznym stopniu ułatwić znalezienie Zatrudnienia i odnalezienie się w międzynarodowej, dużej firmie.
Randki w sieci

Czy zarabiając w Wielkiej Brytanii można mieć nadzieję na odnalezienie swojej miłości?

Od dawna Polacy należą do jednej z liczniejszych grup, które po otwarciu rynku pracy dzięki wstąpieniu Polski do UE przyjeżdżają do Wielkiej Brytanii przede wszystkim w celach zarobkowych. Nieraz zdarza się, że osoba, która planowała wyjazd na parę miesięcy, zostaje w Anglii parę lat lub myśli o osiedleniu się tam na zawsze.
Polska i Ukraina

W poszukiwaniach tłumacza

W okresie PRL-u głównym językiem, jakiego uczono młodych ludzi, była oczywiście mowa Puszkina. Po transformacji na szczęście zwrócono się na Zachód, w szkołach stał się obligatoryjny język angielski. Nie dziwota, przecież to obecnie właściwie główny język świata, a już z pewności internetu. Warto wiedzieć, że mowy wschodnie obecnie wracają do łask. Jest tak dlatego, bo przez lata zaniedbywano naszych wschodnich sąsiadów w dziedzinie relacji handlowych. Coraz więcej właścicieli firm znajduje kontrahentów na Ukrainie i w innych państwach. Mimo dość groźnych kłopotów politycznych jest nadzieja, że ten rozwijający się kraj za ileś tam lat zostanie członkiem Unii Europejskiej.