Menu strony
Zajęcia
oglądanie tv

Aktywne pożytkowanie wolnego dnia, czyli co robić, by nie trwonić niedzielnego popołudnia przed TV

Nadchodząca wiosna sprawia, iż mamy coraz większą chęć, by spędzać czas na zewnątrz. Pogoda nam sprzyja, słońce świeci coraz mocniej, a temperatura robi się coraz większa. Ściągamy puchowe, zimowe kurtki i zastanawiamy się, co robić, aby nie siedzieć kolejne niedzielne popołudnie przed TV. Najłatwiejszą metodą na wolny dzień jest spacerowanie. Można chodzić gdzie chcesz – i po mieście, i poza miastem, ale naturalnie najlepsze są naturalne krajobrazy.
Creative Commons

Jak ciekawie zająć swojemu dziecku wolny czas na wakacjach?

Wyjazd z dzieciakami na wakacje zdecydowanie może być wSPAniałym czasem, lecz jeżeli nie masz żadnego pomysłu na to, w jaki dokładnie sposób zaplanować swoim dzieciakom czas wolny, wówczas wakacyjny wyjazd może stać się również prawdziwym koszmarem.
lektor języka angielskiego

Szkoły angielskiego przeprowadzają nauczanie na różnych poziomach

Szkoły angielskiego, otwierane są w obecnych czasach przez zdecydowanie więcej osób prywatnych, jakie mają wszystkie potrzebne uprawnienia, jak także doskonałe zdolności w nauczaniu tego języka. Aktualnie szkoły te prowadzą nauczanie początkowe, jak także przygotowujące do rozmaitych egzaminów itp. Również organizowane są zajęcia, które mają na celu rozwijać swobodną komunikacje z innymi osobami, jakie posługują się językiem angielskim.